Skocz do zawartości
szewi

Epson TW9300 / TW7300 w codziennym użytkowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, user7878 napisał:

Ten lan>usb jest kiepski. Testowalem na xiaomi i transfer był słaby.
@raf7705 ja już odpuscilem zakup Roku i jutro odbieram Apple TV. Dam znac jak z netflixem.

Ale mówisz o tej konkretnej co ja podałem czy ogólnie o wszystkich tego typu przejściówkach LAN- USB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fanek testowalem 3 przejsciowki. 2 jakies no name i jedną ori od xiaomi. Na kaxdej transfer byl slaby. Filmy 4k z mojego Synology nie wyrabiały.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może trafiłeś na adaptery z sieciówką 10/100?  Bo wiem, że są też z gigabitem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fanek napisał:

A w jakim celu media player do Oleda? te LG ze swoim OS wszystko same odtwarzają.
Co do HDR zdaje się tutaj na portalu kiedyś było porównanie DV i HDR10, lekka przewaga DV, ale żaden deal breaker, pewnie własnymi oczami trudno odróżnić na którym ekranie jest który.

Czy my jesteśmy w przedszkolu czy na forum gdzie jakas elementarna wiedza jest ? ;)Nie zaden media player, tylko sparowanie odtwarzacza UHD z DV do OLEDA - to chyba oczywiste (rozmawialismy w kontekscie Panasonica i UB820, hubio spytal mnie o test netflixa w 4K+HDR na moim panasie...)

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2018 o 17:33, szewi napisał:

A w innym klimacie polecam film Droga / The Road z Viggo Mortensenem na Blu rayu. Swietny wg mnie.

Offtopicowo - pamiętacie jak pisałem jak ciężko dostać filmy z polskimi napisami na BD... ? No więc w przypadku tego filmu "Droga" o BD można zapomnieć bo jak innych 70% nie ma na BD, ale co ciekawe na DVD też nie ma... Tzn jest jeden w całym internecie za 149zł.  Oczywiście cały czas piszę o polskim wydaniu...

Udało mi się jednak złapać z OXL za 5zł... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, droga na blu rayu tylko wersja angielska :(

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szewi napisał:

no niestety, droga po angielsku tylko na blu rayu :(

Jak setki innych dobrych filmów... Od jesieni kiedy rozpocząłem próbę wymiany z DVD na BD znam temat... Tylko osoby korzystające z piratów nie mają takich problemów... :)

Paradoksem jest, że film Polaka - Romana Polańskiego "Pianista" nie ma polskiego wydania BD, paradoksem jest, że w miarę nowy oscarowy film "Zniewolony, 12 years of slave" nie ma polskiego wydania na BD i wiele więcej przykładów... A Terminator 2 Dzień Sądu na BD osiągnął ostatnio cenę ponad 400zł... :)

 

 

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Fanek testowalem 3 przejsciowki. 2 jakies no name i jedną ori od xiaomi. Na kaxdej transfer byl slaby. Filmy 4k z mojego Synology nie wyrabiały.

Mam Edimaxa EU-4208 i jest ok. Tylko trzeba robić reset po każdym wybudzeniu że standby bo nie ma automatycznego wznawiania połączenia.

 

Reset w miboxie robi się jednym dłuższym przyciśnięciem ON na pilocie.

 

Miałem problem z Netflixem po WiFi bo był słaby test do serwerów i wywalało błędy. Po użyciu przejściówki jest ok.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie . Gdzieś w waszym temacie były  (są ) linki do ekranów 92" , 4K  na niemieckiej stronie . 

Szukam i nie mogę ich znaleźć :( 

Możecie wkleić jakieś dobre propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam tabelkę z cenami wysyłek w tym do Pl.

Wysyłają.

Moje 113" przyszedł zeszłym tygodniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hubio napisał:

Offtopicowo - pamiętacie jak pisałem jak ciężko dostać filmy z polskimi napisami na BD... ? No więc w przypadku tego filmu "Droga" o BD można zapomnieć bo jak innych 70% nie ma na BD, ale co ciekawe na DVD też nie ma... Tzn jest jeden w całym internecie za 149zł.  Oczywiście cały czas piszę o polskim wydaniu...

Udało mi się jednak złapać z OXL za 5zł... :)

Brawo Ty :) Ale z tym termiatorem 2 za 400 to chyba trochę przesadziłeś, no chyba ze w jakiejs zlconej oprawie kolekcjonerskiej, gold booki itp. Za 33 zł widze aukcje na BD ;)  

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadził - chodzi o polskie wydanie, które jest ciężko dostępne i faktycznie w jednej z aukcji cena jakiś czas temu osiągnęła okolice 400 zł.
Inna sprawa, że transfer w tym T2 niewiele różni się od dvd - oba są z tego samego, leciwego mastera :)

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL napisy na wagę złota ;) Myslalem, ze mowimy o wydaniu zagranicznym.

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac jak sie te ekrany sprawują.

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, szewi napisał:

PL napisy na wagę złota ;) Myslalem, ze mowimy o wydaniu zagranicznym.

Szewi nie to żebym się czepiał, ale z ( bardzo ) dawnych lat jak byłem niebieskim smerfem :ph34r::):ph34r:została mi dociekliwość i jak mogłeś nie wiedzieć, że pisałem o polskim wydaniu z napisami skoro pisałem:

4 godziny temu, hubio napisał:

Offtopicowo - pamiętacie jak pisałem jak ciężko dostać filmy z polskimi napisami na BD... ? No więc w przypadku tego filmu "Droga" o BD można zapomnieć bo jak innych 70% nie ma na BD, ale co ciekawe na DVD też nie ma... Tzn jest jeden w całym internecie za 149zł.  Oczywiście cały czas piszę o polskim wydaniu...

Udało mi się jednak złapać z OXL za 5zł... :)

 

 

57 minut temu, misfit napisał:

Nie przesadził - chodzi o polskie wydanie, które jest ciężko dostępne i faktycznie w jednej z aukcji cena jakiś czas temu osiągnęła okolice 400 zł.
Inna sprawa, że transfer w tym T2 niewiele różni się od dvd - oba są z tego samego, leciwego mastera :)

Dzięki... Będzie mi się lepiej oglądać teraz DVD z tą świadomością... :) To jedyna część Terminatora, której nie mam na BD bo jednak 400zł to dla mnie abstrakcja żeby to kupić na BD... :wacko:

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba pozna pora i fakt mojego  przestawienia sie na wydania zagraniczne zrobily swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szewi napisał:

chyba pozna pora i fakt mojego  przestawienia sie na wydania zagraniczne zrobily swoje :)

spoko :) Tak myślałem. Jak ja kiedyś wstałem o 5 to też bredziłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, misfit napisał:


Inna sprawa, że transfer w tym T2 niewiele różni się od dvd - oba są z tego samego, leciwego mastera :)

 

A jak to wyglada w wersji UHD ?  Niby zrobili remaster, ale z tego co czytam wydanie UHD nie poraza iloscia detaii itp.

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski rynek filmów BD i UHD w stosunku do zagranicy można skrócić do następującej frazy: dwa razy drożej i dwa razy mniej ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Pepex napisał:

Masz tam tabelkę z cenami wysyłek w tym do Pl.

Wysyłają.

Moje 113" przyszedł zeszłym tygodniu. 

Jaki konkretnie wybrałeś ? Jakie wrażenia ? Czy 92" musi mieć napinacze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...