Skocz do zawartości
christoff.w

Zapomijmy o 4K w polskiej tv czy tej prywatnej czy państwowej...

Rekomendowane odpowiedzi

Iiiiii ???Jakies wnioski? Bo ja branżowych z rynku mam mnóstwo.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu komentować - to jest news z "ubiegłego wieku" - listopad 2016 - sprawdzamy daty przed dodaniem wątku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co tu komentować - to jest news z "ubiegłego wieku" - listopad 2016 - sprawdzamy daty przed dodaniem wątku

Zgadza się, ponad pół roku temu, ale to chyba wciąż aktualne jest no kanałów nima...
Ps.wrzuciłem bo nie wiedziałem o tym i pewnie niektórzy też, a ostatnio właśnie myślałem nad tym czy i kiedy pojawi się jakiś kanał w 4k w polskiej ofercie (?)
Jak niczemu nie służący temat bo za stary to usuńcie, noł problemo! ;)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest ok. Bardziej chodzi o to, że news stary :) Poza tym jak do tej pory CP był najbardziej tnąca koszty platforma satelitarna, co szczególnie ładnie widać po klasie dekoderów, które oferowali, plus oni mają inny target kliencki niż pasjonat nowinek, imho próżno po nich oczekiwać roli lidera innowacyjności.

4k zdecydowanie bardziej realne wydaje się od nc+, kiedy i w jakiej formie - nieznaju ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nc+ zapowiedziało w lutym 2016 wprowadzenie dekodera 4K w drugiej połowie 2017 roku, więc może za jakiś czas faktycznie coś pokażą. Są natomiast darmowe kanały 4K na Eutelsacie - obecnie są to #C4K360, Funbox UHD, Travelxp 4K - nadają w HLG !, FTV UHD, Hotbird 4K1. Aby oglądać potrzebny jest tuner satelitarny z DVB-S2 i dekoder HEVC, no i w przypadku TravelXP 4K wsparcie do HLG.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nc+ zapowiedziało w lutym 2016 wprowadzenie dekodera 4K w drugiej połowie 2017 roku, więc może za jakiś czas faktycznie coś pokażą. Są natomiast darmowe kanały 4K na Eutelsacie - obecnie są to #C4K360, Funbox UHD, Travelxp 4K - nadają w HLG !, FTV UHD, Hotbird 4K1. Aby oglądać potrzebny jest tuner satelitarny z DVB-S2 i dekoder HEVC, no i w przypadku TravelXP 4K wsparcie do HLG.

No właśnie nie mam tunera dvb-s2 w moim panasonicku... cx700... :(
Jaja jakieś! W 3 letnim sony fhd był...

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2017 o 12:00, Xisiek napisał:

4k zdecydowanie bardziej realne wydaje się od nc+

Pytanie tylko, ile jeszcze to nieszczęsne nc+ pociągnie...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mr.Hankey napisał:

Pytanie tylko, ile jeszcze to nieszczęsne nc+ pociągnie...;)

Ostatnio przyznam nie miałem możliwości zbytnio śledzić ich poczynań, jakieś kłopoty a' la TVP? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...