Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Avengers: Koniec gry | RECENZJA | Film kinowy

Avengers: Koniec gry to zwieńczenie pewnej epoki, zapoczątkowanej 21 filmów temu. Wojna bez granic była niezłym filmem, ale czegoś w moim odczuciu jej brakło. Tutaj liczyłem na postawienie kropki nad "i". Czy tak faktycznie się stało? 

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, zdenek117 said:

Chciałem coś napisać o Thanosie i jego głębi, ale brak opcji ukrywania spoilerów. 

Rozumiem, że też trochę oczekiwałeś tutaj po nim czegoś więcej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po seansie. Wspólnie ze znajomym trafnie przewidzieliśmy jak potoczy się fabuła. Pierwsze 20 minut było zaskoczeniem, potem reszta się zgadzała z teorią. Film udany, momentami przeładowany różnymi wątkami, ale w sumie co się dziwić, jak bierze w nim udział całe uniwersum. Twórcy starali się dokończyć rozpoczęte wątki ważniejszych postaci.

Podtrzymuję zdanie, że obecne wcielenie Kapitan Marvel jest zbyt przesadzone w stosunku do reszty bohaterów. Tutaj na szczęście bierze udział tylko w 2 ważniejszych scenach, ale to co się w nich odwaliło spowodowało tylko wywrócenie gałek ocznych i głośne wzdychnięcie.

Kilka razy uroniłem łzę, co rzadko mi się zdarza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jakub Krawczyński napisał:

Rozumiem, że też trochę oczekiwałeś tutaj po nim czegoś więcej? :)

Raczej wyjaśnić, czemu w tej części jest jaki jest. Moim zdaniem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zdenek117 napisał:

Chciałem coś napisać o Thanosie i jego głębi, ale brak opcji ukrywania spoilerów. 

Spoiler

Dodane ;) Musisz kliknąć to oko z prawej.

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie napiszę co sądzę o Thanosie. Spoiler Alert!

Spoiler

Tak na prawdę to mamy dwóch Thanosów. Jeden z Infinity War, ten bardziej rozbudowany, który ginie zaraz na początku. Ten mniej rozbudowany, Thanos z Endgame, to Thanos z przeszłości. Wyrwany ze swojej teraźniejszości ma jeden cel, przejąć rękawicę. I tak na prawdę nie ma czasu na emocje, musi działać szybko, bo zegar tyka. 

Thanos z Infinity War wie więcej. Wie, że Gamora współpracuje z wrogiem, że chce go zabić. Mimo to, jest dla niego cenna. Jedyna jego łza, to ta, uroniona nad przepaścią Volmiru. Thanos z IW ma czas, wszystko mu wychodzi. Zbiera kamień, po kamieniu z dużą łatwością. Po drugiej stronie Thanos z Endgame, Thanos wojownik, który musi walczyć z przeciwnikiem i z czasem, mimo że twierdził, że może zaczekać.

Tak widzę obu Thanosów.

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...