Skocz do zawartości
wlochatybilly

Amplituner Onkyo TX-RZ 900 - nowy , srebrny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , sprzedam kupiony dzisiaj amplituner Onkyo TX-RZ 900 , jest to obecnie najlepiej brzmiący sprzęt na rynku .


Kupiony dzisiaj w salonie Audiosfera za 6 koła , oczywiście z polskiej dystrybucji , wyciągnięty , podłączony , spakowany czeka na klienta , w chwili gdy wystawiam to ogłoszenie jest to najlepsza oferta cenowa.Cena 5550zł.



Info i foto - http://allegro.pl/onkyo-tx-rz-900-nowka-najtaniej-na-allegro-i6032896062.html



e44a26f21da3b338gen.jpg



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIONY ZA 6 KOŁA I OD RAZU SPRZEDAWANY NIŻEJ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nówka sztuka z gwarancją 5695 zł wg. dzisiejszych wskazań internetowych.

Z fakturą.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 5500 też z fakturą od EIC ;)

Wystawianą na kupującego czy wystawioną na Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać na zdjęciu .

Wystawianą na kupującego czy wystawioną na Ciebie?

Na aukcji jest zdjęcie faktury , wszystko widać a jak ktoś jest zainteresowany to zawsze może zadzwonić - 792 227 207 . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aaaa, sorry, na allegro nie wchodziłem.

Poczekam jednak na topowy procesor, który Onkyo wypuści w tym roku tj. nastepcę modelu PR-SC5530.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko , pewnie będzie petarda , Onkyo mocno namieszało nowymi modelami , obecnie tańsze 646 czy właśnie 900 w swoich kategoriach dominują . Kupując 900 dowiedziałem się jeszcze od sprzedawcy że niedługo wchodzą nowe cenniki , niestety taniej nie będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 900 to najlepiej brzmiący sprzęt na rynku? Rozumiem że to Twoja subiektywna opinia. Słuchałem ostatnio marantza 7010 na MA GX300 i stwierdziłem że 900 już nie odpalę... Ale może to błąd i trzeba odsłuchać i 900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważam niestety, że wszystkie topowe dzisiejsze modele amplitunerów do kina domowego brzmią dużo gorzej niż ich starsze, kilkuletnie poprzedniki. Mają więcej HDMI, w lepszych wersjach, internety, iPhony, blututy, sieci ale ... dźwiekowo duuuużo gorzej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o marantzie w pozytywnym tonie. Tak mnie zaskoczył na plus że nie podszedłem już do onkyo.

Jak w stereo zagrał tak dobrze to o kino jestem spokojny.

Ale tego onkyo jeszcze posłucham :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#pmcomp generalnie też byłem o tym przekonany ale w końcu zmieniłem moją Yamahe 8 letnią na nowy model i muszę przyznać że sięnie rozczarowałem.... i tak na końcu stoją kolumny które muszą to pięknie pociągnąć i są najważniejsze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za swoje RZ 900 dałem 5230 z wysyłką , nowy , czarny :)

Chyba jeszcze musisz opuścić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa :) I tak tam nie kupisz :( Na środę zamówiłem dostawę :)

Nigdy się nie targowaleś ? Następnym razem jak wybierzesz jakąś „zabawkę” , to napisz do mnie poszukam najlepszej ceny dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa :) I tak tam nie kupisz :( Na środę zamówiłem dostawę :)

Nigdy się nie targowaleś ? Następnym razem jak wybierzesz jakąś „zabawkę” , to napisz do mnie poszukam najlepszej ceny dla Ciebie :)

Aha , tak jak myślałem . Będę pamiętał , tylko że na razie mam 2 takie zabawki ;)

Czy 900 to najlepiej brzmiący sprzęt na rynku? Rozumiem że to Twoja subiektywna opinia. Słuchałem ostatnio marantza 7010 na MA GX300 i stwierdziłem że 900 już nie odpalę... Ale może to błąd i trzeba odsłuchać i 900.

Jeśli chodzi o Marantza to nie miałem możliwości odsłuchu więc nie pomogę , na pewno warto odsłuchać 900 jeśli jest taka możliwość .

Zauważam niestety, że wszystkie topowe dzisiejsze modele amplitunerów do kina domowego brzmią dużo gorzej niż ich starsze, kilkuletnie poprzedniki. Mają więcej HDMI, w lepszych wersjach, internety, iPhony, blututy, sieci ale ... dźwiekowo duuuużo gorzej.

Pozdro

Coś w tym jest , najlepiej wspominam mój 1-sz amp. Yamaha RX-V 595 brzmiał jakby do dobrego wzmacniacza dołożono tylko dekodery DD , potem niezła RX-V 800 , a z ostatnich Arcam AVR-400 , potężny toroid 1,5 KW poboru z sieci , przy włączaniu wywalało mi bezpieczniki , musiałem z 10A wymienić na 16A , brzmiał bardzo fajnie , z dużą kulturą ale jak było trzeba to potrafił meble z pokoju powystawiać :D Teraz Arcam w niższych modelach 360,380, stosuje zwykłe transformatory , dopiero 450 ,550,750 mają toroidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz napisać co jest powodem sprzedaży, bo mi to wygląd na "wałek"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kupuje i sprzedaje tego samego dnia? Nie jest to normalne zjawisko...

Wałek w sensie zrobienia z kogoś wala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kupuje i sprzedaje tego samego dnia? Nie jest to normalne zjawisko...

Wałek w sensie zrobienia z kogoś wala...

Szanowny Panie ze Szczecina wypraszam sobie takie insynuacje , przecież jest telefon można zadzwonić i uzyskać więcej informacji a nawet spotkać , poważny człowiek z branży a wpisy słabe , bardzo słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem celu nikogo obrażać. Jeśli to normalny zakup, to sorry. Ale ja nie podjął bym decyzji aby sprzedać kupiony produkt po paru godzinach...można było chociaż potestowac przez weekend. Stąd moje zdziwienie.

Ale tak na przyszłość to proponuję rozmawiać ze sprzedawca... przecież zawsze można się jakoś dogadac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok , spoko , nie było tematu , trochę z innej półki ile muszą pograć Melodiki BL40 żeby zagrały jak należy , mam nowe i są jak dla mnie momentami trochę ostrawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej aby pograły min 50 godzin, są różne szkoły... niektóre mówią że po 300h się dobrze dotrą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...