Skocz do zawartości
Gmeru

Otwarcie RTV EURO AGD: LG OLED B8 za 3999 zł!

Rekomendowane odpowiedzi

Otwarcie RTV EURO AGD: LG OLED B8 za 3999 zł!

Już jutro otwarcie kolejnego sklepu sieci RTV EURO AGD w galerii Młociny w Warszawie. W promocji na telewizory będzie można kupić m.in LG OLED B8 w bardzo atrakcyjnej cenie! Co jeszcze?

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze wyłapujecie takie okazje na OLED ,ja nie skorzystam(na razie :D ) ale jest lepiej niż w poprzednich latach i zachęca do częstszego odwiedzania waszej strony. Oby tak dalej :)
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby zobaczyć film z otwarcia w 4K???

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2019 o 14:23, gangi007 napisał:

Fajnie byłoby zobaczyć film z otwarcia w 4K???

Jeśli liczyłeś na jakieś dantejskie sceny to byś się zawiódł. Akurat miałem czas i polowałem na B8 w cenie 4 tyś, więc pojechałem. W czasie samego otwarcia nie było jakiejś dużej kolejki, może z 20-30 osób. Wszyscy grzecznie i spokojnie weszli do sklepu, zaczęli rozmawiać ze sprzedawcami. Żadnego biegania, wyrywania sobie czegokolwiek itp. Wysoka kultura.

LG B8 było 11 sztuk.

Z tego co słyszałem dużo większym powodzeniem liczyło się otwarcie Biedronki. Tam był jakiś 55 calowy TV do kupienia za 800 zł (nie wiem niestety jaki model).

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, jorgul napisał:

 

Z tego co słyszałem dużo większym powodzeniem liczyło się otwarcie Biedronki. Tam był jakiś 55 calowy TV do kupienia za 800 zł (nie wiem niestety jaki model).

To był TLC 50DP600. Niesamowite, 50” UHD HDR za 800,-pln... 

Inna rzecz jak to „świeci”, ale tak czy siak cena robi wrażenie.

Edytowane przez Groszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...