Skocz do zawartości
Zerwi

Xoro 47" 4742w

Rekomendowane odpowiedzi

a mi sie wydaje ze ten xoro nie jest taka rewelacja i dlatego wszyscy milcza bo jak by powiedzieli wszystko juz to wiele osob by go nie zakupilo i zdecydowalo sie na cos innego a to podcinanie sobie galezi na ktorych sie samemu siedzi (dystrybutorzy) dziwne bo jak amoi wchodzil na rynek rok temu to odrazu byly testy opinie a z xoro cisza wielka dziwne ze nikt sie nie zachwyca czli domyslam sie ze xoro nie jest taki spox albo sa tak zachwyceni ze czasu nie maja w co watpie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='balti' post='30394' date='20.12.2006, 09:05 ']
a mi sie wydaje ze ten xoro nie jest taka rewelacja
(...)
dziwne bo jak amoi wchodzil na rynek rok temu to odrazu byly testy opinie
[/quote]

mhm, zawsze jest wyscig - kto pierwszy obwiesci 'dobra nowine'. A w temacie xoro, odziwo, nikt sie nie spieszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie temat padl juz dawno a wogole nikt od poczatku nie potrafi odpowiadac na konkrety takie jak zawieszenie na scianie ilez to trzeba zerknac czy sa uchwyty ale ich nie ma bo nie widac ich na tych zdieciach ktore xoro udostepnilo albo slepy jestem:P

mam nadzieje ze najdejdzie jakies ozywienie tematyczne ;)

Edytowane przez balti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy mówicie?? Ludzie kupili te telewizory i dystrybutor zabronił im w umowie pisać gdziekolwiek że one są do bani?? Pomyślcie trochę. Jeżeli są kiepskie to tak samo można to napisać jak to że się kupiło ekstra telewizor. Po co te podniecanie się. Jak nie możecie się doczekać to jedźcie do sklepu i oceńcie sami te telewizory zamiast drzeć gębę na forum "gdzie jest teeest!!!"

Kiedyś nie było żadnych testów i ludzie sprzęt kupowali i była bardziej zdrowa atmosfera. Teraz parę osób zaczęło coś testować i o ile na początku była to fajna sprawa to z czasem zrobił się to wymóg a niedługo jak coś nie będzie przetestowane to na testerów zostanie wysłana beemka z karkami.

Radzę trochę cierpliwości i spacer (choć do tego akurat pogoda nie nastraja) lub pifko ze znajomymi dla rozluźnienia, zamiast krzyku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zerwi' post='29905' date='18.12.2006, 15:12 ']
O ile sie nie myle , to ceny nie byly zmieniane. Takie same sa od ponad 3 tygodni - od kiedy to przyszly informacje o konretnym terminie wprowadzenia do dystrybucji ;) a co do napiecia , to nikt go specjalnie nie "buduje" i testy (by mozna bylo je uznac za obiektywne) beda jutro wieczorkiem. Swoich odczuc ani zachwytu nad tym modelem nie bede opisywac , bo moglyby za takowe nie zostac uznane. Pozostaje zatem uzbroic sie w cierpliwosc. mam nadzieje , ze chlopaki HD nr 1 z tego forum potwierdza moje opinie :lol:

--
Pozdrawiam
[/quote]

Z uwagi na chęć kupna Xoro 47 cali (odległość oglądania 5 m) proszę o odpowiedzi na parę pytań,bo jakoś nie mogę doczekać się testu wspomnianego modelu
1. Najważniejszą sprawą jest dla mnie czy nie smuży przy dynamicznych scenach (oglądałem mecz na dobrym TV w MM (dla mnie tzn. dla idiotów-czas i fachowość obsługi przedstawia wiele do życzenia a ceny 1-1.5 tys wyższe niż gdzie indziej) byłem rozczarowany jakością ( to mój pierwszy LCD-ek)
2. Xoro będzie musiał dobrze współpracować z N-ką (mam ją ale nie podłączyłem,bo nie ma do czego)
3. Mam też dla dzieciaków (pewnie i dla siebie) X-Boxa 360 jak wygląda współpraca z tą konsola- też nie podłączona.
Wybrałem Xoro ze względu na cenę i parametry (mogę kupić do 9 tys.) ale może jakiś inny TV ?
Błagam pomóżcie bo okazuje się, że będę i tak płacił karę (?!) za niepodłączenie N-ki ale nie to jest najważniejsze - SWIĘTA TUŻ, TUŻ jestem nawet zdecydowany jechać do zachodnich sąsiadów po to Xoro
Nawet jeśli nikt nie znajdzie czasu na odpowiedź WSZYSTKIM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT
P.S. Przeczytałem to forum od dechy do dechy (bodajże od kwietnia i wiele się dzięki Wam dowiedziałem-dzięki)
Acha, chyba muszę zmienić login, bo natknąłem się w postach na jakiegoś upierdliwego gościa o loginie (nomen omen) też wronek. Zaznaczam - TO NIE JA - bo piszę po raz pierwszy. mój adres mail. jeśli ktoś chciałby mi pomóc wronek6666@wp.pl G.G. 4005736 Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XORO jest naprawde fajnym panelem i za niedługo pojawią sie testy

To nie takie proste jak sie komus wydaje napisac test...

