Skocz do zawartości
pmcomp

75" za 10.000 złotych ?

Rekomendowane odpowiedzi

Poniekąd masz rację z tym polakiem. Moze nie każdy polak to zlodziej ale wiekszosc z nas lubi byc oszukiwana. Bo jak nazwać inaczej auto 10 lat pzebieg ok 170 tys. Czy TV 75 cali 4K cena 10 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pmcomp jeśli widziałeś ten "telewizor" to czemu nie napiszesz od jakiego on jest "producenta". Na ten moment rzuciłeś screena z jakimś no name'mem i konfabulujesz.

Jeśki nie to podaj producenta i specyfikację (chociaż i to też może okazać się lipą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd masz rację z tym polakiem. Moze nie każdy polak to zlodziej ale wiekszosc z nas lubi byc oszukiwana. Bo jak nazwać inaczej auto 10 lat pzebieg ok 170 tys. Czy TV 75 cali 4K cena 10 tyś

Moja żona jeździ ok. 15 tysięcy kilometrów rocznie. Dlaczego śmiesz nazywać ją oszustką?

Polska firma, płacąca cło, VAT i inne podatki wprowadzi na rynek tani telewizor 4K. Dlaczego nazywasz ich oszustami?

Czyżbyś mierzył swoją miarą?

Nie pisz już więcej w tym wątku, mie jesteś tu mile widziany. Jak chcesz to załóż swój i pisz co ci ślina na język przyniesie.

Nie pozdrawiam

Pmcomp jeśli widziałeś ten "telewizor" to czemu nie napiszesz od jakiego on jest "producenta". Na ten moment rzuciłeś screena z jakimś no name'mem i konfabulujesz.

Jeśki nie to podaj producenta i specyfikację (chociaż i to też może okazać się lipą)

Napiszę, jak wejdzie na rynek polski. Chyba wiesz dlaczego wtedy, a nie teraz. Polecam podstawy ekonomii i marketingu.

I tak pokazalem zdjęcia.

Sprawdź w słowniku defińicję slowa konfabulacja.

Już kolega wyżej nawyzywał od oszustów.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundamentem postępu technologicznego od czasu pojawienia się homo sapiens , jest szpiegostwo przemysłowe. Czy teraz mam za to potępiać Chińczyków? Nie sądzę. Czołowi producenci windują ceny, a ich wysokość ma usprawiedliwiać „metka”. Te przepychanki są najbardziej widoczne na rynku telefonów. Japko (Samsung podobnie) wali cenę z kosmosu, bo fanboje i tak kupią i nic nie jest ich w stanie powstrzymać. Nieważne, że np. wysoki model LG, czy Xiaomi, które jest notabene 3 producentem tel. na świecie można kupić za ½ ceny, a do tego w środku jest mocniej. Reasumując. Czy kupiłbym taki TV? Oczywiście, ale pod 3-ma warunkami. 1. potrzebowałbym TV, 2. byłby on pomierzony ,a jego wyniki byłyby satysfakcjonujące, 3. miałby solidne wsparcie w postaci zaplecza serwisowego, a nie dlatego, że tani.

P.S.

Co do marki, to sądzę, że K&M, bo oni ostatnio kooperują ze skośnymi.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

"Napiszę, jak wejdzie na rynek polski"

Czyli kiedy? (nie ma tu złośliwości, chciałbym po prostu wiedzieć co to za wynalazek i kiedy u nas się pojawi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona jeździ ok. 15 tysięcy kilometrów rocznie. Dlaczego śmiesz nazywać ją oszustką?

Polska firma, płacąca cło, VAT i inne podatki wprowadzi na rynek tani telewizor 4K. Dlaczego nazywasz ich oszustami?

Czyżbyś mierzył swoją miarą?

Nie pisz już więcej w tym wątku, mie jesteś tu mile widziany. Jak chcesz to załóż swój i pisz co ci ślina na język przyniesie.

Nie pozdrawiam

Napiszę, jak wejdzie na rynek polski. Chyba wiesz dlaczego wtedy, a nie teraz. Polecam podstawy ekonomii i marketingu.

I tak pokazalem zdjęcia.

Sprawdź w słowniku defińicję slowa konfabulacja.

