Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Marantz - nowe amplitunery 4K, IMAX Enhanced, Atmos

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, szewi napisał:

@Deimos wybrałeś już cos? AV8805 jest produkowany w Japonii z tego co wiem ma miec HDMI 2.1 upgrade, plusem w stosunku do Denona 8500 sa wyjscia XLR na zewnetrzne końcówki mocy. Poza tym ma wszystko lacznie z Imax Enhanced, Auro itp. Minusem jest Audyssey w porownaniu np do ARC lub Dirac.

 

 

Przed chwilą pisałem do znajomka z Hornu, ale odpisał mi, że nic mu nie wiadomo o upgrade Marantza do HDMI 2.1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma do sprzedania prosto ze sklepu nowego ARCAM AVR 850 za 15tys ale on nie ma HDMI 2.1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Deimos napisał:

No Denon w modelu 8500 od ponad półtora roku obiecuje sprzętowe upgrade do HDMI 2.1...

Ale jak rozmawiałem jakiś miesiąc temu z Horn Distrybution to powiedziano mi, że nowe modele wyjdą na tą wiosnę...

wyjada ale niższe modele. 8500 to ich flagowiec tak jak 7200 swojego czasu i on z tego co wiem nie bedzie zastapiony w tym roku, co najwyzej bedzie platna opcja HDMI 2.1 upgrade jak beda gotowi z tematem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba jeszcze ciut poczekać, chyba że Anthem jakiś nowy AVM pokaże... Bo od premiery 60 minęły cztery lata.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak wypadnie JBL SDP-55 to ta sama grupa co Arcam czyli Harman ktorego wlascicielem jest Samsung  :)

W jakies stare amplitunery bym sie nie pakował, z wyjatkiem AVM60 jak nie bedzie nastepcy szybko, sam dosyc mocno go rozważam:

jakby kogoś interesowało - wizyta w fabryce D&M Group w Japonii (Sound United) -  tam m.in skladaja flagowe amplitunery / procesory:

https://www.youtube.com/watch?v=bZnergs2UOo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny reportaż, chociaż mi najbardziej się spodobały te głośniki do testów czyli Bowers & Wilkins 802D. Ale musiałbym najpierw znaleźć kupca na moje MA PL-300.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...