Skocz do zawartości
WIIW

60 cali - czy tylko ue60ks7000

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, rafcio76r napisał:

Kolega Boxi pisał o panelu Sharpa.

Kolega Boxi napisał "doszły mnie gdzieś słuchy" , to na ten moment zdecydowanie bardziej wiarygodne jest displayspecifications.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje w takim razie czekać i liczyć, że w najbliższych może dniach cena tego TV spadnie. Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod wątek panowie.

Samsung UE60KS7000 czy Panasonic 58DX750/ ewentualnie 58DX780 ?

Co według Was lepsze? Głównie oglądam sport, zdarzy się jakiś film oraz konsola PS4.

ed: korzystam z telewizji nc+

Edytowane przez boxi
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2016 o 19:57, boxi napisał:

Podpinam się pod wątek panowie.

Samsung UE60KS7000 czy Panasonic 58DX750/ ewentualnie 58DX780 ?

Co według Was lepsze? Głównie oglądam sport, zdarzy się jakiś film oraz konsola PS4.

ed: korzystam z telewizji nc+

Ja nie mam pojęcia...

Ks7000 dobry lag, dobry smart, slabszy hdr, średnia jakość

Dx58 slabszy lag, slaszy system operacyjnu, lepszy hdr i jakość.

Polecano mi jeszcze sony 9305. Ma wysoki lag ale system zapobiegania rozmycia podczas trybu gry wiec jest to duzy plus. No i wygląda mega ale ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojęcia...
Ks7000 dobry lag, dobry smart, slabszy hdr, średnia jakość
Dx58 slabszy lag, slaszy system operacyjnu, lepszy hdr i jakość.
Polecano mi jeszcze sony 9305. Ma wysoki lag ale system zapobiegania rozmycia podczas trybu gry wiec jest to duzy plus. No i wygląda mega ale ta cena...


Witaj w klubie ;) Dokładnie te same myśli :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już się ucieszyłem... :(

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

8 godzin temu, starling4 napisał:

promo w neonet 60ks7000 za 6155 - do tej pory chyba najwieksza obniżka tego modelu;]

A jednak to prawda. Rabat nalicza się w koszyku :) Cena wydaje się być naprawdę atrakcyjna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba zdecyduje się na ten model. Ma go ktoś? Czy skala tych urządzeń z odchodząca ramka i bad pixelami jest duża? Jak wygląda serwis samsunga? Przychodza do domu czy trzeba słać i czekać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poważnie się zastanawiam nad tą ofertą. Jedno jest pewne. Jeśli zamówię to z dostawą do sklepu i dokładnie obejrzę przed odbiorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak już kupować to z odbiorem osobistym w Neonecie i sprawdzić ramki obudowy oraz najlepiej na swoim materiale te bad pixele. Nie jest naszym obowiązkiem po sprowadzeniu do sklepu od razu go kupić a w razie czego po prostu zrezygnować z zakupu.

Ja jednak mimo wszystko skłaniam się ku Panasonicowi ze względu na chyba jednak lepszą jakość obrazu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się skłaniam ku samsungowi ze względu na obsługę DTS, panasonic nie wypuszcza dzwięku w materiałach video, które mają ścieżke dzwiękową zakodowaną w DTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj ten model tzn 60ks7000 w neonet. Pierwszy model z ekspozycji i odchodzi ramka u góry (malutki kawałek). Drugi z pudełka był w porządku. Obraz niesamowity, szczególnie przekaz 4k czy hdr nawet. Dużo opcji i muszę to jeszcze rozgryzc co jest co. Dzisiaj rano niestety zauważyłem jednego bad pixela. Wcześniej szukałem ale nie umiałem znaleźć. Tak wygląda sprawa z Samsungiem. 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem wczoraj ten model tzn 60ks7000 w neonet. Pierwszy model z ekspozycji i odchodzi ramka u góry (malutki kawałek). Drugi z pudełka był w porządku. Obraz niesamowity, szczególnie przekaz 4k czy hdr nawet. Dużo opcji i muszę to jeszcze rozgryzc co jest co. Dzisiaj rano niestety zauważyłem jednego bad pixela. Wcześniej szukałem ale nie umiałem znaleźć. Tak wygląda sprawa z Samsungiem. 

Gratulacje :) Dzięki za relację. Czy sygnał TV masz z nc+? Jeśli tak, to jak z jakością programów SD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPC mam. Wygląda bardzo dobrze. Oczywiście kanał kanałowi nierówny. Moim zdaniem warto. Pomijając to wszystko to są pierdoly, można się przyczepić przy zakupie i należy ale w domu nie przeszkadza. Oczywiście input lag malutki i granie na konsoli jest przyjemne. Jak już będziesz mieć polecam wziąść netflix na miesiąc (jest za darmo) i obejrzeć 1 odcinek Marco Polo. W pierwszych scenach jak wchodzą do zamku. Piękny efekt hdr

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje tego wiedząc że samsung zrobił szmelc w postaci zle spasowanych materiałów ludzie to kupują. 

Tv na zatrzaski? 

Reakcja serwisu - Klejenie pleców obudowy klejem? 

OMG. :unsure:

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zdecydowałem się zamówić UE60KS7000 w Neonet :) Jutro ma być do odbioru w punkcie. Wcześniej zadzwoniłem i zapytałem o możliwość obejrzenia i przetestowania. Nie robili żadnego problemu. Uzgodnione, że jeśli coś będzie nie tak to nie biorę, jednak mam nadzieję że będzie dobrze. Wybrałem samsunga z uwagi na 3 cechy:

60 cali - optymalny rozmiar do moich warunków i kompromis wielkość/cena
niski input lag - sporo gram na PS4, szczególnie on-line, gry typu FPS
system TIZEN - zależało mi na odtwarzaniu multimediów z NAS, strumieniowaniu itd

Trzymajcie kciuki za jutrzejszy odbiór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje znać.... telewizor UE60KS7000 został w punkcie Neonet w Pułtusku :( Po otworzeniu kartonu od razu na górnej krawędzi szpara w obudowie na długości ok 10cm, podobnie prawy dolny róg. Co do obudowy to byłem nastawiony, że jeśli panel będzie OK to biorę do domu i reklamuję. Niestety panel posiadał co najmniej 8 wadliwych pikseli (te znalazłem szybko, większość prawy górna ćwiartka. Dalej nie chciało mi się szukać. Z uwagi, że na ekspozycji też jest ten model obejrzałem i jego. Obudowę pomijam, ale jak w ciągu 1 minuty znalazłem 5 pikseli z wadą to sobie odpuściłem :( Chyba jednak będzie trzeba zmienić producenta TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś złego dzieje się chyba z tą firmą :( Wstrzymali produkcję Note7, coraz częstsze narzekania na tv...

Hmm, czy mi się udało, czy po prostu kiedyś robili lepszy sprzęt? 

Wielokrotnie pisałem o swoich telewizorach (bezawaryjnie chodzi do dziś 5 szt, w tym 2 plazmy HD). Telefony też bez zarzutu.

Najmniejszych badpixeli, szczelne ;) Nawet żadne trafo nie piszczy.

Tfu tfu - żeby nie zapeszyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kupić 60KS7000 tuż przed rozpoczęciem Euro w czerwcu i TV również został w neopunkcie z uwagi na 10 bad pixeli w matrycy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rezygnuje z tego Samsunga i kupie chyba Panasonica 58DX750. Poczekam tylko aż cena troszkę spadnie.

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...