Już kolega wyżej nawyzywał od oszustów.

"W kognitywistyce konfabulację uważa się za podstawową czynność umysłu, kluczową w procesach wnioskowania i przewidywania jako naturalne uzupełnienie braków wiedzy. Przesadna konfabulacja jest jedną z cech myślenia dziecięcego, a także objawem zaburzeń psychicznych – pamięci i myślenia, zwłaszcza u ludzi w podeszłym wieku."

Wszystko się zgadza. Piszesz, że jest to mega sprzęt w super cenie, a tak na serio znasz jego suche parametry a to jest tyle co nic.

Piszesz też, że jesteś w wieku black ninja więc to też się zgadza ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze nauczyc sie czytać ze zrozumieniem panie pc cos tam czy jaki tam pan tam nick ma

Jeśli pana ego jest tak wybujane że ma pan sie za wiekszosc to gratuluję

A zabraniać to pan może wlasnie swojej żonie czy komuś na kogo ma pan jakis tam wpływ. Mnie to może wie pan co zrobić............właśnie to tylko minimalnie wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W kognitywistyce konfabulację uważa się za podstawową czynność umysłu, kluczową w procesach wnioskowania i przewidywania jako naturalne uzupełnienie braków wiedzy. Przesadna konfabulacja jest jedną z cech myślenia dziecięcego, a także objawem zaburzeń psychicznych – pamięci i myślenia, zwłaszcza u ludzi w podeszłym wieku."

Wszystko się zgadza. Piszesz, że jest to mega sprzęt w super cenie, a tak na serio znasz jego suche parametry a to jest tyle co nic.

Piszesz też, że jesteś w wieku black ninja więc to też się zgadza ;)

Pokaz mi gdzie napisalem, ze jest to mega sprzęt w super cenie?

TO TWÓJ KOMENTARZ i twoje słowa.

Podalem takie informacje jakie posiadam i pokazałem zdjecia.

Czep się lepij swojej baby jak mawiał klasyk.

Bardzo prosze nauczyc sie czytać ze zrozumieniem panie pc cos tam czy jaki tam pan tam nick ma

Jeśli pana ego jest tak wybujane że ma pan sie za wiekszosc to gratuluję

A zabraniać to pan może wlasnie swojej żonie czy komuś na kogo ma pan jakis tam wpływ. Mnie to może wie pan co zrobić............właśnie to tylko minimalnie wyżej

Napiszę ci wprost bo mam cię dosc, mam dośc twoich podesrywań i zawaloowanych epietów i ... nie chce mie się z tobą gadać ... p....ol się. Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd masz rację z tym polakiem. Moze nie każdy polak to zlodziej ale wiekszosc z nas lubi byc oszukiwana. Bo jak nazwać inaczej auto 10 lat pzebieg ok 170 tys. Czy TV 75 cali 4K cena 10 tyś

Dziwny koleś z Ciebie ;) Ale ok - pewnie żyjesz w takim otoczeniu...i mierzysz wszystkich swoją miarą :(

Na tym forum jest wpis użytkownika, który waha się nad zakupem samsungiem 4K 75 w cenie ok 10 tys. (ew 2K 75 za ok 8 tys). Oszukują go ?

Przy okazji przyjmij do wiadomości, że sprzedałem już 2 własne (prywatne, kupione nowe w salonie) samochody z przebiegiem 110 i 120 tys. (odpowiednio 11 i 10 lat użytkowania). Również ostatnio kupiłem (od znajomej) 10 letnią hondę z autentycznym przebiegiem 99.000. To normalne przebiegi miejskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmcomp żal mi ciebie. Prosty jesteś... A słownictwo masz mocno ograniczone. Wprost z pod obszczanego murku z piwem...

A babę to chyba ty masz...

