Skocz do zawartości
Gmeru

Rusza przedsprzedaż telewizorów Samsung QLED 2019

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Daniel57 napisał:

Przydał by się test tego Qled 70 R tym bardziej że jest on już w sprzedaży detalicznej.

Jak kupowałem tydzień temu TV to w zasadzie wszystkie serie były dostępne a w rozmiarach 70+ były dostępne 75,82Q65, 75Q70, 75Q85, 75Q90, 75Q950.

Więc było w czym wybierać. Przynajmniej w Samsung Store, jeżeli jakiegoś nie miel to w zasadzie na drugi dzień max za 2 dni (ja przyszedłem do nich po 19 więc musiałem czekać 2 dni) TV był do odbioru, z mniejszymi rozmiarami podobnie.

Do tego w Samsung Stroe dostałem 5 lat gwarancji i wieszak no gap gratis. Co przy obecnych cenach było chociaż małym pocieszeniem ?

Edytowane przez Krzysiek1000
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daniel57 kupiłem 65Q90 jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus to brak Dolby Vision, chociaż tak mocno nie przeszkadza, ale jakby miał to by nie zaszkodziło. Na początku myślałem że Tizen będzie słabszy od AndroidTV, ale ciała bardzo dobrze, oprócz tego czytałem, że w ATV zaczynają pojawia się reklamy więc pojawił się minus dla ATV.

Zobaczymy z czasem jak będzie, 5 letnia gwarancja też dla mnie była na +, a TV musiałem kupić bo poprzedni mi się zepsuł. Czekam z niecierpliwością na test chłopaków jak wypadnie. czy tylko ja uważam że jest bardzo dobry czy z testy też to wyjdzie.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś zadowolony to testy nie traktuj jako wyrocznię bo zaczniesz szukać dziury w całym i stracisz komfort z oglądania ?.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"W Polsce ruszyła właśnie przedsprzedaż najnowszych telewizorów QLED" Z ciekawości obdzwoniłem kilka większych marketów, w tym Media Markt, ale nikt na oczy nie widział serii 8K 950R. A od tej zapowiedzi minęło już ponad dwa miesiące...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...