Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Samsung JU7000 55" 4K Ultra HD

Rekomendowane odpowiedzi

samsung JU7000 czy sony8507 potrzebuję szybkiej porady cena ta sama za 55 cali 4949zł

Edytowane przez mxmxm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się Samsung EU55UJ7000 od EU55UJ7000L??

@up

Gdzie znalazłeś samsunga poniżej 5 tyś?

Edytowane przez tomis69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung JU7000 czy sony8507 potrzebuję szybkiej porady cena ta sama za 55 cali 4949zł

Miałem ten sam dylemat. Wybrałem Samsunga ze względu na Androida w Sony. Póki co jestem zadowolony. Obraz bardzo fajny i stabilne działanie. Ja płaciłem 5147 PLN więc Twoja cena super.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź żeby to nie był model pogwarancyjny ... :)

nówki nie otwierane w media markt :) macie jakieś próbki na pena by w sklepie obejrzeć ? bo ja oglądałem od pracownika sklepu ale wolałbym swoje filmiki czy zdjęcia

Edytowane przez mxmxm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nówki nie otwierane w media markt :) macie jakieś próbki na pena by w sklepie obejrzeć ? bo ja oglądałem od pracownika sklepu ale wolałbym swoje filmiki czy zdjęcia

Czyli poniżej 5tyś wyrwę go w sklepie nie dla idiotów? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy od miejscowości :) bo promocja do jutra 28.02.2016r

Edytowane przez mxmxm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz w promocji w MM kosztuje 5399,10

A jesli chodzi o sam model ju7000 dostałem takie info od przedstawiciela że ok 3 marca maja wjechać telewizory z nowej partii produkcyjnej(podobno ostatniej) ale co najważniejsze podobno maja być na matrycach od AUO.Facet stwierdził że podobno będą miały sporo lepszy kontrast

Ile w tym bajek a ile prawdy sprawdzę organoleptycznie bo juz prawie............................Mafia będzie wiedział przywiązanie do serii 7 i UCP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podalem ceny z Warszawy . Dziwne ze miedzy marketami jest ponad 10% różnicy, zrozumiał bym ofertę stalą ale oferta gazetkowa zawsze byla taka sama w całym kraju

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie również 4949,10zł za 55ju7000

Edytowane przez mxmxm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne

W Bydgoszczy teraz nałożyły sie 2 promocje jedna ogolnopolska z rabatami za.wielkość a w.Bydgoszczy dodatkowo orwarcie po remoncie

Notabene to jest realna cena tego tv czyli ponizej 5 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

Dzięki Waszym testom i komentarzom jestem od piątku szcześliwym posiadaczem 55JU7000l. Myślę tylko czy nie oddać go i podjechać do Bydzi w celu zaoszczędzenia kolejnych 400zł... ;)

Wszystko pięknie fajnie jak po dwóch intensywnych dniach jednakże proszę o pomoc w dwóch ważnych dla mnie kwestiach:

1) Nie odpala mi się obraz z weeb.tv lub np z zalukaj.tv - rozumiem, że ma to związek z flash playerem, wyskakuje, że nie mogę go zainstalować... dziwne bo 3 lata temu kupowałem rodzicom jakiegoś tam średniej półki 46' samsunga i strony te działają do dziś.. . O co chodzi ?

2) Proszę o pomoc jak podłączyć bezprzewodowo laptop (lenovo windows 7) z TV. Chodzi mi o podłączenie bym miał ekran laptopa w TV. Oba urządzenia są podłączone bezprzewodowo do tego samego routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bezprzewodowego połączenia potrzebny jest laptop z WIN 8 odpowiedni procesor i karta graficzna sama nazwa producenta laptopa to zbyt mało aby to stwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dylemat 55ju7000 za 4949,10zł czy sony Kd55x8505c za 4859,10zł, i od wczoraj zawisł na ścianie Sony

Edytowane przez mxmxm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do weeb tv to niestety.ostatnia linia wspierająca flash playera była seria H z ubiegłego roku

@mxmxm

sprzedawca namówił czy rzucałeś monetą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dylemat 55ju7000 za 4949,10zł czy sony Kd55x8505c za 4859,10zł, i od wczoraj zawisł na ścianie Sony

Gratulacje. Mnie android zniechecil.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co do weeb tv to niestety.ostatnia linia wspierająca flash playera była seria H z ubiegłego roku

@mxmxm

sprzedawca namówił czy rzucałeś monetą ?

