Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED B7 (OLED55B7V) Test modelu 2017 z Ultra HD i HDR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem. Do telewizora LG OLED55B7V podłączyłem głośniki na wejściu słuchawkowym (jack 3.5mm). Ustawiłem jednoczesne odtwarzanie dźwięku z głośników TV oraz wejścia słuchawkowego. Chciałbym mieć możliwość regulowania z pilota poziomu głośności zarówno głośników telewizora jak i głośników wpiętych do wejścia słuchawkowego. W tym momencie gdy ustawiam głośność z pilota to zmienia się tylko głośność TV. Aby regulować głośność na wejściu słuchawkowym muszę wejść do ustawień dźwięku i tam po przeklikaniu kilku opcji dopiero mogę zmieniać poziom głośności. Da się to jakoś obejść i regulować oba poziomy głośności z pilota w tym samym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JohnnyCash napisał:

Porównujesz soundbar za kilka tys. PLN z wbudowanymi głośnikami w TV, serio?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Nie porównuję tylko mówię, że fajnie się ogląda w takiej konfiguracji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, 13-15m to maksymalna długość dla HDMI bez wzmocnienia sygnału. Ale kabel będzie musiał być bardzo dobrej jakości i dobrze wykonany a więc tani nie będzie.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, kKadajo napisał:

Teoretycznie tak, 13-15m to maksymalna długość dla HDMI bez wzmocnienia sygnału. Ale kabel będzie musiał być bardzo dobrej jakości i dobrze wykonany a więc tani nie będzie.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

Myślałem, że wystarczy jakiś zwyczajny high speed z trochę lepszej firmy, bo przecież one się prawie niczym nie różnią, jedynie jakieś pozłacane końcówki, ale to nawet w tanich kablach idzie dorwać. Ewentualnie można szukać takiego z certyfikatem, ale też jakoś drogie nie były. Zresztą przecież sygnał jest cyfrowy, więc jaką różnicę robi jakość wykonania? Możesz podać linka do tego "lepszej jakości"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że wystarczy jakiś zwyczajny high speed z trochę lepszej firmy, bo przecież one się prawie niczym nie różnią, jedynie jakieś pozłacane końcówki, ale to nawet w tanich kablach idzie dorwać. Ewentualnie można szukać takiego z certyfikatem, ale też jakoś drogie nie były. Zresztą przecież sygnał jest cyfrowy, więc jaką różnicę robi jakość wykonania? Możesz podać linka do tego "lepszej jakości"?
https://m.sklep.rms.pl/kable-hdmi-2-0/0,lindy/260,10m/220,15m

Dobry przewód tej długości to wydatek kilku stówek...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszym "katowaniu" meczy zauważyłem kolejną nieco irytującą przypadłość matrycy w moim LG. Kolory na całej powierzchni są nierównomiernie nasycone. Bardzo dobrze (bez żadnego specjalnego wpatrywania się) widać to było na murawie - z jednej strony ekranu trawa była zimna, nieco "ciemna" i mocno zielona, z drugiej "ciepła", wpadająca w żółć żeby nie napisać pomarańcz.

Początkowo myślałem, że to wina sygnału albo kwestii oświetlenia na stadionie (np. tego, jak pada słońce), ale wraz z przesuwającą się kamerą pionowy pasek o szerokości ok. 30 cm po lewej stronie nadal pozostawał żółty. Poza tym nierównomierne nasycenie widać też na planszach testowych, które potem odpaliłem. W zależności od ustawionego trybu (sport, eco, film, itp.) różnica w nasyceniu jest bardziej lub mniej widoczna (najbardziej widać to chyba na "filmie").