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barnaba

Wszyscy żyjemy w takim otoczeniu. Tylko w polsce auto 10 letnie musi miec przebieg nizszy niz 200 tys

Nie ja to wymyslilem tylko rynek wymusił takie praktyki. I nie pisze tu o sprzedajacych tylko o kupujacych

.a.czy jestem dziwny.........może i jestem ale nie Tobie to.stwierdzac. Pisałem o większości nie o ogóle a niestety 90% sprzedawanych w Polsce aut to import gdzie większość powtarzam większość ma przekrecone liczniki na sugestie kupujacych

Pm cos tam ja tez pana pozdrawiam bardzo serdecznie

Wysłane z mojego SM-N910C

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!! Proszę! O co kruszycie kopie? Na razie nie ma o co. Sprzetu, jak dotąd, nie ma. Jeśli będzie i będzie dokładny opis i przede wszystkim miarodajny i wiarygodny test to wtedy można się spierać o ten czy inny parametr, ALE TERAZ!?!?. To typowa kłótnia o skórkę z goowna. Przyglądając sie z boku to ten spór jest zwyczajnie śmieszny a już napewno bardzo niesmaczny. Pozdrawiam obie strony.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gandalf

Masz rację trochę mnie ponioslo

Czekamy na test i wtedy zaczniemy dyskusje od nowa

Wysłane z mojego SM-N910C

Edytowane przez Piteron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzę, żeby Gmeru czy Maciej dotknęli się takiego telewizora.

A ja własnie straciłem wszelka ochotę.

Załatwiajcie i testujcie sobie sami.

Dzisiaj odpalilem nowy ... C H I Ń S K I ... player plików sterowany zewnetrznym zegarem. I to jest dla mnie temat i COŚ! Zapraszam na blog.

A nie jakieś LCDki, krórych i tak nie cierpię.

Pozdro.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraz się, ale głupio się spytam - a kto zaczął ten wątek? :D

Edytowane przez Xisiek
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten TV tak zaświecił jak zagrał ten chiński transport to by Wam koparka opadla.

:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten TV tak zaświecił jak zagrał ten chiński transport to by Wam koparka opadla.

:).

No oby nie. ;)

Jesli rozumiesz wszystkie implikacje takiego porownania i dalsze konsekwencje takiej oceny dla rozumienia przez czytelnikow Twoich ocen ;)

Edytowane przez binary
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, ze każdy swoj rozum ma. Nawet taki jak moi adwersarze z wczoraj ;).

Własnie robię sobie dzisiaj One Night Only. Powinniście pamiętać ten koncert z DVD.

A ja dzisiaj z plyty CD, z Chinola ... ale z CD playera Jay CDT-3, tego który jest dawca atomu w moim cyfrowym systemie. Znakomite wydanie na CD.

243119.jpg

Niestety, dwóch z tych Panow już z nami nie ma :(

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczuwam, ze gdyby tak taki tv 4k pojawilby sie przed Q317 w takiej cenie, zaskarbilby sobie nie tylko popularnosc wsrod konsumentow, ale tez wyjatkowe zainteresowanie na naszym forum, bez wzgledu na reprezentowana jakosc obrazu, funkcjonalnosc, czy preferencje, wymagania i zasoby finansowe czytelnikow.

Mysle ze informacyjny falstart nie szkodzi, natomiast Twoje badanie czy podgrzewanie opinii na ten temat wywoluje tylko ferment tutaj. I po co dalej to ciagnac, skoro konkretow brak?

Sa 75" "chinczyki" na rynku. Tanie, drozsze, zapowiedziane i w uzytku. Nie lepiej przedlozyc informacje na temat tych modeli i w ten sposob nakrecic potencjalnych zainteresowanych dajac im nadzieje, ze bedzie lepiej, taniej a przede wszystkim "na miejscu"?

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Po to aby otworzyc ludziom oczy, że wlasnie ńiedługo pojawi się alternatywa i nie będziemy KROJENI przez światowców.

Stawiam, że za dwa tygodnie na IFA każdy będzie mógł przejżeć na oczy. Bilet kolejowy do Berlina nie jest drogi. Polecam.

Ostatnimi laty dalekowschodnie pawilony sa najciekawsze. Choć tam jest zawsze piąta ręka szukająca frajerów. Targi :).

sam dałeś link do TV za 12 tysiów.

Ale przeciez ja z Tobą nie gadam ... dość.

Pozdro

Ja pier... lę. Powyzej Google banner o domowym sposobie na łysinę. Gmeru ... schodzimy na psy. Za moich czasów to było nie do pomyślenia.To sie nazywa praca ???

