Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED B7 (OLED55B7V) Test modelu 2017 z Ultra HD i HDR

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pablo Dziekan napisał:

zamiast się cieszyć obrazem, szukacie dziury w całym, rzeczy, których podczas oglądania po prostu nie widać i nie wpływają w widoczny sposób na obraz.

Nie wiesz czy nie widać.

Na jednorodnej planszy testowej nawet najmniejszą niedoskonałość bez większego problemu wyłapiesz od razu.

Na zwykłym (telewizyjnym) materiale, nawet sporą wadę często dostrzeżesz dopiero po dwóch/trzech (albo więcej) tygodniach korzystania z telewizora (kiedy na zwrot może być już za późno). A wtedy będzie Cię wkurzała za każdym razem, gdy tylko go włączysz. Chcesz ryzykować? Proszę bardzo. Ja wolę dokładnie przetestować sprzęt na planszach zaraz po odbiorze (i w razie czego od razu wymienić go na inny), zamiast np. po miesiącu normalnego korzystania wyłapać wadę, która odbierze mi przyjemność z dalszego oglądania telewizji (bo serwis nie uzna jej w ramach gwarancji, a ja na kolejne lata zostanę ze sprzętem, który nie spełnia moich oczekiwań).

12 minut temu, Pablo Dziekan napisał:

zgłaszasz=serwisant odbiera=przywożą naprawiony

...albo serwis odpisuje, że nie widzą podstaw do naprawy, bo w ich mniemaniu źle odwzorowane barwy, zażółcenia albo banding to naturalna "cecha" tej technologii (i im nie przetłumaczysz, że występują egzemplarze jej/ich pozbawione).

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by zachować umiar i nie zwracać telewizora z powodu każdej, nawet najmniejszej niedoskonałości. Jeśli dana wada jest minimalna to faktycznie warto przymknąć na nią oko i cieszyć się z zakupu. Ale w żadnym wypadku nikogo nie powinno oburzać, że są osoby które chcą sprawdzić, czy z zakupionym przez nich produktem jest wszystko w porządku. Prędzej powinno dziwić, że występują tacy, którzy kompletnie nie sprawdzają co kupują/dostają i ślepo (naiwnie) wierzą w obsługę gwarancyjną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...albo serwis odpisuje, że nie widzą podstaw do naprawy, bo w ich mniemaniu źle odwzorowane barwy, zażółcenia albo banding to naturalna "cecha" tej technologii (i im nie przetłumaczysz, że występują egzemplarze jej/ich pozbawione).
Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by zachować umiar i nie zwracać telewizora z powodu każdej, nawet najmniejszej niedoskonałości. Jeśli dana wada jest minimalna to faktycznie warto przymknąć na nią oko i cieszyć się z zakupu. Ale w żadnym wypadku nikogo nie powinno oburzać, że są osoby które chcą sprawdzić, czy z zakupionym przez nich produktem jest wszystko w porządku. Prędzej powinno dziwić, że występują tacy, którzy kompletnie nie sprawdzają co kupują/dostają i ślepo (naiwnie) wierzą w obsługę gwarancyjną...
Sorry ale tobie się chce za każdym razem tyle pisać. Szacun.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mxmxm ty to do mnie w ogóle piszesz bo ja wyraźnie napisałem że kupiłem w sklepie stacjonarnym euro rtv agd więc gdzie masz opcje zwrot do 30 dni hmm??? to że do 14 dni przez internet to wiem ale nie słyszałem o zwrocie towaru do 30 dni w euro rtv agd i chodzi mi tu wyłącznie o sklep stacjonarny. Co do bandingu to nie takie proste bo widzicie ja wziąłem z wniesieniem i zainstalowaniem i specjalnie sprawdziłem wszystkie plansze i było ok, a było ok bo był dzień także jak sprawdzać to w nocy bo wtedy wychodzą wszystkie niedoskonałości na białym a w szczególności szarym 5%.

Co do bandingu to cyknę fotkę i powiecie mi czy o z tych lepszych czy gorszych egzemplarzy :).

Powiedźcie mi czy banding się pogarsza z czasem czy jest taki jaki na początku???? 

Edytowane przez Seba_1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej pisał że na forum są pracownicy producentów, po wpisach typu ... a po co sprawdzasz kupiony za 10k tv, ciesz się tym co masz, już chyba nie można mieć wątpliwości że tak jest :)

  • Plusik 3
  • Lubię 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mario Mario napisał:

Ktoś wcześniej pisał że na forum są pracownicy producentów, po wpisach typu ... a po co sprawdzasz kupiony za 10k tv, ciesz się tym co masz, już chyba nie można mieć wątpliwości że tak jest :)

To musi być spora rzesza tych "pracowników"?

