Skocz do zawartości
Maciej Koper

Panasonic EX780 (TX-75EX780e) TEST wielkiego telewizora 2017 Ultra HD z HDR

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam małą wtopę z 58ex780e. W trakcie oglądania filmu na netflixie, telewizor przestał szybko reagować na pilota, tylko jakby w zwolnionym tempie. Trzeba było nawet kilkanaście razy kliknąć by cokolwiek zadziałało. Nie pomogło: wyłączenie i włączenie telewizora, wyłączenie z prądu, odłączenie wszystkich kabli. Jak mucha w smole. Co ciekawe sterowanie aplikacją na smartfonie było szybkie i bezproblemowe. Wpierw podejrzewałem pilota, ale ten okazał się sprawny - na drugim pilocie to samo. Ostatecznie musiałem zresetować do ustawień fabrycznych i dopiero to pomogło. Zgłaszać taki incydent do pomocy technicznej Panasonica? Macie jakieś pomysły co się mogło stać? Wygląda mi to na ewidentny błąd software.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Temat dawno nieodświeżany ale ostatnio mam mały problem. Od dwóch lat mam telewizor Panasonic 58EX780e i do niego miałem podłączony ONKYO TX-NR676 po kablu HDMI z ARC. Wszystko działało wyśmienicie do teraz. Nagle się rozłączyło i nie daje się połączyć. W ustawieniach telewizora Viera link jest włączone ale pojawia się komunikat że brak funkcji Viera link,  w Onkyo ustawione ARC oraz CEC ale nie widzi urządzeń. Nie wiem co się dzieje, dobrze że dźwięk działa po kablu optycznym ale przyzwyczajenie do HDMI ARC pozostaje.

Dodam, że wymieniałem kable HDMI różnych firm oraz różnych wersji 1.4, 2.0 ale nadal nie działa. 

Może ktoś z Was się spotkał z czymś takim i ma jakieś rozwiązanie?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Panasonic z serii EX posiadają tuner naziemnej TV DVB-T2 obsługujące metodę kompresji HEVC/H.265?? Właśnie czytam newsy, że od 2022r wchodzi nowe rozporządzenie dotyczące zmiany systemu kompresji i tak się zastanawiam, czy mój Panasonic to obsługuje a nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji... Nie za fajnie, jak w stosunkowo młodym TV za 2 lata będę się musiał posiłkować jakimiś zewnętrznymi tunerami do odbioru naziemnej TV... 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niespodzianka dziś. Włączam po pracy TV, mojego dziaduszka EX780 a tu info o nowym FW 3.239. Info na stronie Panasonica mówi o poprawie stabilności systemu i aplikacji sieciowych. Ktoś coś wie więcej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...