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy DYSKUTAŃCI:

- o co to wzrośnie cena TV na matrycy 75" w porównaniu do TV 55" czy 65 " ?

- sekcja zasilania, płyta główna, system podświetlania, procesor, software ... cena bez zmian,

- obudowa ? OK = +20 USD/szt,

- matryca 75" to tylko nie przecięte z wafla cztery matryce 20".

Dokładna specyfikacja kosztów to już tajniki fabryki paneli.

Teraz czas na opłaty patentowe, które zmienią funkcjonalność procesora AV za odpowiednią opłatą;

System ANDROID daje możliwość wylistowania co może procek AV w TV, a co ma zablokowane i co ma zapłacone i uruchomione (patenty).

Np. obsługa VP9 dla YouTube UHD. Klasyk. Zwykle procesor może ale ma blokadę.

Taki procek z blokadą (dts audio/HDR/ ... ) kosztuje o wiele mniej niż z pełną biblioteką procka AV z opłaconymi patentami.

W zasadzie producent wnosi opłatę za funkcjonalność procka AV.

Wstecznej opłaty nie ma. Czyli nie licz, że opcja np. HDR zostanie kiedyś w prezencie uruchomiona.

PODSUMOWANIE:

Zgodnie z PMCOMP nie widzę żadnego uzasadnienia mega wzrostu cen za TV 75" ani nawet za 65".

Standard dziś to 55". Konkurencja ogromna i ceny rozsądne.

10K pln za 75" to nic specjalnego. Mało kto ma takie możliwości EXPOZYCYJNE.

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99,999% społeczeństwa nie ma dzis pojęcia co to jest HDR. A za rok ten wskaźnik spadnie do 98%, no dobra, moze do 95% za trzy lata.

Zapytaj jutro klienta Biedronki aspirujacego z 500+ do duzego telewizora, na koszt Kaczyńskiego ... upppps ... nas, podatników ... co to jest HDR. Nie zdziw się jak dostaniesz w mordę.

:).

Kazdy mierzy swoją miarą. uppps ... Piterona. Jak tu bywamy to zaczy, że WSZYSCY interesują się klockami na miare OLEDa i DX900. Dobrej nocy zyczę i dobrego samopoczucia.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda !!!

NARESZCIE.

PS;

Stawialiśmy w 2006-tym roku (10 lat temu) jako stratedzy HD TV na MEGA SUKCES jakości HD SAT VIDEO 1080i.

ABD = światowej klasy tunery i genialne do dziś oprogramowanie !!!

Brak porozumienia z SOLORZ TV = POLSAT zahamował na lata HD SAT TV.

Dziś Solorz ma best ever tuner SAT - EVO BOX by ADB.

ADB to globalny gigant rodem z Wrocławia.

Chwała N-ce, że wtedy ich zlokalizowaliście.

ps.:

pilot stary dla TURBO jest doskonały.

To Twój wybór ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale ciągle mam kilka sztuk w domu, a te wszystkie nowe, uniwerslane koty gryzą :).

Fakt, oddanie ADB Solorzowi to największa porażka ... nc+. Znaczy Francuzów. I jednego takiego ... wizjonera ;).

Firma nie z Wrocławia tylko z Zielonej Góry. W Polsce bo zarejestrowana w Szwajcarii.

ADB też się zmieniło od znanego crashu samolotowego w Zurichu gdzie w 2008 roku zginąl Prezes ADB Mariusz Walkowiak. Szef sprzedaży Jacek Galik cudem przezył tą katastrofę i z tego co wiem do dzisiaj działa na rynku. Pełen szacun.

pzodro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, OK.

Byłeś blisko ...

Napisz jak tworzyłeś TNG (Telewizję Nowej Generacji).

Ludzie pytali: na którym kanale w TV jest TNG,

Pisz bo to dziś historia.

1080 linii w przekazie satelitarnym. Pierwsze dostawy HD by SAT do Polski.

Kupię Twoje wspomnienia.

Jakiś AUDIO BOOK na YT ?

PEŁEN SZACUN, bo wtedy miałeś moc HD.

Ale kto to znalazł ADB ?

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...