Czy ten "problem" to dość powszechna przypadłość OLEDów, czy tylko ja miałem wyjątkowego pecha ze swoim egzemplarzem? Najpierw te piksele, a teraz jeszcze ta żółta zieleń z jednej strony matrycy ;/ Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że tak szeroko opisany na tym forum banding na szarym tle w ogóle mi nie przeszkadza. Na ciemnych planszach, w ciemnym pokoju oczywiście coś tam widzę, ale na normalnych programach nie potrafię na szczęście tego wyłapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dość powszechne zjawisko, przynajmniej tutaj na forum. Zdarza się, że modele o przekątnej 65" cierpią na przypadłość kiepsko nałożonej warstwy polaryzatora. Niestety nic z tym nie zrobisz i jeśli przeszkadza to pozostaje zwrot tv i po szukanie lepszego egzemplarza. Z tego co wiadomo z forum, LG nie uwzględnia tego jako wady produktu i tym samym nie podlega to reklamacji. 

Edytowane przez Damiano85
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, fuze napisał:

Na wczorajszym "katowaniu" meczy zauważyłem kolejną nieco irytującą przypadłość matrycy w moim LG. Kolory na całej powierzchni są nierównomiernie nasycone. Bardzo dobrze (bez żadnego specjalnego wpatrywania się) widać to było na murawie - z jednej strony ekranu trawa była zimna, nieco "ciemna" i mocno zielona, z drugiej "ciepła", wpadająca w żółć żeby nie napisać pomarańcz.

Początkowo myślałem, że to wina sygnału albo kwestii oświetlenia na stadionie (np. tego, jak pada słońce), ale wraz z przesuwającą się kamerą pionowy pasek o szerokości ok. 30 cm po lewej stronie nadal pozostawał żółty. Poza tym nierównomierne nasycenie widać też na planszach testowych, które potem odpaliłem. W zależności od ustawionego trybu (sport, eco, film, itp.) różnica w nasyceniu jest bardziej lub mniej widoczna (najbardziej widać to chyba na "filmie").

Czy ten "problem" to dość powszechna przypadłość OLEDów, czy tylko ja miałem wyjątkowego pecha ze swoim egzemplarzem? Najpierw te piksele, a teraz jeszcze ta żółta zieleń z jednej strony matrycy ;/ Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że tak szeroko opisany na tym forum banding na szarym tle w ogóle mi nie przeszkadza. Na ciemnych planszach, w ciemnym pokoju oczywiście coś tam widzę, ale na normalnych programach nie potrafię na szczęście tego wyłapać.

Wczoraj pisałeś, że tv odsyłasz i czekasz na pieniądze, a dzisiaj dalej coś na nim oglądasz? To kiedy go spakujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Wczoraj pisałeś, że tv odsyłasz i czekasz na pieniądze, a dzisiaj dalej coś na nim oglądasz? To kiedy go spakujesz?


Oj tam, czepiasz się, kolega chce do ostatniej chwili popatrzeć zanim zwróci sprzęt ;)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pablo Dziekan napisał:

Wczoraj pisałeś, że tv odsyłasz i czekasz na pieniądze, a dzisiaj dalej coś na nim oglądasz? To kiedy go spakujesz?

Telewizor odebrałem w środowe południe, po raz pierwszy uruchomiłem go po pracy wieczorem (na 2-3 godziny, jeden film, trochę skakania po kanałach + kilka plansz testowych). Od razu wyłapałem 4 martwe piksele/subpiksele (których obecność w zasadzie zaważyła o zwrocie), ale na kontakt ze sklepem było za późno.

Skontaktowałem się wczoraj, dostałem odpowiedź że nie ma możliwości oddania go w sklepie stacjonarnym (na co pozwala choćby Media Expert) i trzeba zamawiać kuriera. Pierwszy możliwy termin to poniedziałek. Czwartkowe popołudnie spędziłem więc na obejrzeniu 1-2 meczy, a wieczorem znów puściłem jakiś film, by jeszcze dokładniej przetestować TV (skoro już u mnie jest) i upewnić się, że ponownie będę chciał zamówić ten sam model (a nie np. LEDa od Sony czy Samsunga). Zobaczyłem czy nie ma problemu z różnymi multimediami, czy pasuje mi upłynniacz (na który część osób się skarży - mi np. bardzo odpowiada), czy kolory są dobrze odwzorowane, itp. itd. Wtedy wyłapałem też kolejną (moim zdaniem) wadę, jaką jest znaczna różnica w nasyceniu zieleni (z jednej strony murawa jest ciemna, jakby zaraz zroszona, z prawej pomarańczowa jakby sucha).

