Skocz do zawartości
cheljan

Moduł CAM ci+ nagrywanie Sony kd 55x8509

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam rozwiązania problemu nagrywania jednego programu i oglądania innego programu. Mój TV ma dwa tunery sat i nie mogę jednocześnie nagrywać jeden kanał kodowany i oglądać drugi kanał kodowany- TV wyświetla komunikat że usługi nie można odkodowac. Nie ma takiego problemu kiedy nagrywam kodowany i mogę oglądać każdy kanał fta. Konwerter jest czterowyjsciowy. Proszę o jakąś radę i dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę to żeby oglądać/nagrywać dwa kanały kodowane musisz mieć dwa moduły cam , a więc dwie umowy z operatorem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile telewizor ma dwa gniazda CI+.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też taka możliwość jeżeli masz moduł wielostrumieniowy, niestety nie wszystkie TV potrafią z niego korzystać, na pewno telewizory Samsunga pomimo podwójnego tunera sat i z wykorzystaniem modułów wielostrumieniowych nie pozwalają na jednoczesne oglądanie i nagrywanie czegoś innego.
Pytanie jaki moduł masz Ty i co na temat takiej funkcjonalności twierdzi producent.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też taka możliwość jeżeli masz moduł wielostrumieniowy, niestety nie wszystkie TV potrafią z niego korzystać, na pewno telewizory Samsunga pomimo podwójnego tunera sat i z wykorzystaniem modułów wielostrumieniowych nie pozwalają na jednoczesne oglądanie i nagrywanie czegoś innego.

Pytanie jaki moduł masz Ty i co na temat takiej funkcjonalności twierdzi producent.

Moduł mam od Polsatu cyfrowego, mam go ok 3 lata i problemów z nim nie mam. Spytałem na infolini Polsatu ale ciężko o jakąś głębsza wiedzę w temacie. Mój tv ma tylko jeden slot na moduł cam. Jaki moduł wielostrumieniowy będzie współpracował z kartą Polsatu?. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden. Musisz używać modułu Polsatu Cyfrowego ponieważ karta jest z nim sparowana. A jest to moduł jednostrumieniowy.

Jesli chcesz jednocześnie nagrywać i co innego oglądać musisz użyć dekodera Cyfrowego Polsatu z dwoma tunerami DVB-S na pokładzie. Innej opcji nie ma.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz o ogladaniu i niezależnym nagrywaniu to takie zadaniie spełnia tuner satelitarny z midułem dostępu.

Ja mam dreamboxa wysoki model nagrywa równocześnie 4 w HD i 2 SD lub niezależnie oglądać, ( dysk 1.5 T u mnie starcza na 3 lata w zależności od oglądania).

W tv jest do dość upierdliwe mówię o liście kanałów coś ponad 3000. W satelicie wgrywasz najnowszą listę z gotowcem.

Myślę teraz o dodatkowym małym dreamboxie lub coś podobnego z możliwością udostępniania na drugi tuner sat. po sieci w sypialni.

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz o ogladaniu i niezależnym nagrywaniu to takie zadaniie spełnia tuner satelitarny z midułem dostępu.

Ja mam dreamboxa wysoki model nagrywa równocześnie 4 w HD i 2 SD lub niezależnie oglądać, ( dysk 1.5 T u mnie starcza na 3 lata w zależności od oglądania).

W tv jest do dość upierdliwe mówię o liście kanałów coś ponad 3000. W satelicie wgrywasz najnowszą listę z gotowcem.

Myślę teraz o dodatkowym małym dreamboxie lub coś podobnego z możliwością udostępniania na drugi tuner sat. po sieci w sypialni.

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli myślisz o pluginie Partnerbox to rozczaruję Cię.

Plugin działa ale niestety super przyjazny nie jest, do sat lepiej po prostu pociągnąć następny kabel od talerza a nagrywać wszystko na dysk współdzielony przez sieć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...