Skocz do zawartości
Gmeru

Telewizor Philips OLED+934 | WIDEO | Co nowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Do niego można podłączyć każdy aktywny sub jakby trzeba było pod filmy chociaż i tak gra to wyjątkowo mocno. I uwierz mi ale nigdy nie słyszałeś takiej jakości dźwięku z TV :) Na AVS 2019 na Narodowym będzie na żywo prezentować te modele - zapraszam bo na forum czy filmie ciężko przekazać jak to gra. Można tylko pisać zdania, które nic nie oddają. 

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 4-stronny ambilight ma tylko model flagowy?  Co za bezmyślność w tym philipsie panuje. Szkoda dać trochę dłuższej taśmy? Wielu osobom "na kij" jest potrzebny ten cały Bowers & Wilkins od siedmiu boleści, a 4 stronny ambilight działający z tunera TV byłby sporym atutem w czasach, gdy TV mocuje się na ścianie. Mają swoją firmową technologię a reglamentują ją jak benzynę w PRL. 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie trafiają do mnie Twoje wpisy !!!

poczekajmy i wydamy opinie jak T V będzie dostępny a nie jak Ty piszesz 

Dyrdymaly !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiki już pewnie podniecony że zamiast Loewe będzie mógł zaoferować prawdziwie high-endowego Philipsa. Janusze z grubymi portfelami sie rzucą i łykną jak świeże bułki.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie rozumiem takich wpisów. Lineup jest mega szeroki. Aktualnie od taniej 803 po nowe oledy 2019 aż w 4 wersjach na czele z mega grającym i wyglądającym 984, który kupi ktoś kogo stać i chce mieć naj naj telewizor pod swój piękny i nowoczesny salon bo tylko tam widzę taki telewizor. A do normalnych mieszkań, salonów itd? Jest mega szeroki wybór... Co tu krytykować? Że firma zrobiła telewizory dla każdego w zależności od tego na co kogo stać? Że dostaliśmy dźwięk jakiego jeszcze nie było w domowych telewizorach? Obrazowo przecież wiemy, że dostajemy praktycznie to samo bez względu na model (i to jest mega plus oleda). Więc w czym problem? Że starają się usilnie je odróżnić od siebie aby było jakieś uzasadnienie w cenie? OMG... Na ten moment gdybym się przeprowadzał do wybór byłby jasny: 984 bo wygląda pięknie i byłby totalną ozdobą salonu. Marzenie z tak wypasionym ambi i podstawą.

Zapraszam na tegoroczne AVS gdzie będziemy pokazywać jak to gra. Tak samo jak w zeszłym roku. Bo pisać sobie można. To trzeba usłyszeć i zobaczyć 😜

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gmeru napisał:

Totalnie nie rozumiem takich wpisów. Lineup jest mega szeroki. Aktualnie od taniej 803 po nowe oledy 2019 aż w 4 wersjach na czele z mega grającym i wyglądającym 984, który kupi ktoś kogo stać i chce mieć naj naj telewizor pod swój piękny i nowoczesny salon bo tylko tam widzę taki telewizor. A do normalnych mieszkań, salonów itd? Jest mega szeroki wybór... Co tu krytykować? Że firma zrobiła telewizory dla każdego w zależności od tego na co kogo stać? Że dostaliśmy dźwięk jakiego jeszcze nie było w domowych telewizorach? Obrazowo przecież wiemy, że dostajemy praktycznie to samo bez względu na model (i to jest mega plus oleda). Więc w czym problem? Że starają się usilnie je odróżnić od siebie aby było jakieś uzasadnienie w cenie? OMG... Na ten moment gdybym się przeprowadzał do wybór byłby jasny: 984 bo wygląda pięknie i byłby totalną ozdobą salonu.

Krytyka dotyczyła jedynie 3 stronnego ambilight. Bo nie jest trudnością zrobić 4 stronny we wszystkich modelach. Sztandarowa technologia i takie "ceregiele", po prostu słabe to jest. Cały czas jednak pokładam nadzieję w Philipsie, że może zaczną myśleć i się wezmą na likwidowanie wąskich gardeł, bo z tego co wszyscy piszą, to kuleje też soft. Co do obrazu, to proszę, żebyś Ty napisał, czy rzeczywiście nowy procek P5 Pro wnosi takie cechy w stosunku do poprzedników jak lepszy near black performance oraz usunięcie bandingu kolorów? 

Edytowane przez orwell-1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem do Ciebie (zacytowałbym...) bo sam bym chciał 4 strony w 934 ale nie wiem czy oglądałeś film. Tam mówię dlaczego to takie trudne. No i pewnie chcą zachować coś extra dla flagowca. Nie widzę w tym nic dziwnego. Taki biznes.. zobacz konkurencję. Tam wszystkie modele oled są takie same właściwie. Jak to sprzedawać?

