Skocz do zawartości
Gmeru

Telewizor Philips OLED+934 | WIDEO | Co nowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Akurat wczoraj sprawdzałem i nic nie było. Strach zaglądać co tam się zmieniło i co zepsuło

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj kolejna aktualizacja. Ktoś wyłapał co się zmieniło, poprawiło czy zepsuło.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienię trochę temat. Czy możecie połączyć swojego smartfona z telewizorem? Mój tv nie widzi telefonu, a telefon nie widzi tv. Aplikacja Philips Remote też bezużyteczna z powodu braku komunikacji między urządzeniami. Czy w tv trzeba coś włączyć?

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft od dzisiaj 🤪

Dalej z zimowym czasem niestety.

Na szczęście tylko na liście kanałów.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku ze startem w dniu dzisiejszym kanału TVP 4K tym samym Euro2020 mam pytanie do Was jakich ustawień obrazu będziecie używali do oglądania meczów w ww. kanale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze używam różnych nastawień dla każdego źródła osobno.

Korzystam z tego że TV jako urządzenie zapamiętuje to jako odrębne nastawy, a to bardzo wygodne.

Kabel osobno, satelita osobno, każdy stream osobno Netflix, Amazon, HBO GO, YouTube Premium i inne... (łącznie 9 źródeł sygnału z sieci)

plus każdy rodzaj HDR ma odrębne nastawy i jeszcze inne ma Dolby Vision.

Czasami nie są to jakieś niesamowite różnice w poszczególnych nastawach, niemniej zauważalne tzw. "gołym okiem", w czasie oglądania.

Mogę wysłać Ci na PW jak będziesz chciał.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, byłbym wdzięczny. Na początku sam się trochę bawiłem i było ok. Jednakże przed pierwszym meczem Polaków wyniosłem tv na ogródek i na ostatnią chwilę wszystko instalowałem co skończyło się ustawieniami fabrycznymi i teraz jakoś męczę się, a efektu nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jajka -masakra.

Pomogę. Zrobimy razem porządek.

Spokojnego dnia.

Czekam na kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie popsuli to, że obecnie jak wciskam przycisk "domek" ten pod kursorem w dół. Zamiast widoku aplikacji mam czarny ekran :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo. To nowe.

Mi za to bufor się zeruje po wychodzeniu z listy kanałów 😁😁😁

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję. Właśnie wjeżdża najnowsza aktualizacja na nasze telewizory. Ciekawe co wnosi nowego?

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Najnowsze oprogramowanie pobrałem blisko północy.

No niestety, Philips nie naprawił ani jednego błędu. Od momentu zakupu najdroższego modelu tej firmy, czyli przed trzema laty, kolejne wersje softu były coraz gorsze.

Kulminacja nastąpiła gdy w ogóle przestał działać podłączony subwoofer !!!

W sumie do dzisiaj nie działa poprawnie EPG na liście kanałów.

Gdy obowiązywał czas letni to każda pozycja programowa, wg EPG, na liście kanałów, jeszcze się nie zaczęła.

Czekałem na zmianę czasu na zimowy, myśląc że wskoczy poprawne odczytywanie EPG na liście kanałów - niestety !!!

Teraz, w czasie zimowym, każdy program już się skończył 😄

Podkreślam to, że "na liście kanałów", bo podstawowe EPG działa poprawnie

Wydłużył się czas uruchamiania TV po kilkugodzinnym wyłączeniu.

Wydłużył się czas przy przełączaniu kanałów. Nie są to oczywiście jakieś duże wartości, ale jak zwracasz na to uwagę to jest to irytujące.

Jedyne co, to zaktualizowali certyfikację bezpieczeństwa Androida na aktualną, bo z 5 listopada 2021.

Liczyłem bardzo na usunięcie wszystkich błędów, tym bardziej, że wcześniejsza aktualizacja miała miejsce 2 sierpnia tego roku.

Z działem technicznym przestałem się już dawno kontaktować, ponieważ czuć że nie rozmawiasz z osobami kompetentnymi, tylko jakimś pracownikiem oddelegowanym.

Szkoda.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba gorzej niż myślałem. Po ostatniej aktualizacji pierwszy raz przy odtwarzaniu na YT filmu w 4k obraz zaczął szarpać. Może akurat trafiłem na obciążenie sieci dlatego to jeszcze potestuję jednakże jest gorsza rzecz: początkowo na HBO GO pojawiło się chwilowe zatrzymywanie obrazu. Pomyślałem coś internet szwankuje. Niestety teraz przełączyłem na TVP1 gdzie leci jakiś film i niestety też zauważyłem zatrzymanie obrazu. Tutaj sygnał mam z anteny dvbt więc internet nie ma znaczenia. Masakra co oni wyrabiają z tym softem.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechała nowa aktualizacja, chyba niczego nie zepsuli. YouTube trochę się zmienił.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...