Skocz do zawartości
grundig

Niebezpieczne logo

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, grundig napisał:

Witam.

Takich  przykładów  jest  dużo, mam na myśli    wypalony HUD

Polski  przykład

https://www.ppe.pl/blog/28477/278654/OLED-do-hardcorowego-grania-tak-czy-nie-ma-mowy.html

https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/15omags/diablo_4_oled_burnin_on_my_lg_cx_48_caused_by_the/

na   amerykańskim avsforum  i brytyjskim forum  jest bardzo  rozbudowany wątek. Lub  wpisać w  wyszukiwarce  retention  hud oled, burn-in  oled  hud

https://www.avsforum.com/threads/master-oled-image-retention-burn-in-thread-with-photos.2804065/page-214

Wypalone  napisy   z filmów nie spotkałem się  z czymś takim

Sporty zimowe,narciarstwo klasyczne zjazdowe i skoki  prezentują się bardzo dobrze w  telewizorze OLED

Mój Oled jest katowany dziennie po 8 godzin i w tym mnóstwo TVN24 i co i g.wno. Jak ktoś ogląda tv na oczo[beeep]nych ustawieniach to może ma to co ma. Oled Sony A8H minęło mu właśnie trzy lata. Następny też będzie Oled a te urban legend o wypaleniach wsadziłem dawno w bajki tak jak i moi znajomi z których nikt nie ma również wypaleń. Bye 😂

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.11.2023 o 11:58, grundig napisał:

Sporty zimowe,narciarstwo klasyczne zjazdowe i skoki  prezentują się bardzo dobrze w  telewizorze OLED

Dzięki za linki.

W kwestii sportów zimowych chodziło mi głównie o jasność czy z racji procentowo dużej ilości barwy białego na ekranie obraz nie będzie zbyt ciemny za dania. Wymieniam samsunga LED z 2013 jaką on ma jasność nie mam pojęcia jednak starcza liczę więc na taki sam poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój zrzut  z ekranu z filmu z linku niżej  aby   zauważyć  szczegóły. Ekran w telewizorze OLED może być  trochę ciemniejszy ale  zyskujesz  więcej szczegółów.Wrażenie  wizualne  lepsze w telewizorze OLED.Gdyby obok  tych trzech telewizorów postawić  telewizor plazmowy to  obraz będzie  ciemniejszy ale   zyskamy jeszcze więcej szczegółów.

Dlatego plazma  przegrała walkę o masowego  klienta z dwóch powodów.  Ciemniejszy  obraz w jasnych  pomieszczeniach i znacznie wyższy pobór  energii.

0dc011145f2ba.png

 

 

Nowy  telewizor QLED z  2022 roku i plazma Panasonic z 2009 roku.Wygrywa oczywiście plazma PANASONIC. Po prawej stronie plazma Panasonic.Plazma to znacznie więcej szczegółów i lepsze nasycenie kolorów niż w LCD.

0e930151d8193.png&key=d744a402fdf939e1cf

 

Jeśli  jakość  obrazu  jest najważniejsza  to proponuje OLED Panasonic.Jeśli aplikacje internetowe są ważne  to   OLED Sony lub LG.

af90036fb27dd.png&key=1753b342107d817132

Cały  film

 

Edytowane przez grundig
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...