Skocz do zawartości
agent

Oficjalny Dekoder philipsa dla cyfry HD

Rekomendowane odpowiedzi

siema a ja mam lamerskie pytanie :P

czy żeby oglądac kanały w HD musze podłączyć do konwrtera 2 kable antenowe czy wystarczy 1 ;>

kanały HD mam jednak jakość HD to nie jest ; ) np. c+ film i c+ film HD wygladaja tak samo ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden. To nie ma nic do rzeczy.

A kablem HDMI podłączyłeś obraz? A może akurat leciał jakiś shit i nie było dlatego różnicy. Porównaj częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a własnie ze musi byc na 2 :rolleyes: bo jak na jednym dałem ustawienia konwertera na twin to sygnał byl tylko do połowy a po podłączeniu drugiej anteny jest juz na maksa i HD jest HD ; ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnał HD do połowy powiadasz. To iście ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sygnał antenowy w ustawieniach dekodera sprawdałem i po przestawieniu na twin pokazywał tylko połowe(troche ponad 2), po podłaczeniu drugiego kabla sygnał jest na max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sygnał HD do połowy powiadasz. To iście ciekawe.

Czytaj tematy na forum progresywnie, nie z przeplotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie iscie sakramencko irytuje mnie pewna kwestia w dekoderze filipsa:

chce nagrac dwa programy, jeden np. o godz. 20 a drugi na tym samy kanale, zaczynajacy sie zaraz po tym pierwszym. Wchodze do opcji "Program" , ok, pierwszy udalo sie zaplanowac, probuje drugi... I co? Nie da sie bo dekoder twierdzi ze oba nagrania zachodza na siebie i moge albo anulowac drugie albo pierwsze, no k.urwa mac !

Czy da sie cos z tym zrobic?

Druga sprawa to menu dekodera... Kiedy ta pierd. Syfra wpadnie na pomysl zeby zrobic menu w HD ??

Bo to co jest teraz to porazka, paskudne SD, w dodatku na 1/3 ekranu.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się kolejna wersja oprogramowania do tego czegoś. Bez obawy. Nic nie dodali tylko próbują naprawić to co spieprzyli. Szajs nie PVR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widzę żadnej zmiany. Ciekawe co zmieniali bo dla mnie nic nowy soft nie wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to czy wystepuje u was cos takiego, ze np. zatrzymujemy jakis pogram live, pozniej chce go z powrotem wlaczyc (bez wracania na zywo) i dekoder nie reaguje ? Dopiero za ktoryms tam razem zaskakuje, albo gdy wcisne przeskok w tyl.

To samo gdy chce cos przewinac - nie za kazdym razem przwija (przeskoki), a w ogole wlaczenie przewijania na stale (np. na 32x) graniczy z cudem.

To jest normalne czy reklamowac dekoder?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne w tym "sprzęcie". Aha ! Znalazłem zmianę po zassaniu nowego softu :) Jak przygłaszam z pilota to mi pokazuje strzałkę w dół :) nieźle dopracowany ten soft :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzalki byly, ale nie zawsze.

Czasem po podglosnieniu pokazywala sie strzalka w dol i odwrotnie :)

ehh czasem sobie wspominam n-boxika :)

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem , że strzałki były ale ja nie zaobserwowałem do tej pory żeby w momencie pogłaszania strzałka wskazywała w dół.... z tego co pamiętam była do góry a teraz .... oglądam sobie Ale Kino ! , pogłaszam a tu mi się strzałka w dół pokazuje :)

P.S.

Swoją drogą polecam teraz na Ale Kino! - Hero ...

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wiecie panowie ,co jest tak naprawdę wkurzające w tym dekoderze?

Nie te wszystkie usterki,nie fakt że to to chodzi gorzej niz mój ferdek 7318uci ,ale fakt ze tak na prawde dano nam wykastrowany produkt ,bez działajacego portu rj45, i usb :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam nastepujacy problem z philipsam hd z dyskiem .tiuner wlacza sie tylko w momecie wyjecia kabla od anteny sat z kablem sie zawiesza i cochwile sam sie wylacza zwarcia na kablu niema inny tiuner dziala dodam ze po wlaczeniu tiunera bez kabla i nastepnie wkraceniu kabla tiuner sie zawiesza i nic niemozna zrobic poza wylaczeniem z sieci i znowu trzeba kabel wykrecic zeby go wlaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...