Skocz do zawartości
DamianRos

Dziś 1 mecz w 4 k w polsce ...

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w związku z tym iż zastanawiam się nad nc + pytanie do do tych co dziś oglądają  mecz Borusia-Totenham -panowie jakie wrażenia z jakości obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem z wielką przyjemnością:) Co prawda z 5 metrów i tylko na 65" OLED ale różnica była bardzo odczuwalna (kalkulator nie działa;) ).

Ogólna plastyka obrazu, no i te szczegóły! Chwilami gapiłem się więcej na publikę niż na nudniejsze fragmenty na boisku;)

Córka stwierdziła, że ma wrażenie oglądania prawdziwej sceny przez ramę - takie wrażenie głębi:)

Ogólnie bardzo pozytywnie. Szkoda, że tak rzadko, no ale to początki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

Gdyby nie to że liga mistrzów tylko do końca sezonu to pewnie bym się skusił.

Ale dobrze wiedzieć że jest bardzo dobrze :)

Też posiadam nie mały tv 65 cali tyle że lcd ks 9500 i tak szczerze mówiąc gdy ostatnio byłem u kolegi wieczorem i zobaczyłem porządny materiał w 4 k to... oled będzie mój następny tv ...

Ta czerń kontrast nie do pobicia :)

Jednak chyba nawet panasonic dx 900 nie jest w stanie dać taki obraz...

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą plotki, ze Polsat udostępni LM innym operatorom jako płatny pakiet. Pytanie, czy będzie opcja 4K?

Dla mnie byłoby to idealne rozwiązanie, bo potrzebuję multiroom, a ten na Polsacie jest fatalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka decyzja będzie. Narazie zamówiłem nc + w sobote przetestuje na lidze angielskiej która szczerze mówiąc średnio mnie interesuje.

Polsat ponoć nie będzie wchodzić w najbliższym czasie w 4 k .Eleven być możę... Nie wiem czy nie przetestuje i nie oddam i przeczekam.

Gdyby jeszcze umowa była na rok...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie jestem w okresie testowania 14 dni;) Nie chcieli mi wymienić dekodera, to wziąłem nową umowę i zamierzam oddać jak obejrzę parę meczy.

Masz jakieś info o Eleven? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DamianRos napisał:

Eleven być możę.

Oni to najpierw mogliby zacząć nadawać w HD, bo temu, co dzieje się u nich obecnie bliżej do DVD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u kumpla na XE90 i obraz był rewelacyjny. Sport potrzebuje 4k, Gdyby jeszcze hdr... 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...