Skocz do zawartości
pmcomp

75" za 10.000 złotych ?

Rekomendowane odpowiedzi

@ pmcomp

Mozesz sobie moim loginem tylka nie podcierac

Chociaż ok miło mi że swoje poglady stawiasz w kontrze z moimi. Znaczy sie liczysz sie z nimi

Jeśli jednak swoje poglądy stawiasz jako piorytetowe to staraj sie je argumentowac pod wlasnym nickiem

Wysłane z mojego SM-N910C

Edytowane przez Piteron
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stecko. Jakbys czytal uwaznie to bys wiedzial. Hisense byl swego rodzaju sensacja juz jakis czas temu. Mozna je dostac w UK za grosze. Rowniez 75".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o konkretnie ten model a on jest nowoscia. Inne "stare" modele widzialem. Nie interesuja mnie. Model 75" odpada za duzy. Za takie grosze to one nie chodzą. 65" 6 tys zl a 75" 12 tys zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac Ci racje i juz to zrobilem w stosownym watku, nie czytajac powyzszego posta. Obstaje jednak przy okresleniu grosze, bo 3k e za 75" 4k, to grosze jesli zezuje sie w strone 77" OLEDa ktorego cena pozostawia go w sferze marzen, albotym bardziej 55"4k za 600q. To sa grosze.
Wracajac jednak do meritum, puznaje Twoja racje. Pisze o innej serii, a Ty prawdopodobnie o serii "lepszej", o ktorej napomknalem zreszta przy okazji h75m7900 paredziesiat postow wyzej, jakobo tej rozwojowej swiadczacej ze czasy i wartosc obecnych modeli juz sie koncza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic czekam na pierwszy fachowy test tego tv ( jezeli takowy sie pokaze). Chwilowo wstrzymuje sie z zakupem tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewana cena TV 65" 4K w Polsce to cztery tysiące z małym ogonkiem.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na targach było pokazywanych bardzo dużo chińskich telewizorów. I markowych i OEMowych pod dowolny brand. Trzeba tylko było odwiedzić odpowiednie hale zamiast uganiać się za SONY, Panasonickiem, LG czy Samsungiem ;) . Dawno sie tyle na IFAie nie schodziłem co w tym roku.

 

Napiszę po raz kolejny. W 4-ym kwartale tego roku należy się spodziewać tanich, chińskich telewizorów. Przykładem jest Manta, o której udziale w rynku już pisałem. A to jest tani, chiński telewizor. Nawet baaaardzo tani.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Twoim zdaniem i moim także. 

Jednak ok. 40 tysięcy Polaków bylo w ciągu ostatnich dwóch miesiecy odmiennego zdania.

:) 

Każdy ma tak dobry telewizor na jaki Go stać.

 

Pozdro

Miłośników tańszych telewizorów 4K kieruję tu:

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak sie nachodzileś to napisz coś  wiecej. Kto wystawil wlasne oledy. Może jakies nowosci technologiczne ze strony Chinczykow ,jakiś  player UHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiszę w weekend szczegółowo na blogu. Ze zdjęciami.

Zadnych playerów BD UHD. Jedynie fajne playery 4K UHD HDR na Androidzie. Jeden już opisałem.

OLEDy Chińczycy pokazywali juz w zeszlym roku, do Europy nie trafiły. Nie wiem jak na rynku lokalnym, to sprawdzę osobiście w kwietniu. Jesli mialbym stawiać to obstawiam tureckiego Vestela.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne obudowy. Nie pamiętam czy był OLED, muszę oblukac zdjęcia.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystny stosunek wielkość/cena kojarzy mi się tylko z produktami adresowanymi do klienta supermarketowego.

Jak chińczycy zrobią ładnie grający telewizor z panelem 10bit 120Hz z HDR10 działającym w trybie gra z input lagiem <30ms i obsługujący chromę 4:4:4  albo jakiegoś fajnego OLEDa bez dramatycznie wielkiego input laga to z chęcią bym kupił niezależnie od naklejki na obudowie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te tv są dla klienta "supermarketowego".

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nawet i nie marketowego tylko dla takiego dla ktorego CCC jest priorytetem
Ale poczekajmy na testy ja kokosow sie nie spodziewam ale kto wie może zastosuja ceny dampingowe

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Jak chińczycy zrobią ładnie grający telewizor z panelem 10bit 120Hz z HDR10 działającym w trybie gra z input lagiem

Szykuj kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...