Skocz do zawartości
Lizarazu

[S] Fabrycznie nowe Philips 65PUS8601

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do odsprzedania w dobrej cenie kilka sztuk TV Philips 65PUS8601 pochodzących ze sprzedaży pracowniczej.

Stan fabrycznie nowy. Produkt posiada gwarancję podstemplowaną przez PL oddział producenta tych tv.

Kluczowe cechy produktu:

Matryca VA o rozdzielczości 4k.

Wsparcie dla HDR (po aktualizacji softu).

4 stronny system Ambilight (świetnie się prezentuje na zawieszony na ścianie).

Bardzo dobre odczepiane głośniki.

System Android TV w najnowszej wersji.

Film prezentujący TV:

Cena i szczegóły na priv. (Gmeru: w tym wypadku tak musi zostać mimo regulaminu)

Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin obowiązuje wszystkich. Chyba, że są równi i równiejsi. I wcale tak nie musi zostać. Mam nadzieję, ze admin zareaguje.

Edytowane przez Gandalf2305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko napisać zapytanie do sprzedającego. Czasami trzeba być chociaż trochę wyrozumiałym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)(Gmeru: w tym wypadku tak musi zostać mimo regulaminu)

Zabrzmialo jakby kolega sponsorowal to i owo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko napisać zapytanie do sprzedającego. Czasami trzeba być chociaż trochę wyrozumiałym :D

No ale co "być wyrozumiałym"? Czy dla mnie jak zaraz wystawie swoje ogłoszenie w jakiś sposób łamiące regulamin admin będzie wyrozumiały? Proszę o jednoznaczną odpowiedź bo chciałbym takie ogłoszenie wystawić. A może to forum czerpie wzorce z dziadowskich praktyk "kraju na niby" gdzie podobne podziały na równych i równiejszych są codziennością? No i na koniec dlaczego administracja nie wyjaśni sytuacji i nie zajmie stanowiska?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw i się przekonasz , a z drugiej strony żal czytać takie posty. Żegnam i powodzenia w codziennym przeżywaniu życia.

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek podrzucił mi tego posta: http://www.audiostereo.pl/wasze-typy-i-antytypy-na-inne-zrodla-informacji-o-tematyce-hdtv_113900.html/page__st__180#entry3850266

HQ150 jakie ty musisz mieć smutne życie ;) Siedzisz na tych forach i tak strasznie narzekasz od lat. Masakra. Zacznij się cieszyć trochę tym sprzętem itd. Więcej pasji. Dzieje się tak wiele na rynku. Szkoda czasu na stękanie.

Czy tak trudno wpaść na to, że sprzęt wystawiony jest przez Philipsa (chyba wyraźnie jest napisane: pracowniczy) i nie podaje się ceny (bo jak MOŻNA podać taką cenę?). Masakra z niektórymi. Sorry ale ja nie kumam jak można tego nie ogarnąć. Ktoś chce zrobić wam dobrze a zawsze znajdzie się parę osób szukających zadymy. ŻAL.PL

Nawet ja nie znam ceny bo dostałem prośbę i pomoc w ogłoszeniu (może nie jest super, nie mam pojęcia). Jeżeli PM nie dochodzi to sprawdzę co się dzieje.

Zamykam ten śmieszny temat. Pamiętajcie: są jeszcze w tym kraju ludzie, którzy chcą pomóc a nie tylko kombinować ;) Ja nawet znam ich wiele. Więcej optymizmu i pozytywnego myślenia.

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...