Rozmawiałem z kilkoma osobami ktore juz mają ten TV i są naprawde zachwyceni Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowny onkenie czy te parę osób nie mogłoby sie podzielić tymi wspaniałymi wrażeniami na Tym forum ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='onken' post='30438' date='20.12.2006, 12:24 ']
XORO jest naprawde fajnym panelem i za niedługo pojawią sie testy

To nie takie proste jak sie komus wydaje napisac test...

Rozmawiałem z kilkoma osobami ktore juz mają ten TV i są naprawde zachwyceni
[/quote]

Kochany Onken ! chętnie kupię ten Xoro u Was w styczniu ale telefonicznie skontaktowałem się z Wami i otrzymałem 6 dni temu zapewnienie, że 15.12 ma pewno będą. Zarezerwowałem sobie ten telewizorek u Was (próbowałem licytować go WŁAŚNIE za 8,5 ( bo taka była cena "kup teraz" ) i ....czekałem na telefon aby wpłacić Wam kasę. I co ? Psinco ! jak mówi mój kuzyn ze śląska Nie dostałem żadnej odpowiedzi- olaliście ,mnie. Więc kochany onken nie obiecuj gruch na wierzbie, bo w styczniu to ja go mogę kupić ale za 8 tys. a potrzebuję telewizora już ! A wy w styczniu powiecie, że dostawa będzie w lutym.Jesteście po prostu nierzetelni. Powoli zbliżam się do 50-tki więc jaja róbcie sobie z kogo innego. Wesołych Świąt !
Kilka słów do Quote : - Nie oczekiwałem tak enigmatycznej recenzji, tyle to usłyszę w każdym sklepie od sprzedawcy (który jest na %) odnośnie każdego z modeli. Ludzie ! to ma być pomoc ? WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT bo najpewniej pojadę do szwabów po ten TV.- nawet licząc drogę wyjdzie taniej niż od tzw." przedstawicieli " Xoro w Polsce. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wronek

To niestety wina producenta ze non stop nie ma u nich

W styczniu maja być na 100 % - Jest tak duze zainteresowanie tymi TV ze w grudniu mielismy tylko kilka sztuk 37 cali i ze 2 szt 42 cali

Teraz ma dojechac kilka sztuk 47, a od polowy stycznia mają juz byc wszystkie ( moze nawet ciut wczesniej )

Wiec uprzejmie prosze nie mowic ze my jestesmy nierzetelni tylko ten towar jest tak trudny do zdobycia jak kiedys papier toaletowy w sklepie :D

Jedno co moge zapewnić - zawsze będą u nas atrakcyjne ceny :D

Ps

Jak sie nie myle nawet 2 emaile do Pana wysłałem - nie dostalismy zadnej odpowiedzi musiała coś poczta elektroniczna zawinić

Nie jestesmy jak narazie dystrybutorem - jestesmy partnerem handlowym XORO

Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazik
"Jak nie możecie się doczekać to jedźcie do sklepu i oceńcie sami te telewizory zamiast drzeć gębę na forum "gdzie jest teeest!!!" "

Czyli gdzie można "fizycznie" ocenić ten telewizor ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowa seria 42 Xoro jest godna polecenia !
Trudno opisywac tu szczegóły doznań podczas zabawy poszczególnymi rozmiarami, co mielismy przyjemność czynić !
Opinia ta z pewnością nie będzie odebrana jako obiektywna, dlatego jakikolwiek pisanie tu że jest to naprawdę bardzo dobry full HD, będzie odebrane wprost przeciwnie
A Xoro nie odstawie w niczym podczas porównania go z Sharpem XD1E, Philipsem 9731 czy Toshibą serii 67, różnica polega na tym, że zdecydownie w śród porównanych najlepiej grał na SD !! Tu markowe mają dużo do poprawienia ! Natmiast w HD, to juz niuanse i szczegóły, ale zero smużenia, nawet na bardzo cięzkim materiale HD dla LCD ! No i płynie leci po 1080p, gdzie Philips nie z każdym sygnałem 1080p sobie poradzi bezbłednie !