Dzisiaj, dopiero przed chwilą wróciłem do domu i znów zamierzam odpalić go na kilka godzin.

Rozumiem, że wg. Ciebie powinienem natychmiast spakować go do pudełka i przez najbliższe tygodnie zostać bez telewizora? Domyślam się, że na zwrot pieniędzy będę musiał trochę poczekać i tak czy owak nowy egzemplarz (już niezależnie w jakim sklepie) zamówię dopiero za ~10 dni, ale jeśli mam możliwość oglądania TV przynajmniej do poniedziałku (i tym samym skrócić nieco okres "bez telewizora"), to zamierzam z tej opcji skorzystać. Zwłaszcza, że jest mundial...

Poza tym nie rozumiem Twojego rozgoryczenia, prawo podobno daje mi 2 tygodnie...

Aaaa... Nie mam dzieci a o sprzęt dbam, także odpada ryzyko przypadkowego uszkodzenia.

3 godziny temu, Damiano85 napisał:

Zdarza się, że modele o przekątnej 65" cierpią na przypadłość kiepsko nałożonej warstwy polaryzatora.

Mój model ma właśnie 65 cali. Mógłbyś rozwinąć czym objawia się kiepsko nałożony polaryzator? W sumie nieco zmartwiłeś mnie tą opinią o kolorach. Liczyłem, że przy OLEDach największe zmartwienie to martwe piksele albo banding, a tu widzę że trzeba zwrócić uwagę na jeszcze szereg innych rzeczy. Nie jestem "planszowym fanem", ale różnice w odcieniu trawy widać gołym okiem. Eeech... Coś czuję, że ciężko będzie dostać dobrą (dobrą, nie idealną - żeby zaraz ktoś mi czegoś nie zarzucił) sztukę ;/

Edytowane przez fuze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fuze napisał:

 

Mój model ma właśnie 65 cali. Mógłbyś rozwinąć czym objawia się kiepsko nałożony polaryzator? W sumie nieco zmartwiłeś mnie tą opinią o kolorach. Liczyłem, że przy OLEDach największe zmartwienie to martwe piksele albo banding, a tu widzę że trzeba zwrócić uwagę na jeszcze szereg innych rzeczy. Nie jestem "planszowym fanem", ale różnice w odcieniu trawy widać gołym okiem. Eeech... Coś czuję, że ciężko będzie dostać dobrą (dobrą, nie idealną - żeby zaraz ktoś mi czegoś nie zarzucił) sztukę ;/

Objawia się właśnie tym co widzisz. Zniekształca kolory. Moim zdaniem to jest właśnie największy problem Oleda. Mój egzemplarz 55" jest wolny od tej wady. Widziałem zdjęcia kilku forumowiczów i ja osobiście nie wyobrażam sobie korzystać z telewizora z taką wadą. Ludzie przejmują się jakimś martwym subpikselem, którego z normalnej odległości od ekranu i tak nie będzie widać lub bandingiem widocznym w większości przypadków bardzo sporadycznie lub wcale - tymczasem przebarwiony ekran będzie wpływał na wszystkie kolory i będzie to zapewne widoczne BARDZO często. Kupując Oleda - zwłaszcza w rozmiarze 65" - sprawdziłbym przede wszystkim czy jest wolny od tej właśnie wady.

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Damiano85 napisał:

Objawia się właśnie tym co widzisz. Zniekształca kolory. Moim zdaniem to jest właśnie największy problem Oleda.

Ok, dzięki za wyjaśnienie tematu.

