Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napaliłem się na Philips 55POS9002/12, ale po przeczytaniu waszego artykułu wiem że ten tv ma \"starą\" matrycę\" (2016) - wybarwia na różowo odbicia światła. Poczekam na matrycę z 2017 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2017 o 12:13, binary napisał:

Na mnie wrazenie robi jedynie W7.

A na mnie zrobiła wrażenie cena W7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja ,co do wrażeń 77W7  robi wrażenie , jak cena spadnie do 20 kpln to pewnikiem kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napaliłem się na Philips 55POS9002/12, ale po przeczytaniu waszego artykułu wiem że ten tv ma \"starą\" matrycę\" (2016) - wybarwia na różowo odbicia światła. Poczekam na matrycę z 2017 r.
Czy aby na pewno?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma b7 po kalibracji i mam pytanko, jak oflagowac zlacze hdmi jako pc?  Chodzi o to żeby mieć niski input lag i eksperckierckie ustawienia w grach na ps4.

Edytowane przez Mayday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Mayday napisał:

Witam ma b7 po kalibracji i mam pytanko, jak oflagowac zlacze hdmi jako pc?  Chodzi o to żeby mieć niski input lag i eksperckierckie ustawienia w grach na ps4.

Wybierasz ikonkę PC tam gdzie się nadaje nazwy wejściom. Natomiast miej świadomość że w obecnym firmware na wejściu PC jest jakiś problem z bandingiem podczas wyświetlania treści HDR w 4K (zarówno filmy 10 bitowe z HDR jak i gry z HDRem). Jak masz zwykłe PS4 (nie pro) to problem pewnie Cię nie dotyczy.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, efel napisał:

Wybierasz ikonkę PC tam gdzie się nadaje nazwy wejściom. Natomiast miej świadomość że w obecnym firmware na wejściu PC jest jakiś problem z bandingiem podczas wyświetlania treści HDR w 4K (zarówno filmy 10 bitowe z HDR jak i gry z HDRem). Jak masz zwykłe PS4 (nie pro) to problem pewnie Cię nie dotyczy.

Mam PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...