Skocz do zawartości
Maciej Koper

Samsung KS9500/KS9800 (UE65KS9500) Test - Flagowy Direct LED, SUHD, Ultra HD Premium

Rekomendowane odpowiedzi

A flary na dole dalej takie agresywne? Zmienił się coś obraz? Wiem że w którymś sofcie był błąd z HDR-m, zwłaszcza przy konsolach, teraz lekki strach czy producent nie "psuje" tv kolejnymi aktualizacjami żeby kupić nowsze.. :/

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A flary na dole dalej takie agresywne? Zmienił się coś obraz? Wiem że w którymś sofcie był błąd z HDR-m, zwłaszcza przy konsolach, teraz lekki strach czy producent nie "psuje" tv kolejnymi aktualizacjami żeby kupić nowsze.. :/
Ja się wstrzymuję z aktualizacją, bo Samsung ma zagrania poniżej pasa i też się boję że coś będą pogarszać żeby kupić nowe modele.
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się wstrzymuję z aktualizacją, bo Samsung ma zagrania poniżej pasa i też się boję że coś będą pogarszać żeby kupić nowe modele.
I słusznie mam problem po update do 1203. 6 z modułem cam. Po wyliczeniu tv i włączeniu muszę ponownie instalować i kanały. Wtrzymajcie się z tym update. Takie problemy z tym softem i modułem cam są też na innych modelach

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak zrobiłem z tv Samsung po rozmowie z konsultantem i do dzisiaj nie działa mi net. A to było parę lat temu. Wrócić do wcześniejszej wersji oczywiście się nie da.
To samo robią z telefonami. Już oficjalnie piszą że w s7edge został pogorszony aparat żeby s8 wychodził lepiej. Ludzie na forum piszą że zdjęcia z początku po zakupie są zdecydowanie lepsze niż po którejś aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Kupiłem niedawno nowy telewizor ks9500 i ma na ekranie folię podobną do tej która jest montowana na telefonach.
Czy służy ona jedynie do zabezpieczenia ekrany podczas transportu?
Czy należy ją zdjąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie już cztery razy wymieniono matrycę w modelu 65KS9500 a jak widać to na zamieszczonych zdjęciach nie tylko z ekranem są problemy. Czas ruszyć do prawnika. Powiem szczerze, mam dość ugryzania się firmą Samsung i serwisem. Telewizor wczoraj zabrany z powrotem, ze względu na rozlezienie się obudowy i pixele, zabrudzenia. Plamka na ekranie na zdjęciach to poprzednia reklamacja. Wyszła niespełna 3 tygodnie po odebraniu tv z serwisu. Ponoć rozszczelnienie matrycy. Telewizor zakupiony w połowie czerwca był u mnie w domu może 2 miesiące. Reszta serwis:(

Telewizora już nie przyjmę z "klejoną" obudową i ciągłymi wadami ekranu. W ogóle nie chcę grata po tylu naprawach. Zobaczymy co na to Samsung..? 

Załamka:(

1.jpg

3.jpg

5.jpg

10.jpg

16.jpg

20171022_193602 [1600x1200].jpg

20171022_195121 — kopia [1600x1200].jpg

Edytowane przez hymmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie abstrahując od domniemanych intryg Samsunga, faktycznie nowa aktualizacja spowodowała u innych też problem z modułem Cam? Jestem przed zakupem tego modelu, no ale nie widzi mi się wyszukiwanie kanałów za każdym odpaleniem tv :/ Przy moim obecnym Panasie aktualizacje właściwie niewiele zmieniały, przy poprzednim Samsungu też bez negatywnych skutków, w ogóle jest możliwe żeby polityka firmy zakładała pogarszanie jakości produktu przez software?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest kod pin do samsunga aby zrestartowac ustawienia? 0000 nie dziala. Może ktos pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie abstrahując od domniemanych intryg Samsunga, faktycznie nowa aktualizacja spowodowała u innych też problem z modułem Cam? Jestem przed zakupem tego modelu, no ale nie widzi mi się wyszukiwanie kanałów za każdym odpaleniem tv :/ Przy moim obecnym Panasie aktualizacje właściwie niewiele zmieniały, przy poprzednim Samsungu też bez negatywnych skutków, w ogóle jest możliwe żeby polityka firmy zakładała pogarszanie jakości produktu przez software?
Już sobie z tym poradziłem. Wyjąłem wtyczkę z gniazdka a potem tzw softreset przytrzymać przycisk włączenia na pilocie i poszło. Do tej pory wszytko działa ok

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z przełączaniem do HDR? Nie ma tym problemów? Konsole, playery?

