Jump to content

Ry Mr

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About Ry Mr

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po kilkumiesięcznej batalii z serwisem Samsunga uznano ostatecznie że te lekkie (ich zdaniem) niedoświetlenie boków ekranu mieści się w normie (jakiej?) i wynika z technologii podświetlania krawędziowego. Nie mam już siły i ochoty walczyć i zostaję z tą wadą do której nawet trochę się już przyzwyczaiłem. Na przyszłość nauczka. Oglądać dokładnie przed zakupem lub zwrócić w określonym terminie. Zamykam temat.
 2. Czyli mam się z tym pogodzić ? A może Samsung stanie na wysokości zadania i naprawi mi ten ekran na jednolicie podświetlony ? Mam w domu jeszcze dwa Samsungi MU6452 i Q64R (podobno też z podświetleniem krawędziowym} i są prawie idealnie podświetlone...
 3. Witam. Nabyłem miesiąc temu mały telewizorek QE43Q64T. Wszystko jest OK , ale oglądając jednolite jasne obrazy zauważyłem że krótsze boki ekranu są niedoświetlone. Zaczęło mi to trochę przeszkadzać. Czy Samsung, nawet tak małe telewizory, nie potrafi jednolicie podświetlić ? Oglądając inne egzemplarze serii Q60 w sklepie też widzę ciemniejsze boki ale nie tak dużo jak w moim TV. Czy to reklamować ? Wymiana matrycy ? Podświetlenia ? Co o tym sądzicie ?
 4. Co daje (ulepsza) ta wersja ? Póki co TV jej nie wgrywa z sieci (automatyka włączona). Jeśli nic nie ulepsza poczekam aż telewizor sam ją wgra.
 5. Nieprawda. Q67 ma metalowy pilot i jaśniejszą matrycę. Q60 ma plastikowy pilot i o 100 nitów ciemniejszą matrycę. Poczytajcie o tym na znanej stronie ze specyfikacjami telewizorów.
 6. Witam. Wypatrzyłem przed Sylwestrem na promocji w EuroRTV tegoroczny (a właściwie już zeszłoroczny) telewizor zakrzywiony (curved) UE55RU7372U za 1799 zł.( przeceniony z 2399 zł). Kupiłem go. Nawet nie wiedziałem że Samsung robi telewizory Curved w 2019 roku ! Myślałem , że porzucili już tę technologię. Jestem mile zaskoczony, Za nieduże pieniądze dostałem ekran 55 calowy , matryca VA 60 Hz, Tizen 5 , 4K, płynny obraz, możliwości kalibracyjne duże, wszystkie polskie aplikacje (prawie) , niezły dźwięk , bluetouch , wifi . Dużym minusem dla mnie jest brak smart-pilota i funkcji usb-pvr. Podobno od serii 74XX są te funkcje. Zaletą jest niezła czerń (kontrast statyczny 4000:1). Co o tym TV myślicie ? W necie bardzo mało informacji o tym modelu. Nawet na stronach Samsunga. Może ktoś też kupił i podzieli się spostrzeżeniami ? Albo ma linka do szczegółowych specyfikacji ?
×
×
 • Create New...