Skocz do zawartości
DZIELNA6

Liga Mistrzów runda wiosenna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy już wiadomo, czy zapowiadane mecze w LM

wtorek Celtic - Milan, środa Inter - Walencja, będą w HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ciekawe zapowiadane sa tez mecze Lile - Mu i Porto - Chelsea... wszystkie w tym samym czasie. Czyzby transmisja na 2 kanalach?

Gmeru: wiesz cos na ten temat i tego czy mecze beda w HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kamcyk26' post='39100' date='15.02.2007, 20:25 ']Co ciekawe zapowiadane sa tez mecze Lile - Mu i Porto - Chelsea... wszystkie w tym samym czasie. Czyzby transmisja na 2 kanalach?

Gmeru: wiesz cos na ten temat i tego czy mecze beda w HD?[/quote]

Może uda mi się dowiedzieć ale zgodnie z zapowiedziami powinny być w HD no bo inaczej to lipa by była ; ) więc nie sądze czemu miałyby być w SD. Postaram się dowiedzieć. Chyba, że ktoś wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='39100' date='15.02.2007, 20:25 ']Co ciekawe zapowiadane sa tez mecze Lile - Mu i Porto - Chelsea... wszystkie w tym samym czasie. Czyzby transmisja na 2 kanalach?

Gmeru: wiesz cos na ten temat i tego czy mecze beda w HD?[/quote]

Nie wiem z jakiego żródła masz tę informacje.

W tygodniowym programie n podają, że we wtorek jest mecz Celtic - Milan. To samo jest w TO & OWO, oraz Inter - Walencja środa.

BOK n potwierdza, że na pewno jeden z tych meczów będzie w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Informacje mam z kanalu Nsport. Tzn reklamuja te spotkania:

wtorek 20 00 Celtic - Milan
wtorek 20 40 Lile - MU

Sroda 20 00 Porto - Chelsea
sroda 20 40 Inter - Valencia

Wyglada to tak jakby mieli pokazywac po 2 mecze jednoczesnie...albo sie pomylili. Edytowane przez kamcyk26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomylili się. Oba mecze będą na żywo w Nsport. Jak? Zobaczycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='39114' date='16.02.2007, 00:02 ']Nie pomylili się. Oba mecze będą na żywo w Nsport. Jak? Zobaczycie :)[/quote]
Oni sami nie wiedzą co mogą. W praktyce to niemożliwe bo niby gdzie zmieścić dodatkowy kanał HD? Pewnie nagrają drugi mecz i puszczą potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='39114' date='15.02.2007, 22:02 ']Nie pomylili się. Oba mecze będą na żywo w Nsport. Jak? Zobaczycie :P[/quote]

Nie badz taki tajemniczy i powiedz chociaz czy beda w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam właśnie z redakcji nSportu :P

Więc sprawa wygląda tak.

We wtorek na kanałe nSportHD:

wtorek 20 00 Celtic - Milan (kanał 60)
wtorek 20 40 Lile - MU (kanał 68)

Sroda 20 00 Porto - Chelsea (kanał 60)
sroda 20 40 Inter - Valencia (kanał 68)

Mecze nie będą w HD gdyż nie są transmitowane na stadionach w tym tygodniu.

Czyli dwa kanały na raz. Drugi kanał to też nSportHD. Poprostu dwa strumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='39190' date='16.02.2007, 16:06 ']Mecze nie będą w HD gdyż nie są transmitowane na stadionach w tym tygodniu.[/quote]
Co racja to racja, z tego co się orientuje tylko w Anglii i Niemczech mecze są w HD, ale za tydzień się będzie działo... 3 mecze w HD? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cffan' post='39195' date='16.02.2007, 16:57 ']Co racja to racja, z tego co się orientuje tylko w Anglii i Niemczech mecze są w HD, ale za tydzień się będzie działo... 3 mecze w HD? :)[/quote]

Z informacji jakie uzyskałem mają być w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cffan' post='39195' date='16.02.2007, 16:57 ']Co racja to racja, z tego co się orientuje tylko w Anglii i Niemczech mecze są w HD, ale za tydzień się będzie działo... 3 mecze w HD? :)[/quote]

Nie tylko, jesienia w HD byl tez mecz Roma - Valencia. Niemieckie PREMIERE rzczywiscie nie reklamuje zadnego meczu w HD w nastepnym tygodniu ale na SKY HD juz mecze w programie sa. Czyzby w Angli tez na kanale HD puszczali mecze SD. A moze jednak beda w HD? Troche lipa ze w 1/8 LM nie wszystkie transmisje sa w HD (a nawet zadna). Jesli wiec w 1/2 nie bedzie zadnego zespolu z Angli/Niemiec to nie bedzie HD???

PS jesli rzeczywiscie ne bedzie HD to niestety wole obejrzec Barcelona Liverpool na TVP2 :-(

Acha : i dlaczego strona [url="http://www.thesportscafe.net/calendar.cfm"]http://www.thesportscafe.net/calendar.cfm[/url] podaje ze wszystkie mecze 1/8 sa w HD?