  • Lubię 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po seansie ,,pasażerowie'' i stwierdzam że po mimo bandingu widzianego może w 3 scenach jednak zostawiam tv bo czerń, hdr robi naprawdę robotę w projektorze pomimo 100cali na pewno nie będzie takiego nasycenia kolorów i tej głębi czerni :P A do lekkiego bandingu i czasami jak coś podczas ruchu się rozmaże to można się przyzwyczaić, a w między czasie zbierać na projektor hdr bo myśle że za te 10-15 lat projektory będą dorównywać telewizorom oled.

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli w swoim tv nie mam żadnego bandingu, ghostingu, cloudingu i innego ...ingu to mam się martwić, że jestem ślepy czy i tak mnie dopadnie któryś z problemów prędzej czy później ?

  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, kaeres napisał:

Czy jeżeli w swoim tv nie mam żadnego bandingu, ghostingu, cloudingu i innego ...ingu to mam się martwić, że jestem ślepy czy i tak mnie dopadnie któryś z problemów prędzej czy później ?

Ja na wszelki wypadek, jakby któraś z opisanych przez Ciebie wad miała pojawić się w przyszłości, wymienił bym ten telewizor na inny egzemplarz ;)

Edytowane przez patek1982
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fuze

Kończąc wątek transportowo-logistyczny chętnie bym się dowiedział jak Ci się udało nadać przesyłkę DHLem, bo z tego co wcześniej pisałeś z lektury regulaminów, cenników itp nie było takiej możliwości. Jak Ci napisałem żebyś się tymi cennikami nie przejmował tylko spróbował normalnie się dogadać z człowiekiem i wysłać to na mnie wyskoczyłeś z zębami, że absolutnie nie, że regulamin, że ubezpieczenie tego później nie uzna itp. 

Tutaj tak pisałeś o DHL:

Dnia 26.06.2018 o 23:58, fuze napisał:

(...)

Tak jak myślałem - DHL też posługuje się sformułowaniem "waga gabarytowa" (u nich nazywa się to "waga przestrzenna"). Wg ich wzoru waga przestrzenna mojego TV to 159*96*20/4000=76,32. W przypadku gdy jest ona większa od wagi rzeczywistej, brana jest pod uwagę waga przestrzenna. Z tego powodu nie mogę skorzystać z tańszych sposobów transportu (które najczęściej wypluwane są przez automaty brokerskie), a muszę skorzystać z opcji DHL PARCEL MAX, która po podliczeniu wszystkich usług (opłata podstawowa, opłata paliwowa, ubezpieczenie, itp.) kosztuje razem ok. 500zł.

Wszystko jest pod tym linkiem https://www.dhlparcel.pl/content/dam/dhlparcel/pl/downloads/dhl-parcel-cennik-standardowy-082017.pdf i zaczyna się od dołu strony nr 5 (Sposób naliczania opłat) gdzie czytamy: "W odniesieniu do elementów, których waga przestrzenna jest większa niż 31,5 kg, zastosowanie mają postanowienia Cennika usługi DHL PARCEL MAX."

(...)

DHL za przesyłkę 65 calowego telewizora życzy sobie 500 zł (usługa DHL PARCEL MAX). Poza tym transport realizowany jest samochodem ciężarowym, systemem burta-burta, itp. itd. Odpada jeśli chodzi o mieszkanie w bloku.

 

A tu finał w jednym tylko zdaniu:

Dnia 29.06.2018 o 14:32, fuze napisał:

W każdym razie zdążyłem już wysłać TV przez DHLa. Za transport paczki o moich wymiarach i wadze, ubezpieczonej do pełnej wartości wzięli 300zł. Sporo, ale cieszę się że wreszcie znalazłem kogoś do transportu.

C'mon. Wcześniej było 5 stron dramy, budowanie napięcia, zaangażowanie pół forum w Twój problem i tylko taki finał? Jakbym poszedł na taki film do kina to czułbym się wydymany przez scenarzystę i reżysera i żądałbym zwrotu wydanych na bilet i popcorn cebulionów... 

