Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Polacy wybierają najchętniej telewizory Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

"Firma analityczna ARC Rynek i Opinia podkreśla również, że produkty firmy Samsung są bardzo często rekomendowane."

Czego dotyczyło badanie przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia? Przecież to nie jest news, tylko tekst sponsorowany. I właśnie dzięki takim tekstom między innymi Samsung sprzedaje się w Polsce tak dobrze.

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, chmiel2k napisał:

"Firma analityczna ARC Rynek i Opinia podkreśla również, że produkty firmy Samsung są bardzo często rekomendowane."

Czego dotyczyło badanie przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia? Przecież to nie jest news, tylko tekst sponsorowany. I właśnie dzięki takim tekstom między innymi Samsung sprzedaje się w Polsce tak dobrze.

W klasie średniej i budżetowej mają bardzo dobre modele więc to nie tylko zasługa tekstów sponsorowanych. Tych produktów po prostu zawsze najwiecej sie sprzedaje. Tylko w premium i High-end zostali w tyle odgrzewając niczym kotleta technologie lcd. W tej branży Samsung wygląda więc całkowicie odwrotnie niż na rynku smartfonów, gdzie wypuszcza kiepskie modele budżetowe, ale za to topowe flagowce.

Edytowane przez Waldo94
  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym sklepie słyszę jak sprzedawcy wciskają Samsungi na siłę+dodatkowe lipne ubezpieczenie=PREMIA do wypłaty.

Dwa lata temu szukając TV nikt z sieciówek nie zaproponował mi  Panasonica,Sony.

  • Plusik 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie Samsunga nikt na siłe nie wciskał a był to przemyślany wybór Q90R i jestem super zadowolony, ubezpieczenie nie jest od Samsunga, kupując w MM czy Saturn ono dobrze działa o czym się sam przekonałem, szybko i sprawnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na końcu artykułu jest napisane "Źródło: Samsung, opracowanie własne".

Nie twierdzę, że kłamią, ale "każda sroka własny ogon chwali" 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...