Skocz do zawartości
DZIELNA6

Liga Mistrzów runda wiosenna

Rekomendowane odpowiedzi

Na 68 nie będzie HD bo to kanał SD i od razu było widać to po logu. W sumie ja tam wole to niż nic...dla mnie SD to padaka totalna wszędzie ; ( tylko Puchar Anglii jest O_O SD r e w e l k a

ZObaczymy jak następne mecze. Ja dostałem info, że będą w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chelsea - Porto leci w SD i do tego jakies dziwnie 4:3 bo po bokach mam czarne paski i nie moge rozciagnac obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='39739' date='21.02.2007, 14:42 ']dla mnie SD to padaka totalna wszędzie ; ([/quote]

Jak Ty w ogóle dajesz radę oglądać TV i DVD? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posledzilem troche forum SKY (UK) i okazalao sie ze rzeczywiscie wszystkie mecze tej kolejki byly 4:3. Zreszta ludzie w UK nie byli zadowoleni z tego powodu... U nich podobno ok 50% ludzi ma telewizory 16:9! Najciekawsze jest zachowanie SKY HD. Wyobrazcie sobie ze SKY mecze 4:3 rozciaga, ZOOMuje i daje to w 16:9 na kanale HD. Oczywiscie zadnego HD z tego nie bedzie - ja juz wole nadawanie w pillarboxie tak jak N.

Ogolnie widac wiec z N nie jest tak zle ze sportem w HD, nie gorzej niz w UK (nadaja lige angielska ale nie maja juz np NHL) za to duzo lepiej niz w niemieckim PREMIERE! Tak zgadza sie. Premiere od ostatniej kolejki LM jesienia nie pokazalo nic w HD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liverpool - Barcelona też w 4:3 i SD, bo na HD to nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo znowu 4:3 :) masakra....czemu tak jest?? Na co oni oszczędzają te kamerki:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Dobre SD to było w finale pucharu Anglii...............A nie wiecie czy po meczu Barcy...bedzie retransmisja meczu Chelsea vs Porto w HD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BIG SMOKE' post='41086' date='06.03.2007, 23:59 ']A nie wiecie czy po meczu Barcy...bedzie retransmisja meczu Chelsea vs Porto w HD ??[/quote]


Niestety SD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liverpool niestety w 4:3, ale u mnie bardzo dobrym 4:3 (zauwazalnie lepszym niz alternatywna transmisja na kanale 68). Dzisiaj za to uczta dla oka sie szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko ze retransmisji Bayern-Real (tez HD) nie puszczaja zaraz po meczu tak jak wczoraj Chelesea tylko dopiero 0:45 :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...