W pełni się z Tobą zgadzam. Zniekształcenie kolorów zdecydowanie najłatwiej zauważyć. Nie wiedziałem tylko skąd ten problem wynika i czy jest powszechny wśród OLEDów, czy po prostu ja miałem takiego pecha. "Swój" temat zacząłem od pikseli, bo na środowym, krótkim seansie filmowym zniekształceń kolorów nie wyłapałem. Zauważyłem je natomiast momentalnie na pierwszym oglądanym przeze mnie meczu, gdzie występuje duży, jednolity obszar.

Niewielki banding u mnie też występuje, ale jak już wcześniej napisałem - w normalnym użytkowaniu nie da się tego praktycznie wyłapać więc gdyby tylko na tę wadę cierpiał mój egzemplarz, to na pewno olałbym temat i nie myślał nawet o zwrocie. Co do pikseli... U mnie przynajmniej cztery (nie wiem czy nie ma ich więcej, bo dalej przestałem szukać) znajdują się na kwadracie 20x20cm więc jak już wiesz w który obszar patrzeć, to na pewno któregoś zauważysz i trochę to irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎21 o 09:26, Nygus napisał:

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, przykład zakupu na raty jest nie jest najlepszy. To, że u Ciebie udało się z tą pomocą załatwić zwrot nie znaczy, że każdemu sie uda. Taki sposób myślenia może komuś przyspożyć niemałych kłopotów.

W przypadku odstąpienie od umowy zakupu sposób zapłaty za kupiony towar nie ma tu żadnego znaczenia. Czy płacisz gotówką, kartą kredytową, przylewem (np. z terminem płatności?) lub za pomocą sytemu/umowy ratalnej (albo leasingowej) to to jest tylko i wyłącznie sposób zapłaty za już dokonany zakup i nie ma on nic do rzeczy jesli chodzi o zwrot towaru.

Odstąpienie od umowy ratalnej nie zwalnie konsumenta od płatności za kupiony towar i nie oznacza atomatycznego zwrotu kupionego towaru. Umowa na raty to jest tylko i wyłącznie jeden ze sposobów płacenia za zakup.

A poza tym na odstąpinie od umowy ratalnej termin jest dłuższy niż 7 dni, obecnie wynosi 14 dni.

Umowe o kredyt załatwia się z bankiem a nie ze sprzedawcą albo za pośrednictwem sprzedawcy ale podpis pod umową kredytową składa kupujący a nie sprzedający, kredyt czy w całości czy częściowy jest takim samym towarem jak każdy inny dlatego do każdego jest dołączany dokument o możliwości rezygnacji, kupujący często nie wiedzą że tak właśnie można a w interesie sprzedawvy jest właśnie aby o tym nie wiedzieli. Co nam taki ruch daje? ano to że skoro sprzedawca w ustawowym terminie nie chce przyjąć towaru to mu z innej beczki zgodnie z prawem sru uuuu:- ))  jeszcze raz!  że sposób zapłaty nie ma nic do rzeczy ale odstąpienie od kredytu już ma bo takie jest prawo konsumenta, wypełniam druk o odstąpieniu od umowy i wysyłam do banku  albo dzwonie do banku podajac nr umowy i o jej odstąpieniu,  niech sprzedawca nie podskakuje! jeszcze lepiej jak jest teraz 14 dni, kilka lat temu było 7 dni! Odstąpienie od umowy właśnie zwalnia z zapłaty za towar bo jak nie to niech sprzedawca zapłaci sobie sam skoro bank nie może! w myśl zasady NIE MAMY PAŃSKIEGO PŁASZCZA I CO NAM PAN ZROBI?

Edytowane przez wiesio
dopiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wrzucenia swoich zdjęć do katalogu z którego korzysta b7 gdy np. nie wykrywa sygnału, są tam ze 4 zdjęcia i lecą w kółko. (w galerii oled ich nie widać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o to kilkanaście dni temu ale nikt nic nie odpowiedzial, także myślę że się nie da. 

