Skocz do zawartości
m12

Sprzedam Egreat A5 4K HDR + HDV-B11A

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Egreat A5 4K HDR + HDV-B11A


Witam

Mam na sprzedaż odtwarzacz 4K  Egreat A5 , kupiony w sklepie C4i 15-10-2018 .

Odtwarzacz sprawny w 100 % , kompletny (zasilacz,kabel HDMI 2.0 , antena WiFi ,instrukcja ,karton i pilot - prawie nie używany bo do wszystkich urządzeń wykorzystuję Logitech Harmony Elite).

Świetny sprzęt dla fanów 4K , czyta wszystko bez problemów ( nawet z najwyższym bitrate z plików ISO 4K ).

Sprzedaję bo stałem się szczęśliwym posiadaczem Oppo UDP-203 .

Mam również do sprzedania HDV-B11A HDMI HD Audio Extractor - świetne urządzenie dla osób posiadających starsze amplitunery pozwala wysłać gęste formaty Audio przez wyjście Audio Only do amplitunera a przez wyście HDMI Out wizję do TV lub projektora 4K ( przepuszcza sygnał do 4K /60Hz 18Gbps HDR )   .

Urządzenie również kupione w sklepie C4i , idealnie współpracuje z Egreat A5,  Onkyo 609 i   OLED LG.

Preferuję odbiór osobisty oczywiście z możliwością przetestowania .

Cena za Egreat A5 - 600 zł

Cena za HDV-B11A  - 300 zł

Cena za komplet 850 zł 

 

Egreat A5.jpg

HDMI Extractor tył.jpg

HDMI Extractor.jpg

Egreat A5 tył.jpg


  • Cena
    600,00 zł
  • Dodający
    m12
  • Wysłano
    01.10.2019
  • Kategoria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu sprzedajesz? OPPO nie ma takiej funkcjonalności jak ten Egreat. OPPO nie odtworzy ISO BD, nie odtworzy ISO DVD i struktury DVD. Aby odtworzył strukturę BD nalezy sie pomęczyć w modyfikację zbiorów i ew. wcześniejsza konwersję z ISO do struktury. Zgoda, że daje gorszy obraz od OPPO.

Dlatego ja mam oba :) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, pmcomp napisał:

Czemu sprzedajesz? OPPO nie ma takiej funkcjonalności jak ten Egreat. OPPO nie odtworzy ISO BD, nie odtworzy ISO DVD i struktury DVD. Aby odtworzył strukturę BD nalezy sie pomęczyć w modyfikację zbiorów i ew. wcześniejsza konwersję z ISO do struktury. Zgoda, że daje gorszy obraz od OPPO.

Dlatego ja mam oba :) .

Pozdro

Witam , chciałbym sprzedać bo jak wcześniej wspomniałem mam oba a korzystam tylko z jednego więc aby się nie kurzył i może komuś jeszcze dał trochę radości postanowiłem się z nim rozstać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lamparcicho napisał:

Cześć, jak rozumiem jest gwarancja na HDV-B11A? 

Byłbym chętny ale za mniejsze pieniążki bo za 30zł więcej jest nowy ;) 

Tak , kupiony w sklepie C4i  w dniu 15-10-2018 .

Myślę , że możemy dojść do porozumienia w sprawie ceny (zapraszam na PM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egreat A5 - sprzedany !

Pozostał HDV-B11A HDMI HD Audio Extractor  -   NOWA CENA 270zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...