  • Lubię 2
  • Haha 3
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Seba_1988 napisał:

@mxmxm ty to do mnie w ogóle piszesz bo ja wyraźnie napisałem że kupiłem w sklepie stacjonarnym euro rtv agd więc gdzie masz opcje zwrot do 30 dni hmm??? to że do 14 dni przez internet to wiem ale nie słyszałem o zwrocie towaru do 30 dni w euro rtv agd i chodzi mi tu wyłącznie o sklep stacjonarny. Co do bandingu to nie takie proste bo widzicie ja wziąłem z wniesieniem i zainstalowaniem i specjalnie sprawdziłem wszystkie plansze i było ok, a było ok bo był dzień także jak sprawdzać to w nocy bo wtedy wychodzą wszystkie niedoskonałości na białym a w szczególności szarym 5%.

Co do bandingu to cyknę fotkę i powiecie mi czy o z tych lepszych czy gorszych egzemplarzy :).

Powiedźcie mi czy banding się pogarsza z czasem czy jest taki jaki na początku???? 

Jest opcja zwrotu do 30 dni w sklepie stacjonarnym. Była to promocja o nazwie bezpieczne zakupy, ale chyba już się przedawniła. Ale i tak to nie ma większego znaczenia, bo aby zwrócić produkt nie może być w ogóle używany, a nawet otwierany. Mnie tak wydymali z philipsem. Sprzedawca powiedział, że do 30 dni mogę zwrócić, a okazało się, że owszem, ale jak go nie użytkujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, efel napisał:

Kończąc wątek transportowo-logistyczny chętnie bym się dowiedział jak Ci się udało nadać przesyłkę DHLem, bo z tego co wcześniej pisałeś z lektury regulaminów, cenników itp nie było takiej możliwości.

Nie wiem skąd Ty to wziąłeś, od początku pisałem, że DHL umożliwia wysyłkę ale chce za nią horrendalnych (w mojej ocenie) pieniędzy. Po przeliczeniu wymiarów paczki na wagę gabarytową ta wyniesie grubo powyżej 50kg, a wtedy nie wystarczy kilkanaście/kilkadziesiąt zł dopłaty za niestandard tylko trzeba wybrać inną, droższą usługę. Jeśli chodzi o ostatnie zdanie z wklejonego przez Ciebie cytatu, to doczytałem później że "burta burta" to nie to samo co "rampa rampa" (nie siedzę w transporcie, wcześniej znałem tylko "door to door"). 

To UPS i Fedex odmówiły odbioru przesyłki (mimo, że ich regulaminy/oferta dopuszczają transport paczek o "moich" wymiarach - do którego zresztą dopłaciłem). Mam nawet maile, w których potwierdzają zwrot środków (o odmowach odbioru dowiadywałem się telefonicznie).

To DPD nie przewidywał ubezpieczenia paczki powyżej 5000 zł.

To Pocztex i GLS robiły problemy z wymiarami.

"Naskoczyłem" na Ciebie, bo mimo serdecznego podziękowania za Twoje rady i ciągłego tłumaczenia, dlaczego nie zamierzam z nich skorzystać wciąż jak mantrę powtarzałeś swoje i nie docierało do Ciebie, że praktycznie żadna firma "nie chce się dogadać" i przyjąć tak dużej paczki, a jedyna która w rozsądnych pieniądzach nie robi z tym żadnego problemu (DPD) - nie pozwala na ubezpieczenie powyżej wskazanej kwoty (a ja nie zaryzykuję połowy wartości telewizora bo wiem, że różne rzeczy mogą zdarzyć się w transporcie).

"Naskoczyłem" na Ciebie (naskoczyłem tylko na jedną osobę, pamiętam z jakiego było to powodu więc musi chodzić o Ciebie), bo powielałeś brednie, że jak jakiś Zenek czy Józek "dogada się" i mimo jasnych zapisów regulaminu przyjmie ode mnie błędnie zapakowaną/zabezpieczoną/nadaną paczkę, z którą następnie coś się stanie, to nie muszę się o nic martwić, bo to już nie moja broszka i ubezpieczyciel bez zająknięcia wypłaci mi kasę. Na potwierdzenie wkleiłem Ci nawet fragment wypowiedzi osoby, która przesyłki nadaje codziennie, więc zna dobrze ten temat.

I na koniec... Jak udało mi się nieco zbić cenę w DHLu? Poszedłem do brokera, oni mają stałe umowy z firmami kurierskimi i mogą zaoferować niższe stawki. Nie będę już pisał z czyich usług skorzystałem i kto mi je polecił, bo zaraz ktoś zarzuci mi reklamę.

