Skocz do zawartości
Zerwi

Xoro 47" 4742w

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='pralnia' post='40827' date='04.03.2007, 15:44 ']Podaje instrukcje obslugi:Uwaga najpierw trzeba ustawić na normal-Temperature coloru,Kontrast,Jasnosc,Color. 1)Wybrac VGA poprzez nacisniecie Source. 2)Wcisnac na pilocie cyfry 720613 na ekranie pojawi sie "S". 4) Teraz wciskajac liczbe 1 -2 lub 3 mamy do wyboru 3 ocje nastawy kolorow.

White Balance(Hex) -
Red Gain 88H
Green Gain 88H
Blue Gain 88H
Red Offset 7CH
Green Offset 7DH
Blue Offset 76H
Reset -> TO SET
Auto Color Balance Hex
Auto RGB
Source Trident
Red Offset OFH
Green Offset OFH
Blue Offset OFH
Reed Offset 2 80H
Green Offset 2 80H
Blue Offset 2 80H
Reed Gain EOH
Green Gain EOH
Blue Gain EOH
Reset-> TO SET

Ustawić żądane nastawy i potwierdzić ok...[/quote]


Potwierdzam, powyzsza procedura dziala w XORO 4742. Poza mozliwosciami 'zamieszania' w kolorach jest menu konfiguracji. Widzialem tam pozycje np overscalling 1 % - ale ta opcja byla niedostepna, pozatym wybor modelu tunera i troche ustawien, o ktorych nie wiem do czego sluza. Jak na razie nic nie zmienialem. Czasu starczylo tylko na sprawdzenie czy uda sie to menu uaktywnic w moim 4742. Jezeli ktos bylby zainteresowany - i byc moze by podpowiedzial do czego sluza dostepne nastawy to w miare czasu i mozliwosci zrobie fotki ekranow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='40751' date='03.03.2007, 13:44 ']bzdury, w tej klasie cenowej jest już kilka modeli 1080p, i nie tylko po HDMI
a i Samsung 40 serii F nie wiele więcej kosztuje[/quote]

Czyli rozumiem, że u Ciebie można nabyć 40F71 za 5,5k. Jeżeli tak, to właśnie oficjalnie składam zamówienie.

A swoja drogą ciekaw jestem ile to modeli 42" 1080p w cenie poniżej 6k (ta sama klasa cenowa, powiedzmy) potrafisz wymienić.
No chociaż ze trzy spróbuj, proooszeeee...
Nawet głupie Xoro jest droższe o ponad 1,5k, o Amoiu już nawet nie wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie oplaca w tej cenie ? czy wogole nie oplaca sie kupowac ?
moze jakies argumenty podasz ? goloslowne slogany to za malo zeby na tym bazowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie pytanie, taka odpowiedź :D

Ale OK - rozwinę !

Nie rozwiązany problem deinterlacingu - raz działa , a raz nie :) Na planszach np. N-TV jest to bardzo widoczne , ktoś już wrzucał fotki i
np. areadvd.de zwracał uwagę na ten problem . Nie wiem czego oczekujesz , ale tego TV w półmroku nie da rady oglądać - czerń świeci
na szaro. Totalnie tandetne wykonanie (pilot) i obsługa przysparzająca kłopotów. Jednym słowem obraz bez ostrości - na płycie testowej
regulacja ostrości niczego nie wnosi , mała gradacja czerni. No , ale musisz to sam ocenić , może to nie będzie Ci przeszkadzać , a może
trafisz na wzorowy egzemplarz ... ( ocena na podstawie badań organoleptycznych - byłem , widziałem , sprawdzałem ) :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o to mi chodziło. dzięki za info. to już wiem skąd trafiają się takie niskie ceny na allegro na ten LCD. szkoda, ze producent nie wyciągnął wnioskówi nie poprawił tych braków/usterek. dalej widzę na ich stronie www ze sprzedaja ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...