Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor z wielką przekątną | TOP 4 kwiecień 2019 | Jaki wybrać?

Ostatnie dni to wysyp promocji na telewizory. Jeżeli ktoś polował na ekran z ogromną przekątną to jest to idealny moment na upolowanie czegoś wielkiego! Jaki mamy aktualnie wybór na rynku? Przedstawiamy nasze marcowe TOP4!

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru, a tak "na szybko": co sądzisz o LG 86UK6500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazowo najbliżej mu pewnie do Philipsa 8303 z tego zestawienia bo posiada matrycę IPS czyli mniej więcej wiadomo czego się spodziewać np. bardzo dobrych kątów widzenia co jest bardzo ważne przy takim gigancie ale gorsze wartości kontrastu/czerni. A reszta funkcji to polecam przeczytać dowolny test LG TV z ostatnich kilku miesięcy. Doskonały system webOS, sztuczna inteligencja itd. :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To który z tych 4 najlepiej wybrać nie zwracając uwagi na różnice cenowe?

Z góry dzięki za podpowiedź

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na tak postawione pytanie nie da się udzielić odpowiedzi (nie zapytałeś o nic konkretnego tylko ogólnik). Przypomnę też, że wszystko masz podane na tacy. Problem w tym, że trzeba poświęcić trochę czasu i wyciągnąć wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem już napalony na Samsunga 82NU8002 ale jak przeleciałem internet i opinie na temat matryc to się załamałem. Do tej pory użytkuje Panasonica 65dx900 i nie chcę się załamać zmieniając na większy kosztem mocnego pogorszenia obrazu. Telewizor ogólnie użytkuje do telewizji, filmów UHD i HDR, czasami gier na Xboxie. 

Dystans z którego oglądam TV - 3,5m

Edytowane przez Vista34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Vista34 napisał:

Byłem już napalony na Samsunga 82NU8002 ale jak przeleciałem internet i opinie na temat matryc to się załamałem. Do tej pory użytkuje Panasonica 65dx900 i nie chcę się załamać zmieniając na większy kosztem mocnego pogorszenia obrazu. Telewizor ogólnie użytkuje do telewizji, filmów UHD i HDR, czasami gier na Xboxie.  

Dystans z którego oglądam TV - 3,5m

DX900 to jest dotychczas jeden z najlepszych telewizorów lcd i dobrze sie zastanów czy już chcesz go wymieniać. Rozumiem że 65 cali może już być dla ciebie mało ale obecnie na rynku nie ma tak dobrych tv jak twój oraz Sony ZD9. Ewentualnie możesz poszukać Sony ZF9 w 75 calach.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... DX900 to inny świat pod względem jakości obrazu. Aby było blisko musiałbyś wejść np. w Samsunga Q900R w 80+ ale cena to już inna bajka... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dobrze że nie spanikowałem pod wpływem emocji obniżek ?

Trzeba czekać aż LG OLED77C8PLA  spadnie do 15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vista34 napisał:

Trzeba czekać aż LG OLED77C8PLA  spadnie do 15 ;)

Jak będziesz miał dobrą cenę, to daj znać. Znam kilku, którzy czekają;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzięki waszej recenzji zakupiłem Sony 85 cali i jestem zadowolony 

Porównywałem go z 82 calowym Samsungiem(dziadek ma ) i obraz w Sonym jest lepszy szczególnie nasycenie kolorów,jedynie wygaszanie czerni oraz Tizen w samsungu wygrywa reszta na plus dla Sony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję do bardzo jasnego salonu (południowo zachodni), aczkolwiek często późnym wieczorem gdy jest ciemno przesiaduję przed tv i myślę nad 82nu8002 lub 75xf9005. Do filmów, seriali (neflix także) i trochę konsola. Z tych dwóch, który byłby lepszym wyborem ? Trochę mnie sony odstrasza po opiniach android tv, natomiast z samsungiem nie wiem jak będzie odczuwalne podświetlenie krawędziowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2019 o 17:02, Gmeru napisał:

Dokładnie... DX900 to inny świat pod względem jakości obrazu. Aby było blisko musiałbyś wejść np. w Samsunga Q900R w 80+ ale cena to już inna bajka... 

Gmeru a Samsung QE75Q9FNA? Można już w rozsądnych pieniądzach kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vista34 napisał:

a Samsung QE75Q9FNA? 

to bardzo dobry tv a nawet świetny - ma około 500-600stref , podobnie do dx900

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak sobie czytam o tych modelach i próbuję znaleźć w internetach oferty na nie i nijak nie potrafię znaleźć takich cen...

Macie może jakieś źródło lepsze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, parę lat temu dzięki Wam stałem się posiadaczem Panasonica TX-58DX780 i generalnie pomijając biedny system, to jestem zadowolony. Telewizor przeniesie się do sypialni a na jego miejsce do salonu chciałbym powiesić coś 75-80+ i tutaj pytanie - w jakim iść kierunku, żeby nie kupić czegoś z gorszym obrazem. Najczęściej oglądamy z żoną seriale (raczej popołudniami/wieczorami). Ja do tego trochę gram na PS4 Pro. Na lewo od telewizora będzie okno, ale w planach mam rolety więc to raczej nie problem. W odległości 3,4m od tv jest kanapa. Czy szukać czegoś od LG czy może lepiej QLED'y od Samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...