Skocz do zawartości
agent

Oficjalny Dekoder philipsa dla cyfry HD

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że pod laptopa nie podłączysz, chyba nawet w instrukcji dekodera pisali coś o niebezpieczeństwie uszkodzenia sprzętu- ale głowy nie dam sobie urwać za to... :)
Najwyżej pozostanie Tobie śledzenie dalszych losów- problemów abonentów C+HD na forum:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też dostałem odpowiedź!!!

Szanowny Panie Łukaszu,

dziękuję za korespondencję. Odpowiadając na Pana e-mail informuję, iż sytuacja o której Pan informuje jest nam znana. Na chwilę obecną nie da się tego mankamentu w odbiorze kanałów TVN wyeliminować. Najprawdopodobniej w lutym będzie gotowa poprawka do oprogramowania dekodera hd, która pozwoli usunąć ten problem. Zostanie ona umieszczona na satelicie i poprzez punkt 8 AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA w MENU dekodera będzie można ją pobrać na własny dekoder.
W razie pytań uprzejmie proszę o kontakt z Centrum Telefonicznym Abonentów z Działem Technicznym pod numerem telefonu 0-801-801-801 lub 022 57-40-777 wew. 4, celem wyjaśnienia wszelkich nurtujących Pana kwestii.

Z wyrazami szacunku,
Pańko Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w koncu poznali problem :):):) hehe szybko to do nich dotarlo :):):)
no tak bede sledzil na forum :) mam nadzieje ze do 17 bede mial spowrotem tv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przysłali nową listę programów w zwiazku z wejsciem HBO Comedy.Trochę pozmieniali kolejnośc programów i nie znalazłem FTA HD TPS(Luxe tvhd) dla tunera Philips DSR 6201/91(HDTV).Ktoś ma ten program na Philipsie????????? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='patisor' post='37398' date='01.02.2007, 13:58 ']Dzisiaj przysłali nową listę programów w zwiazku z wejsciem HBO Comedy.Trochę pozmieniali kolejnośc programów i nie znalazłem FTA HD TPS(Luxe tvhd) dla tunera Philips DSR 6201/91(HDTV).Ktoś ma ten program na Philipsie????????? :blink:[/quote]
Niestety u mnie też już go nie ma.A to feler westchnął seler :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wystraszyli się porównań swojego Canal+HD to tych testowych LUXE TV... Na korzyść tego drugiego... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lucius' post='37404' date='01.02.2007, 14:57 ']Chyba wystraszyli się porównań swojego Canal+HD to tych testowych LUXE TV... Na korzyść tego drugiego... :P[/quote]

U mnnie nie ma też :blink: a z tym porównaniem to chyba święta racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luxe tv HD nie ma :) ...więc poza programami HD z astry nie ma już czego poglądać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all.Sprawdzam na satelicie bo myślałem że cos dadzą po 01.02 a tu softu jak nie było tak nie ma.Ma ktoś jakieś info kiedy możemy spodziewać się update dla philipsa HD???? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.

Jeśli chodzi o pasek to na pewno jest to skutek niedoskonałego kodeka w odbiorniku. Ten sam efekt, jest po bezpośrednim zrzuceniu strumienia na dysk przez dBox i odtwarzanie na komputerze. Niektóre playery/kodeki odtwarzają z paskiem inne bez.
Zbyt ciemny obraz przez RGB, to za mała amplituda sygnałów RGB. Tutaj nowy soft może nie pomóc. Jeśłi taki jest poziom sygnału z DSP i nie ma regulacji na wyjściu to można jedynie poszukac TV z czulszym wejściem. Miałem kiedys Samsung-a, w którym musiałem tłumić dzielnikami RGB, bo nie dało się oglądać. W innym, chyba Loewe, czułośc była tak mała, że żaden sprzet nie potrafił wysterować.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości, bo nowe zwykle rodzi się w bólach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej daty, co do "ukazania" się nowego softu nie podawano!
Była tylko mowa o początku lutego...
Także na dniach powinien być- oby skuteczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[font="Comic Sans MS"][size=3]Na satelicie jest do pobrania [color="#ff0000"][b]nowy soft w wersji 56.[/b][/color]
Jeszcze nieprzetestowałem jakich udoskonaleń dokonali światli technicy z C+.[/size][/font]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie ma jakiegoś alternatywnego softu ?? pracuje ktoś nad tym ?? wystarczyła by dodatkowa opcja z możliwością zmiany listy kanałów, ewentualnie może działa sposób który zdawał egzamin w dekoderach pioneer za starych czasów, kiedy jeszcze nie były edukowane, tzn podczas wyszukiwania kanałów odpinało się kabel sat i po paru sekundach podpinało, w ten sposób tuner zyskiwał więcej nowych kanałów, Edytowane przez koko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-Czy nowe wersje softu poprawiają działanie tego tunera(zacinanie, resetowanie)?
Czy te problemy to wina oprogramowania ,czy raczej wadliwego sprzętu(Philips HD)


Ps:Jaki jest najnowszy dostępny soft ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='GORDON' post='55620' date='07.08.2007, 21:34 ']-Czy nowe wersje softu poprawiają działanie tego tunera(zacinanie, resetowanie)?
Czy te problemy to wina oprogramowania ,czy raczej wadliwego sprzętu(Philips HD)
Ps:Jaki jest najnowszy dostępny soft ?

Pozdro[/quote]

Aktualna wersja softu to 56. I u mnie wszystko smiga ok od kwietnia. Osobiscie nie mam uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, dziś nabyłem cyfre z dekoderem HD 6201, mam soft 52 i jak chcę dokonać aktualizacji z menu to wyskakuje komunikat, że nie ma nowszego softu albo że wystąpiły problemy techniczne. nic nie rozumiem, bo niektórzy tu o nr 56 softu piszą. u mnie nie działa regulacja głośności po HDMI, na eurozłączu jest ok. czy nowy soft wogóle jest? pzdr Edytowane przez marco1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś tam ponoć szwankowało z aktualizacją, ale po południu aktualizacja poszła ok. mam soft nr 56, ale głośność na HDMI nadal nie reaguje, tzn, głośniej i ciszej nie działa. poza tym te paski poziome na ciemnym obrazie w HD do końca nie zostały wyeliminowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='flagi2' post='73358' date='13.12.2007, 12:27 ']a ja mam ten nowy dekoder z softem num 73;)[/quote]

[font="Comic Sans MS"][size=3]What??[/size][/font] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
W sobotę rano pobrałem nową aktualizację do dekodera. W nowym sofcie 85/FT1 ready zmieniła się na pewno czcionka wyswietlanych informacji oraz w moim przypadku belka wyświetlająca info o programie nie wychodzi już poza telewizor. To tyle co ja zauważyłem, może ktoś wie coś więcej?
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak dokonać aktualizacji softu??

w chwili obecnej mam chyba wersję 76 albo 79.

Próbuję zrobić to za pomocą menu (8) "aktualizacja oprogramowania" ale pisze że nie ma żadnej nowej wersji

Dekoder Philips PVR.

Czy soft jest dostępny w określone dni, etc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do PVR leci zawsze od piątku po południu do niedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak pobrać aktualizacje do Philipsa HD 6201 ? Mam wersje 52 :rolleyes: strasznie ścina... Próbowałem przez Menu "8" ale mówi że mam najnowszą ;/ Co robić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...