Edytowane przez kamcyk26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]PS jesli rzeczywiscie ne bedzie HD to niestety wole obejrzec Barcelona Liverpool na TVP2 :-([/quote]
ja też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ten mecz wole,niz kazdy inny w nawet w full HD(gdyby byly)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='radosuaf' post='39473' date='19.02.2007, 15:03 ']A na TVN Turbo nic nie będzie? :)[/quote]
Witam
Bardzo mi przykro ale od rundy wiosennej na TVN Turbo nie będzie już żadnych transmisji. Tak zapowiadali jesienią, że na wiosnę Liga Mistrzów tylko w nsport i wybrane mecze w środę oczywiście na TVP
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Elmo king' post='39492' date='19.02.2007, 18:52 ']Witam
Bardzo mi przykro ale od rundy wiosennej na TVN Turbo nie będzie już żadnych transmisji. Tak zapowiadali jesienią, że na wiosnę Liga Mistrzów tylko w nsport i wybrane mecze w środę oczywiście na TVP
Pozdrawiam[/quote]

jest zapowiedź meczu na kanale 68 środa 20.40 Edytowane przez marian_wierzbicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁOT DA F@K ?? Spieszyłem sie przebardzo z roboty....żeby zdązyć chociaż na 2 połowe...Siadam...zapuszcam nboxa a tu taka lipa...marne SD na tym dodatkowym kanale i pasy na nsporcie...Co to ma być.... ;):):(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BIG SMOKE' post='39654' date='20.02.2007, 22:02 ']ŁOT DA F@K ?? Spieszyłem sie przebardzo z roboty....żeby zdązyć chociaż na 2 połowe...Siadam...zapuszcam nboxa a tu taka lipa...marne SD na tym dodatkowym kanale i pasy na nsporcie...Co to ma być.... ;):):([/quote]
Z tym 68 kanałem dali ciała (Warszawka, ul. Poznańska i okolice:)).
Będzie lepiej! Gorzej już nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze N-ka transmituje 2 mecze, ale nie wiem czy naprawde jest sie czym zachwycac, bo zachodnie platformy z tego co mi mowiono (nie wiem czy to prawda) transmitowaly wczoraj i dzis wszystkie mecze. Zeby nie bylo ze marudze to i tak jest o wiele lepiej niz na PC kiedy tam byla LM. Edytowane przez sponn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym dodatkowym kanalem 68 to troche przegieli. Skoro nie maja miejsca na transporderach to powinni sobie darowac takie numery. Przeciez to obciach umieszczac na tym kanale logo NSPORT. Jakosc byla naprawde kiepska , cos jak TVP SPORT. Oczywiscie Nsport (60) trzymal poziom(bitrate) ale poniewaz bylo 4:3 wiec i tak szczesliwy nie bylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zwróciłeś uwagę na to, że na kanale 60 jest NSPORT HD, a na 68 NSPORT? Już to sugeruje, że HD na 68 nie można się spodziewać. Jeśli chodzi o HD to było info, że taki przekaz dostają, więc to nie ich wina (jeśli to prawda). Mam nadzieję, że przy zakupie praw nie było tak, że za xx euro albo 1 mecz w HD, albo 2 na raz ale w SD. Zgadzam się z tym, że na 60 SD wyglądało o wiele lepiej. Na 68 oglądałem tylko chwilami i sądząc po stanie murawy nie grali w MU ;) pewnie sprzęt też nie był 1 klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest ze w tej kolejce nie bylo zadnego meczu w HD bo nigdzie w Europie takiej transmisji nie bylo. Mam jednak wapliwosci co do SD 16:9. Musze zapytac na forum SKy czy u nich mecze byly w 16:9.

A jesli chodzi o kanal 68 to nie mowie wcale o jakosci HD tylko o takim bitrate jaki jest na kanale 60. Wtedy nawet SD wyglada znosnie a SD 16:9 jest wrecz rewelacyjne. Niestety widac brak miejsca na transporderach. Nie ma co wiec liczyc na rownolegla transmije 2 meczow w HD. Edytowane przez kamcyk26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='DZIELNA6' post='39076' date='15.02.2007, 17:06 ']Czy już wiadomo, czy zapowiadane mecze w LM

wtorek Celtic - Milan, środa Inter - Walencja, będą w HD ?[/quote]


N-ka traci swoją podstawową zaletę odpuszczając sobie LM w HD.

Psocik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale oni nic sobie nie odpuszczaja. Przeciez z sygnalu SD nie wyczaruja HD. Na stadionach nie ma kamer HD wiec w telewizorach tez tego nie zobaczymy. Mam nadzieje ze za 2 tyg pokaza wszystkie mecze realizowane w HD (przynajmniej w powtorkach). Az 5 meczow jest w Angli/Niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...