Skocz do zawartości
pmcomp

Predator (1987) i Predators (2010) na BD-UHD

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzisiaj miałem wielką przyjemnośc popełnić:

 

e0bbeffcf6eb772914c2e44f5eec25e6_XL.jpg

 

00125980322793____1__640x640.jpg

 

z potrójnej kolekcji: https://www.blu-ray.com/movies/Predator-3-Movie-Collection-4K-Blu-ray/206314/

Włąsciwym miejscem dla Predator 2 jest ... kosz na śmieci. Coś strasznego. Tak beznadziejnego Glovera nie widziałem.

 

Wracając do 1-ki ... ZNAKOMITY TRANSFER porównując do wydania na BD. Bo w niebieskim pudełku to też nadawało się do kosza. Ziarno taśmy celuloidowej zostało i dało klimat. Film jak film ... klasyk i nie mam więcej nic do powiedzenia w tym temacie. Z przyjemnością obejrzałem.

Natomiast baaardzo pozytywnie zaskoczył mnie Predators (2010) i przede wszystkim efekty HDR. Oglądane na projektorze JVC. Ten film obejrzany 8 lat temu jakoś mną wtedy nie wstrząsnął, a teraz taka niespodzianka.

 

Więcej takich starych rodzynków poproszę. 

 

 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ziarno boli strasznie......znacznie bardziej podoba mi sie wersja 3D z DNR'em....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać każdemu podoba się co innego. Najlepsze, że ja też wole wersje filmów wymuskane ? Po prostu lubię gdy film przypomina rzeczywistość a ziarna w realu nie widzę ;) Kwestia gustu i podejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja wolę takie wersje, które zachowują wizję artystyczną twórców filmu, a ta wystawa figur woskowych (piszę o wydaniu BD UHE) na pewno do nich się nie zalicza :)
Taśma filmowa = ziarno. Gdyby chcieli uzyskać jak najmniejszą ziarnistość obrazu to ostatnią rzeczą jaką by zrobili to korzystanie z 400T 5294 Eastmana.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...