Co do systemu to "Wszyscy piszą". No wszyscy to raczej nie zmierzysz całego internetu 😜 Android to android. Działa tak samo czy tutaj czy na Sony czy na TCL. Ma swoje słabe momenty jak to android. Sam go mam więc wiem. Nic tutaj nie zmienisz. 95% jest ok ale zdarzy się od święta jakaś dziwna akcja. Co do obrazu to nie wiem, nie testowałem go przecież jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, kiedy poznamy ceny 934 i 984 w PL? jakich można się spodziewać cen?

 

widzę, że jest 65OLED984 za 24 k,  czekam na cenę 65OLED934

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesiadłem się z Samsunga UE55H6400 NA 65OLED934. Przepaść kolosalna pod każdym względem. Korzystałem dotychczas z kina domowego 5.1 dlatego moim kryterium decydującym o wyborze tv dźwięk telewizora był na samym końcu. Jednakże teraz gdy na własne uszy przekonałem się o jego możliwościach kino domowe będzie odpalane jedynie do filmów. W codziennym użytkowaniu soundbar wymiata. Dolby Atmos nawet w moim niesymetrycznym pomieszczeniu wprawił mnie w osłupienie. Słychać dźwięki z tyłu!!!
Jedynie martwi mnie matryca która nie jest idealnie prosta, są takie nierówności, które przy wyłączonym tv oddają zniekształcone odzwierciedlenie. Na zagranicznych forach piszą, że to ponoć norma i niektórzy próbowali to reklamować, ale ponoć w MM niemal każdy tv ma ten efekt.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem to jednakże jeśli chodzi o telefony to pozostaję wierny Samsungowi. Powracając do tv to faktycznie przepaść. Na razie walczę z ustawieniami obrazu, ale chyba zdecyduję się na profesjonalną kalibrację.
Przy okazji mam pytanie czy ktoś zainstalował na TV Android aplikację IVMS-4500 do obsługi monitoringu CCTV? W Google Play apka niedostępna, można ją zainstalować ręcznie przez Commander File, ale skąd bezpiecznie pobrać plik w rozszerzeniu .apk?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem, że masz "belkę". Spróbuj podłączyć subwoofer do TV. Jest coaxial out w tej sprawie. Dostajemy niezwykle plastyczny w pełnym paśmie dźwięk w wersji B&W. Belka jest zbyteczna. To się sprawdza w małym pomieszczeniu. 

Edytowane przez UHD fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już sub podłączony do tv, który gra razem z belką. Dodatkowo alternatywnie optyk leci do amplitunera na 5.1, co mnie zdziwiło po włączeniu amplitunera dźwięk leci z belki i suba oraz z głośników z ampka. W Samsungu trzeba było przekraczać między głośnikami zewnętrznymi, a telewizora.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli wykorzystanie sygnału TV out by zagrał wyłącznie system od B&W.  Byłem zaskoczony jakością audio. W takim układzie żadna belka nie podskoczy. Tam siedzą Hi-Endowe przetworniki autoryzowane przez B&W. Nie ma takich w żadnych TV i belkach. Oczywiście nie jest to rozwiązanie dla głośnego grania.

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechała nam na tv aktualizacja Andka i softu. Widzę nowe funkcje. Przy okazji mam pytanie czy da się połączyć blurtoothem nasz tv z lapkiem tak aby wyświetlać na tv obraz z komputera bezprzewodowo? Telefonu też nie mogę sparować.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po aktualizacji przestał działać mi subwoofer podłączony do telewizora. Czy u Was też tak się stało?

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zgłosił ale nie wiem gdzie. Infolinia nie działa. Miałem jakiś adres mailowy ale dostałem zwrotkę. Możesz podać jakieś namiary? To ich zajadę telefonami i mailami, bo szlag mnie trafia. Wszystko działało i nagle lipa. Dobrze, że amplituner jeszcze stoi.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, przez kwestionariusz on-line już kiedyś próbowałem się kontaktować. Jednakże nie mogę się tam zalogować. Wyskakuje cały czas jakiś błąd. Natomiast skorzystałem z Twojego adresu mailowego i dziś otrzymałem odpowiedź z instrukcją połączenia kabli. Masakra. Muszę odpisać, że nic nie zmieniłem i wcześniej dźwięk był

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ponieważ oni w pierwszej kolejności odpowiadają takimi gotowymi szablonami. To już któraś moja uwaga skierowana do nich w kwestii błędów w oprogramowaniu. Zawsze pisze do nich że nie liczę na złote rady z ich strony, tylko zgłaszam błąd w oprogramowaniu i proszę o przekazanie do kompetentnych osób.

 

Jak tak to ujmiesz korespondencji do nich to dostaniesz instrukcje jak zapisać na penie logi z telewizora i poproszę o wysłanie do nich tych logów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...