Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam możliwość zakupu nowego soundbar'a: SAMSUNG HW-N950 za 3300 PLN (wraz z przesyłką).

Uważacie, że to dobra cena i dobry wybór? (zaznaczę, że zestaw głośników nie wchodzi w grę u mnie w salonie)

Dzięki z góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na pewno jest lepszy jak Sony ZF9. Mam niższy model bez Atmosa (MS750) do którego dokupiłem subwoofer i tylne głośniki i jest ogień już przy DTS-MA. Nawet muzyki daje się słuchać, z czym nie każdy soundbar sobie dobrze radzi. Myślę że nie będziesz narzekać. 

Edytowane przez LV426
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten model za 2600 jak była promocja na ibood. Miałem go zamiar sprzedać z zyskiem ale po odpaleniu Dolby Atmos w Aquamanie wgniótł mnie w fotel ;p Nawet zwykłe DTS czy Dolby Digital 5.1 robi robotę w takiej Grze o Tron czy innym serialu.

 

A i weź pod uwagę że sounbar jest potężny i z 10kg waży żebyś się nie zdziwił bo mnie zaskoczyła jego wielkość.

 

Teraz tylko dokupić oled 55 cali bo mój Sony 32 calowy kiepsko przy tym wygląda ^^

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zaskoczył bardzo pozytywnie. Kupiłem go właśnie na ibood jako uzupełnienie OLED55B8 z promocji "bez Vat". Kumulacja:)

Bardzo polecam ten soundbar, jako wcześniejszy przeciwnik tego typu rozwiązań;) 

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też liczyć na to, że ponownie się N950 na iBoodzie w tej cenie pojawi, czasem coś wraca znowu, np. Audio-Technica słuchawki DSR9BT już 3 razy w tym roku były i schodziły jak ciepłe bułeczki bo za 60% ceny rynkowej.

Natomiast przykładowo K950 był raz właśnie rok temu kiedy się załapałem, a później już ani razu, także jeśli ewentualnie nie będziesz żalować jak pojawi się N950 znowu w ofercie iBooda, to myślę, że za 3300 zł warto brać.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedzi

Przekonaliście mnie   

Soundbar jest świetny, jeden z lepszych na rynku. Jedna uwaga, nie najlepiej dogaduje się z Apple TV.

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...