Nie chcę się tu rozpisywac, ponieważ będzie i tak odebrane to inaczej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po kolei : Mówiąc o przedstawicielach nie miałem na myśli Was szanowny onken.Żadnego maila od Was nie dostałem obiecanego telefonu tym bardziej. Prosiłem w rozmowie telef. o pewien priorytet w załatwieniu tego TV ( chciałbym dzieciakom (pewnie też sobie troszkę umilić te święta- sprawa osobista-24.11 zmarła mi nagle żona a ich mama)- wspominałem o tym w rozmowie telefonicznej z Wami. Nie oczekiwałem i nie oczekuję od nikogo współczucia, pragnąłem tylko zrozumienia tematu dlaczego tak mi zależy na czasie. Myślałem, że się zrozumieliśmy i miałem obiecany odzew telefoniczny. Jeśli ma przyjść faktycznie parę sztuk 47 to proszę po raz ostatni zarezerwujcie go dla mnie, zwłaszcza, że nie mam w domu żadnego telewizora. Któryś z forumowiczów radził mi abym pojechał obejrzeć do sklepu jak chodzi ten sprzęt. Mieszkam na kaszubach do Gdańska mam 100 km(byłem od wakacji 5 razy) do Bydgoszczy ok. 150, do W-wy 425 gdzie mam jechać szanowny kolego i sobie "obejrzeć" ? To na tyle. Wracając do przedstawicieli to cenią go sobie o 1000 drożej chociażby dlatego nie kupię od nich, bo to zdzierstwo-nie każdy zarabia 4,5 na miesiąc. W moim miasteczku średnia to 1000 na miesiąc i jedno z najwyższych stopni bezrobocia w Polsce - co za tym idzie ja też nie jestem krezusem i nie chciałbym wyrzucić kupy szmalu (powtarzam jak dla mnie) w błoto. W Niemczech u handlarzy ten TV kosztuje (znalazłem taką ofertę) 2030 € czas oczekiwania 24 godz. i nie robi tego za "friko"- pewnie też na tym zarabia. Niestety, a może stety jesteśmy w Polsce i z tym trzeba się pogodzić. Czy odpowiedziałem już na wszystkie aktualne tematy?

[quote name='olatigid' post='30604' date='20.12.2006, 23:56 ']
Nowa seria 42 Xoro jest godna polecenia !
Trudno opisywac tu szczegóły doznań podczas zabawy poszczególnymi rozmiarami, co mielismy przyjemność czynić !
Opinia ta z pewnością nie będzie odebrana jako obiektywna, dlatego jakikolwiek pisanie tu że jest to naprawdę bardzo dobry full HD, będzie odebrane wprost przeciwnie
A Xoro nie odstawie w niczym podczas porównania go z Sharpem XD1E, Philipsem 9731 czy Toshibą serii 67, różnica polega na tym, że zdecydownie w śród porównanych najlepiej grał na SD !! Tu markowe mają dużo do poprawienia ! Natmiast w HD, to juz niuanse i szczegóły, ale zero smużenia, nawet na bardzo cięzkim materiale HD dla LCD ! No i płynie leci po 1080p, gdzie Philips nie z każdym sygnałem 1080p sobie poradzi bezbłednie !

Nie chcę się tu rozpisywac, ponieważ będzie i tak odebrane to inaczej,
[/quote]

Olatigit : właśnie o coś takiego mi chodziło ! to nie musi być super profesjonalny test !

właściwie tylko 3 pytania: 1 jak ze smużeniem
2 czy współpracuje z N-ką
3 i jak radzi sobie z konsolą X-box360
Chociaż na jedno odnośnie smużenia dostałem odpowiedź - DZIĘKI ! Jestem przawie zdecydowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem ponownie email

Gdyby nie doszedl prosze o wiadomosc na PM - prosze tam podać numer telefonu lub jesli Pan woli moze Pan sam do nas przedzwonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zero smużenia, przynajmniej nie zauwazalne, bo zawsze jest
naprawdę mogę polecić Xoro kazdemu, a tym bardziej osobie mi znajmomej, wiem, że mnie nie wyklnie !

...z Nką niestety nie było okazji sparwdzić, bo nie mamy nboxa, i długo nie zamierzamy mieć, dopóki ITI nie poprawi swoich pudełek i dostosuje do rynku, bo póki co to kicha, kto by pomyslał, że ludziska będa dobierać TV do nboxa, bo wspaniałe pudełko nie pracuje z wszystkimi TV ! A nie powinno mieć to zupełnie znaczenia !
Dlaczego inne HD tunery: humax, philips, homecast, pace, Katherin, ....kazdy bez wyjątku pracuje w sposób bezbłedny z każdym TV, po jakimkolwiek interfejsie?