PS. Te zdjęcia nie są w galerii oled, tylko w innym miejscu jako przykładowe obrazy czy coś w tym stylu. Nie ma mnie w domu a nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy LG pójdzie za ciosem i doda uplynniacze do trybu gra jak to zrobił Samsung. W nowym filmie Gmeru i Maciej pokazują że to działa , i to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego 55 zareklamowałem i coś rzeczywiście musiało być nie ok bo dostałem SMS, że nie godzą się wymianę a na naprawę, więc się zgodzilem.No mam nadziejęże gorszy już nie wróci bo chyba popatrzą co odsyłają....

Na wczorajszym "katowaniu" meczy zauważyłem kolejną nieco irytującą przypadłość matrycy w moim LG. Kolory na całej powierzchni są nierównomiernie nasycone. Bardzo dobrze (bez żadnego specjalnego wpatrywania się) widać to było na murawie - z jednej strony ekranu trawa była zimna, nieco "ciemna" i mocno zielona, z drugiej "ciepła", wpadająca w żółć żeby nie napisać pomarańcz.

Początkowo myślałem, że to wina sygnału albo kwestii oświetlenia na stadionie (np. tego, jak pada słońce), ale wraz z przesuwającą się kamerą pionowy pasek o szerokości ok. 30 cm po lewej stronie nadal pozostawał żółty. Poza tym nierównomierne nasycenie widać też na planszach testowych, które potem odpaliłem. W zależności od ustawionego trybu (sport, eco, film, itp.) różnica w nasyceniu jest bardziej lub mniej widoczna (najbardziej widać to chyba na "filmie").

Czy ten "problem" to dość powszechna przypadłość OLEDów, czy tylko ja miałem wyjątkowego pecha ze swoim egzemplarzem? Najpierw te piksele, a teraz jeszcze ta żółta zieleń z jednej strony matrycy ;/ Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że tak szeroko opisany na tym forum banding na szarym tle w ogóle mi nie przeszkadza. Na ciemnych planszach, w ciemnym pokoju oczywiście coś tam widzę, ale na normalnych programach nie potrafię na szczęście tego wyłapać.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎22‎.‎06‎.‎2018 o 16:53, wiesio napisał:

Umowe o kredyt załatwia się z bankiem a nie ze sprzedawcą albo za pośrednictwem sprzedawcy ale podpis pod umową kredytową składa kupujący a nie sprzedający, kredyt czy w całości czy częściowy jest takim samym towarem jak każdy inny dlatego do każdego jest dołączany dokument o możliwości rezygnacji, kupujący często nie wiedzą że tak właśnie można a w interesie sprzedawvy jest właśnie aby o tym nie wiedzieli. Co nam taki ruch daje? ano to że skoro sprzedawca w ustawowym terminie nie chce przyjąć towaru to mu z innej beczki zgodnie z prawem sru uuuu:- ))  jeszcze raz!  że sposób zapłaty nie ma nic do rzeczy ale odstąpienie od kredytu już ma bo takie jest prawo konsumenta, wypełniam druk o odstąpieniu od umowy i wysyłam do banku  albo dzwonie do banku podajac nr umowy i o jej odstąpieniu,  niech sprzedawca nie podskakuje! jeszcze lepiej jak jest teraz 14 dni, kilka lat temu było 7 dni! Odstąpienie od umowy właśnie zwalnia z zapłaty za towar bo jak nie to niech sprzedawca zapłaci sobie sam skoro bank nie może! w myśl zasady NIE MAMY PAŃSKIEGO PŁASZCZA I CO NAM PAN ZROBI?

Warto też mieć chociaż minimalne pojęcia o tym, o czym się pisze, a nie tylko "napisać coś". Oczywiście, że umowę o kredyt załatwia się z bakiem, dobrze że to wiesz. Od każdego kredytu można, zgodnie z ustawą o kredycie konsumencki odstąpić w terminie do 14 dni. OD KAŻDEGO KREDYTU (bez problemu, ot tak po prostu, bez podawania przyczyn) można odstąpić ale nie można odstąpić od każdej umowy kupna/sprzedaży.

