Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panasonic? pliki? szkoda gadać, to że ma regulację napisów do płyt nie oznacza że ma tą regulację do plików nie nie ma jej, ale nawet gdyby miał to odtwarzacz plików z niego żaden bo lista tego co nie robi jest ogromna.

18 minut temu, Adam60 napisał:

Jestem zdziwiony, że jakiś androidowy TV BOX tego nie potrafi...

Po co? skoro wystarczy zmienić kolor.

18 minut temu, Adam60 napisał:

Okazuje się, że po zmianie firmware i mój Panasonic też to potrafi

Bez polskich ogonków i bardzo brzydkie beż żadnej możliwości regulacji jeśli chodzi o kolor, ale lepsze to niż żadne :P

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, D4r3KS napisał:

Panasonic? pliki? szkoda gadać, to że ma regulację napisów do płyt nie oznacza że ma tą regulację do plików nie nie ma jej, ale nawet gdyby miał to odtwarzacz plików z niego żaden bo lista tego co nie robi jest ogromna.

A tak - zgadza się. Masz w pełni rację. Pisałem o tym w wątku o Panasonicu. A do tego potrafi być może zniszczyć dane na dysku :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu ‎2020‎-‎09‎-‎14 o 21:11, D4r3KS napisał:

To zrobisz czarne... :D

Ja pitole co za pytanie ;D nosz kuwa jeśli będą za jasne to zmienisz na jeszcze bardziej szare jak ci dalej będą za jasne to ustawisz na ultra hiper [beeep]er szare.

Jeśli są takie odtwarzacze strumieniowe, które mają aż tak szeroką gammę kolorów to super. Problem będzie rozwiązany. Podaj mi w takim razie przykłady takich odtwarzaczy, bo jak się dowiadywałem w jednym ze sklepów internetowych o odtwarzacze DUNE, Egreat, Zidoo to miały tylko kilka standardowych kolorów (niebieski, zielony, żółty, czerwony i właśnie szary) i żaden z nich nie miał do wyboru odcieni, tzn. nie da się wybrać ciemnego szarego czy jasnego szarego - jest do wyboru po prostu kolor szary i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shield tv, apple tv 4k, zidoo nie sądzę aby miał z tym problem bo pół świata by krzyczało i zbyt jasnych napisach.... tam prężnie działają z oprogramowaniem nawet niedawno wyszły nowe modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jk59 napisał:

Jeśli są takie odtwarzacze strumieniowe, które mają aż tak szeroką gammę kolorów to super. Problem będzie rozwiązany. Podaj mi w takim razie przykłady takich odtwarzaczy, bo jak się dowiadywałem w jednym ze sklepów internetowych o odtwarzacze DUNE, Egreat, Zidoo to miały tylko kilka standardowych kolorów (niebieski, zielony, żółty, czerwony i właśnie szary) i żaden z nich nie miał do wyboru odcieni, tzn. nie da się wybrać ciemnego szarego czy jasnego szarego - jest do wyboru po prostu kolor szary i tyle.

np klon Oppo ma wystarczającą gamę odcieni

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...