Skocz do zawartości
Gmeru

Najlepsze gry z HDR na PS4/Xbox One/PC (TOP6)

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze gry z HDR na PS4/Xbox One/PC (TOP6)

Jakie najlepszy gry z HDR pokażą potencjał świeżo zakupionego telewizora czy projektora 4K Ultra HD? To pytanie stawia sobie często nabywca nowego wyświetlacza. Szczególnie takiego z wyższej półki. Bo jak już wiemy, ocena jakości 4K Ultra HD zależy w dużej mierze nie tylko od wykonania samej gry ale także od potencjału jaki drzemie w zakupionym telewizorze. A ten może zaczynać się tylko od rozdzielczości 4K poprzez lepsze kolory a kończąc na realistycznym obrazie zagwarantowanym przez wysoką jasność HDR.

 

Przeczytaj całość

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

GTS... Co tu więcej dodać :)

Ta gra wygląda fenomenalnie pod względem HDR i szczęka mi opadła nawet u mnie, na tv który ma HDR o dosyć niskiej wartości. Co dopiero przy 2000 nit i powyżej (co gra obsługuje).

Fajnie wypada HDR w Mortal Kombat 11 czy Tetris Effect. W Forza Horizon 4 naprawdę ładnie ale jak się widziało wcześniej GTS to też by się tak chciało. Bardzo fajnie wygląda w God of War i Resident Evil 2 (jak komuś czerni za mało to trudno ale same źródła światła wypadają rewelacyjnie).

Teraz jak gra nie ma HDR to jestem rozczarowany. Bardzo wiele to potrafi dać w grach.

Edytowane przez LV426
literówki i powtórzenia
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

GTS rządzi w temacie wycigów i oprawy audio-video, w połączeniu z rewelacyjnym najlepszym oświetleniem jakie widziałem w grach racing, ta gra to arcydzieło. 

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z typami się zgadzam choć brakuje mi tu Gears of War 4. Aż mam ochotę sprawdzić GTS choć nie wiem czy tam wreszcie jest co robić dla jednego gracza (nie mam zamiaru opłacać 2 abonamentów online a xbox live to priorytet zawsze)?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Shoryuken - to nie to samo GTS co w dniu premiery gdzie Single był strasznie biedny, teraz jest tego cała masa. Jutro nowy kolejny update i nowy tor Goodwood.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słaba ta lista.....metro szału nie robi w hdr ...re2 wogole nic nie robi....juz ostatni tomb raider niszczy te gry w hdr...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider ładnie ale jednak RE2 lepiej wypada ale pewnie będziesz marudzić zaraz, że czerń nie czarna. A mimo to źródła światła wypadają znakomicie.  Ale to trzeba sobie zrobić screeny na XOX i porównać, bo tam jest opcja obejrzenia ich z HDR i bez. Różnica jest spora. Sam się zdziwiłem jak duża w takim porównaniu. 

Co do Gears of War 4 to się zgadzam - też jest całkiem fajnie. 

W Halo 5 także bardzo przyjemnie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...