 Odstąpić można od umowy ratalnej, to jest jasne i oczywiste, ustawa o kredycie konsumenckim nakłada obowiązek dostarczenia regulaminu i formularza odstąpienia od umowy, na wszystkie firmy, udzielające pożyczek/kredytów lub umożliwiające zakup ratalny, lub pośredniczące w takich zakupach. Umowa kupna/sprzedaży nie jest jednoznaczna ze sposobem zapłaty. Polecam zapoznać się z przepisami prawa, zanim zacznie się pisać "mondrości".

Ja rozumiem, że czasami jest to baaaardzo trudne do zrozumienia, niestety życie jest skomplikowane. Powtórzę jeszcze raz, odstąpienie od umowy ratalnej nie równa się, nie jest jednoznaczne, nie jest  tożsame z możliwością oddania kupionego towaru. TO JEST TYLKO SPOSÓB ZAPŁATY, sprzedawca w sklepie/punkcie stacjonarnym, który nie akceptuje zwrotów NIE MA OBOWIĄKU PRZYJĘCIA TOWARU z powodu rezygnacji z umowy ratalnej i to tyle. To, że sprzedawca (firma czy osoba) się wystraszy i zgodzi się na zwrot towaru nie znaczy, że ma OBOWIĄZEK GO PRZYJĄĆ! Można spróbować, ale nie można mówić, że tak można robić, bo to jest jedyne wyjście.

Kupując  na raty, a potem rezygnując z umowy ratalnej, kupujący może się bardzo zdziwić. Np. może to być sprawa w sądzie o zapłatę, wyrok, komornik itp. a może i nawet oskarżenie o wyłudzenie (??) zależy od polityki sprzedawcy i jego chęci i determinacji, koniec.

Kup samochód na raty i odstąp od umowy ratalnej w terminie ustawowym przed 14 dniem, życzę powodzenia, na pewno sprzedawca szybko przybiegnie po używany, zarejestrowany samochód a Ty będzie spokojny, zadowolony i szczęśliwy.

 

Edytowane przez Nygus
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz podczas mistrzostw świata idealnie widać przyciemnianie statycznych elementów na 55C7V (logo stacji i wynik meczu). Do tej pory tego nie zauważałem, teraz idealnie widać ciemną otoczkę wokół statycznych elementów na tle zielonej równomiernej murawy.

Edytowane przez byczeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz podczas mistrzostw świata idealnie widać przyciemnianie statycznych elementów na 55C7V (logo stacji i wynik meczu). Do tej pory tego nie zauważałem, teraz idealnie widać ciemną otoczkę wokół statycznych elementów na tle zielonej równomiernej murawy.
A C7 ma przyciemnianie logo? Od kiedy?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze. Wcześniejsze modele też mają ten ficzer. Ale dopiero od 8 serii mamy nad tym kontrolę.
Ps. Pochwalę się. Wymieniłem swoją 55 na 65 15263731a383e21713e95842baa35695.jpg

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze. Wcześniejsze modele też mają ten ficzer. Ale dopiero od 8 serii mamy nad tym kontrolę.
Ps. Pochwalę się. Wymieniłem swoją 55 na 65 15263731a383e21713e95842baa35695.jpg&key=20867d8f0e19fa94c9a188ba28e475ee1ee556779028d8b58cc897654ee86ee4

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Gratulacje. Jak też to wcześniej zrobiłem. Było warto.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem eliminacje do Mundialu 2018 na IPSie i było git, Mundial na OLEDzie i coś się spier$#@iło, może ktoś z Was ma ten sam problem?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubny wpływ OLEDa na polską reprezentację. Ciekawa teoria. Może coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...