...Xbox360: super sprawa, jakośc extra, bezproblemowo po componencie w 1080i

a odnośnie dostepności Xoro nie będę się wypowiadał, bo podobno kupujemy w marketach i dokładamy swoje, pozostawię to bez komentarza ! U nas kazdy kto zamówił, towar otrzymał natychmaist...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz, jak zwykle złosliwosc, coż by innego mozna było sie spodziewac po koledze digitalo :D

[color="#FF6666"]Edit Tuptus55: Proszę bez wycieczek osobistych[/color]

Edytowane przez tuptus55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a publiczne pisanie że towar jest kupowany w marketach jak nazwać?
[color="#FF6666"] Edit Tuptus55: Proszę załatwiać na PM problemy [/color] Edytowane przez tuptus55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wyglada sprawa obslugi gwarancyjnej i pogwarancyjnej LCD Xoro? Gdzie trzeba dostarczyc sprzet w razie czego i jakie uslugi nie beda w PL wykonywane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='30672' date='21.12.2006, 11:46 ']
Jak wyglada sprawa obslugi gwarancyjnej i pogwarancyjnej LCD Xoro? Gdzie trzeba dostarczyc sprzet w razie czego i jakie uslugi nie beda w PL wykonywane ?
[/quote]


Wysyłka do nas - jak narazie nie ma gwarancji Door to Door

U tzw "nie partnerow XORO" tez nie ma Door to door jesli dobrze się orientuje :unsure:

Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Olatigid - a jak porównasz to Xoro do Amoi - pod kątem jakości obrazu SD i HD - różnice w wyposażeniu odstawmy na chwilę na bok ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kazik' post='29920' date='18.12.2006, 16:50 ']
Ja w czwartek wybieram się do piaseczna z nboxem pod pachą więc jak do tego czasu nikt nie sprawdzi to zobaczymy jak to działa :D
[/quote]

[b]No to jak? Jakieś wieści?[/b]

Wbrew temu, co usilnie twierdzi olatigid, podejrzewam, że kwestia współpracy TV z n-boxem jest kluczowa dla większości potencjalnych nabywców. I nie interesuje mnie, czyja to sprawa, ani po której stronie leży piłeczka. Tylko prosta odpowiedź: TAK lub NIE. Po prostu jeżeli wywalę 9,5k na TV i podpiszę umowę z "n" na 15 miesięcy, to od tego momentu będzie to już tylko i wyłącznie moje zmartwienie.

Więc, można powiedzieć, każda kompetentna informacja na wagę złota.

Edytowane przez verde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co z tego że Xoro działa z nbox teraz, a jesli za np 3 miechy Nka zmieni soft w nbox, i nagle przestanie pracować z xoro i z furą innych TV, to co, czy to też będzie wina TV?

Zrozumcie że to nie jest problem żadnego TV tylko niedoróbstwa ze strony N !!! Jeśli nbox ie współpracuje z np jakimś TV po hdmi, to nie powinien być w sprzedaży, nie jest zgody ze specyfikacją,
Dlaczego humaxy, philipsy, pace inne pracują bezbłędnie z każdym TV????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olatigid: nie obraź się, ale powtarzeasz ten sam argument po raz nie wiem który. Jasne, masz rację. Ale mi chodzi o prostą odpowiedź: teraz działa, czy nie. Prosta informacja bez interpretacji. Analizę zostaw potencjalnym nabywcom.
I, proszę cię, nie mów swoim klientom, że są głupi, bo zadają takie, czy inne pytania. Jeżeli na jakieś pytanie istnieje odpowieź, to po prostu jej udziel (jeżeli jesteś w stanie), albo powiedz, że nie wiesz, ale zrobisz wszystko, żeby się jak najszybciej dowiedzieć. Tego wymaga elementarny szacunek wobec ludzi dzięki którym zarabiasz na życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='verde' post='30888' date='22.12.2006, 16:42 ']
Olatigid: nie obraź się, ale powtarzeasz ten sam argument po raz nie wiem który. Jasne, masz rację. Ale mi chodzi o prostą odpowiedź: teraz działa, czy nie. Prosta informacja bez interpretacji. Analizę zostaw potencjalnym nabywcom.
I, proszę cię, nie mów swoim klientom, że są głupi, bo zadają takie, czy inne pytania. Jeżeli na jakieś pytanie istnieje odpowieź, to po prostu jej udziel (jeżeli jesteś w stanie), albo powiedz, że nie wiesz, ale zrobisz wszystko, żeby się jak najszybciej dowiedzieć. Tego wymaga elementarny szacunek wobec ludzi dzięki którym zarabiasz na życie.
[/quote]

verde - olatigid służbowo występuje na innej stronie. Nie widziałem w jego postach żeby komuś mówił że jest głupi.

Zresztą gdybyś czytał uważnie jego posty to odpowiedź już chyba dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...