Skocz do zawartości
PeterMac

Xiaomi Mi Box 4K (Android TV) dostępny oficjalnie w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaomi MiBox 4K (odtwarzacz sieciowy przystawka Android TV) trafił do sprzedaży oficjalnie w Polsce w sklepie X-KOM.

http://www.x-kom.pl/p/347157-odtwarzacz-multimedialny-xiaomi-mi-box-4k.html

Strona producenta http://www.mi.com/en/mibox/

 

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne przebicie około 70$≈280 zł na AliExpress (69$ na stronie producenta), a 429 zł na X-KOM.

Edytowane przez Ralf1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko zapomniałeś o VAT 23% który dostanie się na 100% + opłaty celne, tu jest tez normalna gwarancja 24ms, sprzęt mamy od ręki a nie czekanie ponad miesiąc, także nie ma tragedii.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale mozna dokupić HUB'a USB 3.0 z wejściem LAN (4:41 minuta filmu)

 

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyz gosc nie mowi wyraznie, ze ten jego adapter nie nadaje sie do niczego (3:13 i 4:42) i wi-fi jest zdecydowanie lepszym wyborem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 45 euro powinien być pewny, choć u mnie "wyłapują" na cle co 3 przesyłkę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2017 o 16:32, Ralf1410 napisał:

Ładne przebicie około 70$≈280 zł na AliExpress (69$ na stronie producenta), a 429 zł na X-KOM.

Dolicz transport, cło, VAT, koszt obslugi serwisowej, swoją marżę i ... zacznij sprowadzać :) . Własny biznes leży na ulicy, trzeba tylko sięgnąć. Tylko pamiętaj, ze statystycznie 1 na 10 wychodzi. A ile przetrwa dluzej niz 5 lat znajdziesz w necie.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej, schodzi na pniu, przeklęte pługi śnieżne i sól drogowa.

Edytowane przez Ralf1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne. Dzięki za link.

Wracając do tematu. Do starszego tv taki box wydaję mi się lepszy, niż inne chińskie cuda na normalnym Androidzie. Kolega ma Wetek Core i jeżeli chodzi o Kodi i Youtube jest dobrze, obsługa z pilota dedykowanego oraz pilota tv przez HDMI CEC. Problem jest wtedy gdy aplikacja jest w wersji dotykowej albo tylko z obsługą myszy. Mnie interesował Netflix, ale jego obsługa w ostatniej wersji softu jest po prostu irytująca ponieważ Wetek nie ma wersji dedykowanej, a ze sklepu Aptoide TV jest tylko wersja na telefony i tablety. 

Edytowane przez Ralf1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, binary napisał:

Czyz gosc nie mowi wyraznie, ze ten jego adapter nie nadaje sie do niczego (3:13 i 4:42) i wi-fi jest zdecydowanie lepszym wyborem? ;)

Mowi wyraznie ze ten jego Ugreen ogólnie działa, coś tam w aplikacji Moonlight do streamowania tylko niezbyt bo miał 5fps :) z drugiej strony podpinanie tego LAN'em hmm w erze routerów AC czy ma jakiś sens.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, ja tak to rozumiem z tego co mówi, jakby wszędzie tak słabo działało to myślę by nie mówił tylko o tej konkretnej aplikacji Moonlight.

Co do MiBoxa 4K to co ważne ze ma pełnego Androida TV jak np. Nvidia Shield TV a nie jak chińskie boxy mające Androida z telefonu z nakładką, dzieki temu np. oficjalna appka YouTube odtwarza wszystko po kodeku VP9 i mamy możliwość wyboru jakości 1080, 1440, 2160 w 60FPS, typowe chinole tego nie potrafią tylko mają max wybór 1080p (30FPS) po AVC-1.

20 godzin temu, radier napisał:

Od kiedy VAT jest pewny?

Teraz trzepią paczki dużo dokładniej niż kiedyś.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...