Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Nowa NVIDIA Shield - 4K Dolby Vision, szybszy procesor

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie polecić jakiś zestaw klawiatura + myszka bezprzewodowa (najlepiej na bluetooth) do Nvidia GeForce NOW do 100zł? Znajdę w tej cenie coś lepszego od Rapoo 8000M? Mam fajną kolekcję gier i za słaby na nie słaby komputer, chętnie bym popykał na telewizorze ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, binary napisał:

IMHO, malo prawdopodobne aby byl to pilot. Dla mnie glownym podejrzanym jest WoL ( Wake on Lan).

W ramach testu, wylacz network. Podejrzewam, bo mam tylko NVS pierwszej generacji, ze  byc moze, tak jak w przypadku mojej  konsolki,   zdezaktywowanie  modulu wi-fi  prawdopodobnie nie bedzie mozliwe, a przynajmniej nie z menu uzytkownika,  ale na wszelki wypadek mozesz poszukac tej ocji i ja zdezaktywowac, a jesli nie  to NAJLEPIEJ odciac ja  od sieci na routerze/AP, i wtedy  zobaczyc,  czy preceder nadal ma miejsce.

shielda mam po LANie nie po WiFi. Szukałem wczoraj w opcjach coś takiego jak wake up LAN itp, ale nie znalazłem. Zaktualizowałem oprogramowanie do pilota. Dlatego pisałem o pilocie bo jak się włączał TV to i pilot się świecił - tak jakbym sam włączał, ale leżał on sobie po prostu i się zaświecił i włączał się TV. Ale wybadam wszystkie opcje. Działo się to sporadycznie, ale działo. W zeszłym roku też z 2 razy - obstawiam, że coś z aktualizacją bo na głównym ekranie pojawiał się ten napis o aktualizacji pilota. Teraz mam zaktualizowany i zobaczymy czy będzie ok. Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś zrobić, aby przy każdym włączeniu gry w Geforce NOW nie kazało nam się logować na konto Ubi/Epic? Tylko konto Steam pozostaje w pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...