Sam wybrałem nigdy nie słucham sprzedawców :) na razie wszystko ok nic się nie dzieje z androidem a i tak nie zależy mi na aplikacjach tylko ekran i wygląd zewnętrzny jakość.

Edytowane przez mxmxm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie gratuluje zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety podejrzewam że może to być wada w tym modelu Telewizora a Samsung nie może sobie z tym poradzić. Telewizor kupiłem w połowie listopada 2015. Od samego początku podłączyłem dysk zewnętrzny z którego oglądam filmy. W ciągu pierwszego miesiąca obejrzałem 3 filmy w całości i było wszystko w porządku. Potem testowałem telewizor sprawdzając kilka filmów po minucie i wtedy problem zauważyłem. Telewizor trafił do serwisu i wymieniono płytę główną. Niestety to nic nie dało. Zgłosiłem więc ponownie do naprawy gwarancyjnej i tym razem serwis w porozumieniu z Samsungiem stwierdził że telewizor jest sprawny ponieważ podczas testów w serwisie na podłączonym odtwarzaczu Blu-Ray na filmie 3D problemu nie ma. Opinia techniczna była następująca: Nie zaobserwowano nieprawidłowości w działaniu telewizora. Prawdopodobna przyczyna obserwowanych przez klienta problemów może tkwić w interpretacji odtwarzanych plików przez telewizor.

Fakty są takie: nie zawsze wada w obrazie występuje. Trzeba trochę poprzeskakiwać z filmu na film (czyli włączyć np. 4 filmy po minucie). Błąd powierzchni w obrazie nie zawsze jest taki sam – w załączeniu zdjęcie z minimalnym błędem. Uważam, że jeżeli pliki są dla telewizora uszkodzone to powinien się każdorazowo błąd wyświetlać. Proszę o opinie i ewentualne sprawdzenie na swoich egzemplarzach bo nie wiem czy to jest tylko problem z moim telewizorem i czy w związku z tym mogę walczyć z Samsungiem o wymianę na nowy.

Niestety tez mam ten problem i nie jest to zależne od materiału ponieważ wystarczy właczyc konwersje 2d na 3d i jest to samo

Pojawia sie lecz nie zawsze . Jest to chyba jakis problem w tym modelu . Duzo osob zapewne moglo tego jeszcze nie uswiadczyc bo 3d juz nie jest tak popularne

Ale nie powiem bo jest to irytujace i chyba bede musial i ja zglosic sie do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem zresztą kiedyś o tym pisałem. Na razie zbyt dużo materiału 3D nie oglądam więc strasznie mi to nie przeszkadza .. ale fakt jest faktem że kupowaliśmy tv z możliwością odtwarzania 3D i to powinno działać. Można by się zwrócić do Maciej żeby napisał jakieś oficjalne pismo w tej sprawie bo jak widać jest to błąd tego modelu a nie konkretnego egzemplarza, jest jeszcze jedno forum a konkretnie http://obywatelhd.pl/ gdzie Szymon Adamus już zajmował się podobnymi sprawami i pisał w imieniu czytelników do firm z którymi były problemy .... w końcu w kupie siła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile sie nas zbierze myślę ze niestety to za mała grupa ale spróbować mozna. Myśle ze to kwestia softowa a nie sprzetowa wiec warto zglosic sie do samsunga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło to:

Opcje obrazu 3D/Diody smart led - Wyłączone.

I w zasadzie to wystarczy.

Próbowałem wcześniej również: Optymalizacja obrazu 3D z 0 na +2 i też eliminuje problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...