W tej chwili sprawdziłem status przesyłki, o 3 trafiła do Wrocławia. Także mam nadzieję na happy end całej sprawy. Nie zamierzam dalej zaśmiecać tego wątku swoimi problemami, (przynajmniej transportowymi) a każdego nowego kupującego przestrzegał będę, że z tymi "bezproblemowymi zwrotami" nie zawsze jest tak kolorowo i najlepiej dokonać zakupu w sklepie, który pozwala na zwroty w dowolnej placówce stacjonarnej albo ma magazyn centralny blisko naszego miejsca zamieszkania.

EOT z mojej strony, pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Jest opcja zwrotu do 30 dni w sklepie stacjonarnym. Była to promocja o nazwie bezpieczne zakupy, ale chyba już się przedawniła. Ale i tak to nie ma większego znaczenia, bo aby zwrócić produkt nie może być w ogóle używany, a nawet otwierany. Mnie tak wydymali z philipsem. Sprzedawca powiedział, że do 30 dni mogę zwrócić, a okazało się, że owszem, ale jak go nie użytkujesz.


Nie chcieli przyjąć z powrotem używanego TV, no shit?!

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JohnnyCash napisał:


 

 


Nie chcieli przyjąć z powrotem używanego TV, no shit?!

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

 

No, jak kupujesz internetowo, to możesz używać i zwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki..Czy ktoś kupował oleda model 2017 na aledrogo u sprawdzonego sprzedawcy ( borys24; Zuk_Wa-Wa ) ale na raty ? Czy procedura zakupu wyglada tak samo jak w przypadku renomowanych sklepów  ( Saturn, Media-Markt ) czy są jakieś różnice, kruczki na które trzeba zwrócić uwagę ?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z innej beczki..Czy ktoś kupował oleda model 2017 na aledrogo u sprawdzonego sprzedawcy ( borys24; Zuk_Wa-Wa ) ale na raty ? Czy procedura zakupu wyglada tak samo jak w przypadku renomowanych sklepów  ( Saturn, Media-Markt ) czy są jakieś różnice, kruczki na które trzeba zwrócić uwagę ?   
Raty przez allegro, wiec jak w każdym przypadku należy zwrócić uwagę na zapisy w umówie...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@efel

nie pierwszy raz widzę że wyjątkowo często u ciebie gości słowo cebuliony, co pozwala przypuszczać że zarabiasz w euro albo funtach ... więc jak kolejny raz będziesz z pogardą odnosić się do naszej złotówki to uzmysłów sobie że w Polsce ludzie harują ciężej niż na zachodzie i w dodatku za trzy albo cztery razy mniejsze pieniądze. Nie wiem ile tam płaciłeś za oleda, pewnie z 3k eurasów, to wyobraź sobie tylko że kosztowałoby cię to 12k eurasów, też byś był wtedy taki luzak ?

pomnóż wszystkie kwoty które widzisz na forum x4 to może pozwoli ci to sobie wyobrazić odpowiednią skalę

Edytowane przez Mario Mario
  • Plusik 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mario Mario napisał:

@efel

nie pierwszy raz widzę że wyjątkowo często u ciebie gości słowo cebuliony, co pozwala przypuszczać że zarabiasz w euro albo funtach ... więc jak kolejny raz będziesz z pogardą odnosić się do naszej złotówki to uzmysłów sobie że w Polsce ludzie harują ciężej niż na zachodzie i w dodatku za trzy albo cztery razy mniejsze pieniądze. Nie wiem ile tam płaciłeś za oleda, pewnie z 3k eurasów, to wyobraź sobie tylko że kosztowałoby cię to 12k eurasów, też byś był wtedy taki luzak ?

pomnóż wszystkie kwoty które widzisz na forum x4 to może pozwoli ci to sobie wyobrazić odpowiednią skalę

Oj tam. Rząd funduje wam coraz więcej programów cebulion+ więc nie narzekaj ?

  • Zmieszany 4
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie xboxa x i gry w hdr. Gra ktoś w forza horizon 3 albo world of tank ? Chodzi mi o to że na ustawieniu "hdr gra" mocno sciemnia mi obraz. W forza tak jakby niebo i ogólna jasnosc w grze jest mocno zjechana w dół. Tak samo czcionki sa szare a nie biale. Przy wylaczonym hdr czcionka w grze jest biala :/... to tak ma być ?? Jasność tv mam ustawioną na 57 podswietlanie oled na 80. 

