Skocz do zawartości
Gmeru

"Ten jeden telewizor" - Czy to możliwe? | WYWIAD | Philips chce to zrobić z "the one"!

Rekomendowane odpowiedzi

"Ten jeden telewizor" - Czy to możliwe? | WYWIAD | Philips chce to zrobić z "the one"!

W pierwszej połowie tego roku firma Philips wprowadzi na rynek telewizor o nazwie "the one". Według producenta będzie takim produktem, którego szuka większość kupujących - niedrogim ale posiadającym wiele nowoczesnych funkcji telewizorem do codziennej telewizji. Rozmawiamy z Piotrem Herodem z Philipsa - Product Managerem na Europę, który zdradza wiele sekretów związanych z nowym pomysłem.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba Philipsowi przyznać, że hasło może faktycznie do wielu trafić i podwyższyć im sprzedaż.
"Telewizor będzie dostępny w bardzo szerokim wachlarzu przekątnych: 43″, 50″, 55″, 58″, 65″, 70″ i 75″. (...) Część z tych rozmiarów będzie wyposażonych w matryce IPS a część w VA".
Oby tylko się trzymali tej pierwotnej specyfikacji, czyli jak przykładowo na premierę pójdzie informacja, że 43" jest w VA, a 55" jest w IPS, to aby tak zostało bez rotacji matrycami i zamiennie wrzucaniem do tego samego rozmiaru raz IPS, raz VA. :(

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że ten pomysł się sprawdzi - w sumie w dobry czas ktoś na to wpadł. Trudno teraz o lepszą i konkretniejszą sztukę 40\", a nawet jakąkolwiek mniejszą niż 50. Poza tym to chyba jakoś biznesowo może się opłacić - większość jednak kupuje impulsywnie i nie zwraca tak uwagi na parametry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...