Skocz do zawartości
Konishya

Średniak z 2020 czy kosę z 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim🤚

Jestem przed zakupem telewizora, na tapecie mam dwa modele, średniaka od Sony z 2020 czyli XH9005, albo najlepszą ledową maszynę z 2019 XG9505

Jestem ciekaw Waszych opinii, co byście kupili i dlaczego, TV głównie pod netflixa, laptpa/konsole, 55 cali do salonu o normalnym stopniu nasłonecznienia

Pozdrawiam! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xg95 wcale nie był najlepszym telewizorem LCD w zeszłym roku. Ja osobiście wolałbym chyba tegorecznego xh90, który jest bardzo udanym modelem, ale prawda jest taka, że którego nie weźmiesz będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez vader_4747
  • Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XH jest lepszy jednak (lepiej działa lokalne wygaszanie nawet pomimo mniejszej ilości stref i szybszy procesor co czuć w codziennym użyciu).

Jak możesz to zaczekaj do następnego roku bo teraz to są takie modele przejściowe (HDMI 2.1 wchodzi pomału dopiero u Sony).

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku kosą był Samsung Q90R a nie żaden Sony XG9505

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, krzysiojaworzno napisał:

W zeszłym roku kosą był Samsung Q90R a nie żaden Sony XG9505
 

Otoż to.

10 godzin temu, LV426 napisał:

XH jest lepszy jednak (lepiej działa lokalne wygaszanie nawet pomimo mniejszej ilości stref i szybszy procesor co czuć w codziennym użyciu).

Szybszy procesor na plus, ale liczba stref mniejsza to nie wiem w jakim tescie uznac to mozna za atut. Ba jesli pamietam Vincenta to w jego oczach to minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego samego Vincenta który pokazał że działa to wcale nie gorzej jak w XG9505? Wiele recenzji to pokazało a tutaj na forum kilka osób wgrywało soft z XH do XG aby mieć lepsze sterowanie wygaszaniem. Popatrz sobie na porównania z  YouTube gdzie XG przegrywa z XH pod względem FALD pomimo większej ilości stref. 

Edytowane przez LV426

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, LV426 napisał:

Tego samego Vincenta który pokazał że działa to wcale nie gorzej jak w XG9505? Wiele recenzji to pokazało a tutaj na forum kilka osób wgrywało soft z XH do XG aby mieć lepsze sterowanie wygaszaniem. Popatrz sobie na porównania z  YouTube gdzie XG przegrywa z XH pod względem FALD pomimo większej ilości stref. 

Podlinkuj prosze te konkretnie, ktore masz na mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...