Nie śmiać się tylko odpisac ? czy w ustawieniach konsoli xbox w przestrzeni kolorow ze standardowej(zalecanej) na pc rgb coś zmienia w B7? 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Piotr Kwolek napisał:

Mam pytanko odnośnie xboxa x i gry w hdr. Gra ktoś w forza horizon 3 albo world of tank ? Chodzi mi o to że na ustawieniu "hdr gra" mocno sciemnia mi obraz. W forza tak jakby niebo i ogólna jasnosc w grze jest mocno zjechana w dół. Tak samo czcionki sa szare a nie biale. Przy wylaczonym hdr czcionka w grze jest biala :/... to tak ma być ?? Jasność tv mam ustawioną na 57 podswietlanie oled na 80. 

Nie śmiać się tylko odpisac ? czy w ustawieniach konsoli xbox w przestrzeni kolorow ze standardowej(zalecanej) na pc rgb coś zmienia w B7? 

Skąd kolega w ogóle takie ustawienia do HDR wziął? 57 jasność????? 80 Oświetlenie oled w HDR???? Przywrócić ustawienia standard i pobaw się ewentualnie ustawieniami w samej grze. Nie oczekiwałbym jednak cudów. Tryb HDR gra jest ciemniejszy. Ma to związek z mapowaniem odcieni. Było już o tym pisane miliard razy. Mamy więc ciemny obraz, rzekomo dla naszego dobra, bo gałki oczne są bombardowane detalami, a w praktyce LG pewnie lekko obawia się fali wypalonych ekranów przez jakichś nerdów i innych nolife-ów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Piotr Kwolek a patrzyłeś na ustawienia w grze czy tam nie masz coś źle ustawione?? Zresetuj ustawienia opcji  obrazu hdr w tv  i zresetuj także ustawienia w grze i wtedy zobacz :)

Edytowane przez Seba_1988
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Mario Mario napisał:

@efel

nie pierwszy raz widzę że wyjątkowo często u ciebie gości słowo cebuliony, co pozwala przypuszczać że zarabiasz w euro albo funtach ... więc jak kolejny raz będziesz z pogardą odnosić się do naszej złotówki to uzmysłów sobie że w Polsce ludzie harują ciężej niż na zachodzie i w dodatku za trzy albo cztery razy mniejsze pieniądze. Nie wiem ile tam płaciłeś za oleda, pewnie z 3k eurasów, to wyobraź sobie tylko że kosztowałoby cię to 12k eurasów, też byś był wtedy taki luzak ?

pomnóż wszystkie kwoty które widzisz na forum x4 to może pozwoli ci to sobie wyobrazić odpowiednią skalę

Nie ten adres kolego. Sformułowania 'cebuliony' użyłem po raz pierwszy w swojej karierze. Zarabiam w złotówkach. Polecam trochę dystansu do siebie i otaczającego świata. Pomaga.

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z Dolby Atmos. Soundbar Samsung HW-K850, podłączony po HDMI  z 55B7V nie odtwarza Dolby Atmos, a powinien, na Netflixie dźwięk w Atmos pokazuje się tylko na wyjściu optycznym gdzie soundbar może tylko go odtworzyć po HDMI, już chyba wszystkie opcje próbowałem, czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Mam pytanko odnośnie xboxa x i gry w hdr. Gra ktoś w forza horizon 3 albo world of tank ? Chodzi mi o to że na ustawieniu "hdr gra" mocno sciemnia mi obraz. W forza tak jakby niebo i ogólna jasnosc w grze jest mocno zjechana w dół. Tak samo czcionki sa szare a nie biale. Przy wylaczonym hdr czcionka w grze jest biala :/... to tak ma być ?? Jasność tv mam ustawioną na 57 podswietlanie oled na 80. 
Nie śmiać się tylko odpisac czy w ustawieniach konsoli xbox w przestrzeni kolorow ze standardowej(zalecanej) na pc rgb coś zmienia w B7? 


Jasność ustaw na 50, a oświetlenie OLED na 100. Jeżeli dalej jest zbyt ciemno to kontrast dynamiczny zmień na niski. Powinno pomoc, ale tryb gra zawsze bedzie ciemniejszy od pozostałych, tak jest od aktualizacji z sierpnia zeszłego roku. Kolor napisów to już zależy od samej gry, a nie od telewizora. W HDR zapewnie specjalnie mają inny odcień niż w sdr, by nie męczyły wzroku.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam problem z Dolby Atmos. Soundbar Samsung HW-K850, podłączony po HDMI  z 55B7V nie odtwarza Dolby Atmos, a powinien, na Netflixie dźwięk w Atmos pokazuje się tylko na wyjściu optycznym gdzie soundbar może tylko go odtworzyć po HDMI, już chyba wszystkie opcje próbowałem, czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem ? 
Nie lepiej SJ9 od LG?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...