Skocz do zawartości
Raschey

Philips wyświetlanie filmów i zdjęć z USB

Rekomendowane odpowiedzi

No więc nagrałem sobie telefonem film w 4k, przegrałem na pena i w TV nie można otworzyć.

Ciekawostka, otworzył dwa zdjęcia a potem już nie chce otwierać.

Mało tego zdjęcia, które wcześniej otworzył teraz też nic chce otwierać.

Jakieś sugestie ?

https://postimg.org/image/tydpdlyx9/

IMG_20170128_114302719.jpg

Dobra, pliki zdjęć udało się wyświetlić przez KODI ale filmu nie mogę otworzyć. Pewnie jakiś kodek bo, nawet na komputerze nie mogę otworzyć. A na telefonie się otwiera normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc nagrałem sobie telefonem film w 4k, przegrałem na pena i w TV nie można otworzyć.
Ciekawostka, otworzył dwa zdjęcia a potem już nie chce otwierać.
Mało tego zdjęcia, które wcześniej otworzył teraz też nic chce otwierać.
Jakieś sugestie ?
https://postimg.org/image/tydpdlyx9/
IMG_20170128_114302719.jpg
Dobra, pliki zdjęć udało się wyświetlić przez KODI ale filmu nie mogę otworzyć. Pewnie jakiś kodek bo, nawet na komputerze nie mogę otworzyć. A na telefonie się otwiera normalnie.

Dokładnie.. Ale że przez Kodi nie mozesz odtworzyć filmu..? To dziwne. Zgraj sobie jeszcze jakiś odtwarzacz z Google store

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następne pytanie.

Jest w TV wyjście dźwięku po optyku. Podłączam do kina H/K. W TV mam ustawione wyjście na sygnał wielokanałowy.

Włączam film z pena z DTS. Jest dźwięk dźwięk DTS. Tu jest problem bo nie mogę włączyć domyślnym odtwarzaczem napisów. Mimo, że są zaznaczone włączone nie wyświetla.

YT pomimo, że włączam coś co teoretycznie ma DTS nie rozpoznaje mi sygnału DTS ani DD tylko działa stereo.

To samo KODI, odtwarza z USB filmy, są napisy ale dźwięk jest stereo mimo że jest ustawione i w TV wyjście wielokanałowe i w KODI 5.1 i przekazywanie na zewnętrzny procesor.

Ps.

Czy moderacja może zmienić tytuł tematy na Philips PUS7101 (55PUS7181) Q&A

Zmieniłem nazwę pliku napisów na taki sam jak film i są napisy na domyślnym odtwarzaczu ale znów są krzaki.

Z NC+ daje sygnał DD jak powinno.

Aha, w KODI jest włączone AC3 itd.

Edytowane przez Raschey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wczoraj filmy w 4k z yt działały bez pierdnięcia a dziś tnie jak diabli - WHY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips, zgaduje- mocny procesor i (za)dużo pamięci? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego problem z dźwiękiem DTS to ograniczenie Androidów w wersjach 5.xxx. Z odtwarzacza USB to działa, bo to nie Android. Podobno wersja Androida 6 to ograniczenie znosi i jest możliwe wysłanie z aplikacji smart dźwieku DTS do kina domowego. Ja tego nie potwierdzam, bo mój TV utknął na Androidzie 5.1 i też się muszę męczyć ze stereo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2017 o 23:40, Xisiek napisał:

Philips, zgaduje- mocny procesor i (za)dużo pamięci? :D

Nie o to chodzi szyderco :)

Nie nadąża się ładować jak by net był za słaby. Mam 40 i podłączenie z TV przez router po wifi.

Chodzi o to że wcześniej śmigało jak złe.

Dnia 6.02.2017 o 11:24, efel napisał:

Kolego problem z dźwiękiem DTS to ograniczenie Androidów w wersjach 5.xxx. Z odtwarzacza USB to działa, bo to nie Android. Podobno wersja Androida 6 to ograniczenie znosi i jest możliwe wysłanie z aplikacji smart dźwieku DTS do kina domowego. Ja tego nie potwierdzam, bo mój TV utknął na Androidzie 5.1 i też się muszę męczyć ze stereo. 

Dzięki, czas się wobec tego zaktualizować.

Edytowane przez Raschey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...