Kolega wyżej ma moduł cam? Sam nie wiem czy instalować aktualizację,.. Nie wiem co się zmieniło, jak jasność, szybkość menu itd.. :/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z przełączaniem do HDR? Nie ma tym problemów? Konsole, playery?
Kolega wyżej ma moduł cam? Sam nie wiem czy instalować aktualizację,.. Nie wiem co się zmieniło, jak jasność, szybkość menu itd.. :/
 
 
HDR z USB płyt uhd i YouTube sam się przełącza nie ma z tym problemu. Aktualizacji 1203 nie polecam aktualizacowac poczekać na 1206 w USA już jest.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na YT jest gość co się zachwyca tym softem. Zobaczymy
Tak jak pisałem tv chodzi szybciej, ale zdążyło Mo się go zmulić kilka razy już. Ludzie na avsforum piszą że mają problemyz tym softem jeszcze z dźwiękiem po ARC. Nic poczekajmy na nawy soft. Porzedni był udany

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że się zrozumieliśmy :) gość zachwycał się softem 1206 ;) nie wspominał o problemach, mówił o lepszej jasności i kolorach, pokazywał różnice na 2 wersjach softu. Ciekawe kiedy u nas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że się zrozumieliśmy gość zachwycał się softem 1206 nie wspominał o problemach, mówił o lepszej jasności i kolorach, pokazywał różnice na 2 wersjach softu. Ciekawe kiedy u nas..
Pewnie na dniach będzie 1206 lub nowszy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o wyjścia hdmi, mam 2 konsole , w 1 mam w opcjach możliwości zmiany ustawień przestrzeni koloru, oraz np poziom czerni hdmi, a na 2 podłączone do innego hdmi już nie..
Czy to ma znaczenie do którego hdmi podepnę sprzęt ? Z tyłu opisane są wejścia, dvi, pc, stb itd.
Wygląda na to jakby każde było inaczej dedykowane, czy to możliwe?żeby dane hdmi miało inne uprawnienia? Które w takim razie jest najlepsze pod konsolę, odtwarzacz uhd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem szczęśliwym posiadaczem UE65KS9500. Nie mam z nim żadnych problemów. Korci mnie strasznie oled od LG, dokładnie model 55B7V. Co byście zrobili na moim miejscu ? Zostawili Samsunga czy wymienili na LG ? Kolejne pytanie to ile moge dostać aktualnie kasy za UE65KS9500 ? Kupiony w maju w sklepie Samsung Store w Gdyni za 9999 zł :) Pozdrawiam :)

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci chodzi po glowie ? jeszcze zamiana na mniej cali :/.Jak juz to tylko wyzej bym szedł.Masz jeden z najlepszych lcd na rynku i chcesz zamieniac na 55 calowy oled,bezsens.Do kosztow oledu dolicz fakt ,ze musisz znalesc kupca na ks9500 a w cenie zakupu go nie sprzedaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest materiał propagandowy Samsunga - już na pierwszy rzut oka obraz jakiś dziwny - na oled jakiś całkiem niebieski

no i jak chcą oceniać czy coś się trwale wypaliło to wypadałoby pozwolić by nocne odświeżenie panela zadziałało

już tylko ten argument im został bo pewnie sprzedaż leci na pysk

28 minut temu, Corsair_GA napisał:

Jestem szczęśliwym posiadaczem UE65KS9500. Nie mam z nim żadnych problemów. Korci mnie strasznie oled od LG, dokładnie model 55B7V. 

jak jesteś szczęśliwym posiadaczem to nie szukaj dziury w całym - jak ci nie przeszkadzają kąty widzenia to ten tv jest naprawdę świetny

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i materiał propagandowy, ale Pixel 2, v30 też mają problemy z oledami.
Panele oled z 2016 też nie należały do udanych.
Ja też stanąłem przed wyborem i wybrałem 65ks9500, bo nie mam ochoty na eksperymenty na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił tego b7v od LG i jak byłem u niego to aż mi [beeep]ę urwało. Ta czerń to masakra. Wiadomo, że ten TV co mam to petarda ale jakoś nie moge zapomnieć jakie wrażenie zrobił na mnie ten oled. A tak z innej beczki jak wypadaja nowe QLEDY od Samsunga ? 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Andy_LIs napisał:

Panele oled z 2016 też nie należały do udanych.
Ja też stanąłem przed wyborem i wybrałem 65ks9500, bo nie mam ochoty na eksperymenty na mnie.

ja tez stałem przed wyborem i wybrałem "nieudany" zeszłoroczny model oled - śmieszą mnie takie teksty jak twoje

ale jak musisz szukać takich "ustawionych" materiałów propagandowych by się upewniać że dobry tv kupiłeś to chyba jednak coś jest nie tak

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega kupił tego b7v od LG i jak byłem u niego to aż mi [beeep]ę urwało. Ta czerń to masakra. Wiadomo, że ten TV co mam to petarda ale jakoś nie moge zapomnieć jakie wrażenie zrobił na mnie ten oled. A tak z innej beczki jak wypadaja nowe QLEDY od Samsunga ? 
Są gorsze od ks9500 może za wyjątkiem mocy w HDR.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...