Skocz do zawartości
Ry Mr

Promocyjny UE55RU7372U

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wypatrzyłem przed Sylwestrem na promocji w EuroRTV tegoroczny (a właściwie już zeszłoroczny) telewizor zakrzywiony (curved) UE55RU7372U za 1799 zł.( przeceniony z 2399 zł).

Kupiłem go. Nawet nie wiedziałem że Samsung robi telewizory Curved w 2019 roku ! Myślałem , że porzucili już tę technologię. Jestem mile zaskoczony, Za nieduże pieniądze dostałem ekran 55 calowy , matryca VA 60 Hz, Tizen 5 , 4K, płynny obraz, możliwości kalibracyjne duże, wszystkie polskie aplikacje (prawie) , niezły dźwięk , bluetouch ,  wifi . Dużym minusem dla mnie jest brak smart-pilota i funkcji usb-pvr. Podobno od serii 74XX są te funkcje. Zaletą jest niezła czerń (kontrast statyczny 4000:1).  Co o tym TV myślicie ? W necie bardzo mało informacji o tym modelu. Nawet na stronach Samsunga.  Może ktoś też kupił i podzieli się spostrzeżeniami ? Albo ma linka do szczegółowych specyfikacji ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ry Mr napisał:

Co o tym TV myślicie ?

Budżetowy model, szału nie robi no ale skoro ci sie podoba to chyba ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wypatrzyłem przed Sylwestrem na promocji w EuroRTV tegoroczny (a właściwie już zeszłoroczny) telewizor zakrzywiony (curved) UE55RU7372U za 1799 zł.( przeceniony z 2399 zł).

Kupiłem go. Nawet nie wiedziałem że Samsung robi telewizory Curved w 2019 roku ! Myślałem , że porzucili już tę technologię. Jestem mile zaskoczony, Za nieduże pieniądze dostałem ekran 55 calowy , matryca VA 60 Hz, Tizen 5 , 4K, płynny obraz, możliwości kalibracyjne duże, wszystkie polskie aplikacje (prawie) , niezły dźwięk , bluetouch ,  wifi . Dużym minusem dla mnie jest brak smart-pilota i funkcji usb-pvr. Podobno od serii 74XX są te funkcje. Zaletą jest niezła czerń (kontrast statyczny 4000:1).  Co o tym TV myślicie ? W necie bardzo mało informacji o tym modelu. Nawet na stronach Samsunga.  Może ktoś też kupił i podzieli się spostrzeżeniami ? Albo ma linka do szczegółowych specyfikacji ?

 

Teraz są te modele tańsze zakrzywione bo nikt prawie ich nie bierze. Zwykle 100zł taniej od odpowiednika w normalnej nie zakrzywionej bryle. Ostatnio koleś w euro mi propnowal jak jeszcze chce zaoszczedzic 100zł i w reszcie sklepów także te modele tanie jak barszcz, przynajmniej z tak budżetowej półki do 2tyś, po prostu wypychają nie chodliwe modele, i realna cena tego tv to właśnie do 2tyś a nie 2300 jak na BF :-)

Problem z tymi zakrzywionymi jest, że jak ogląda 1-2 osoby na wprost to jest super obraz, natomiast jak masz kanapę trochę w bok lub na boku od kanapy lub ogląda 3-4 osoby to tyko 1-2 ma dobrze oglądać a reszta kiszka.

Znajomy ma i narzeka, sam byłem oglądałem. Nie nadaje się do mie do domu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...