Skocz do zawartości
siamer

Tv do 6000 65" android

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Zastanawiam się nad kupnem tv 65" do około 6000 zł. Lubię androida (kodi) więc miło jak by posiadał. Na chwilę obecną myślę nad Sony 65xf9005 i myślę że to najlepszy wybór ale chciałbym zapytać jeszcze Was o opinie. Dobry wybór ? Czy może pchać się w oleda lg65b8 ? Tylko że nie ma androida i trochę boje się tych mitycznych wypalen (nie wiem ile w tym prawdy).

Na chwilę obecną używam Sony 65xe8596 i jestem bardzo zadowolony, jedyny minus to przykuła przy zmianie głośności na amplitunerze... 

 

Pozdrawiam,

siamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, siamer napisał:

Na chwilę obecną myślę nad Sony 65xf9005 i myślę że to najlepszy wybór ale chciałbym zapytać jeszcze Was o opinie. Dobry wybór ? Czy może pchać się w oleda lg65b8 ?

Nie ma sensu. XF9005 to bardzo dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, siamer napisał:

Tylko że nie ma androida i trochę boje się tych mitycznych wypalen (nie wiem ile w tym prawdy). 

Ten system z LG jest naprawdę całkiem przyjemny. Co do wypaleń - zależy jak używasz TV. Jeśli jako monitora albo oglądasz (bardzo) dużo kanałów ze stałymi elementami, odpuść. Jeśli nie - ciężko będzie przebić OLED-a pod kątem jakości. Tylko że to już 7 a nie 6 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za opinie. Z tym oledem problem taki że mam małe dziecko i kto wie za rok czy dwa lata ile będzie grał a tv na pewno nie zmienię w tym czasie... Zostanę przy Sony!

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez siamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Philipsa z Androidem i być może są jakieś systemy prostsze w obsłudze, ale mnie przekonał support i aplikacje, których na webOS może niestety brakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...