Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Samsung JU7000 55" 4K Ultra HD

Rekomendowane odpowiedzi

A czy tobie obraz sie podoba?

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze go nie probowalem bo lezy zapakowany. pytam od strony czysto teoretycznej. myslalem ewentualnie nad wymiana z 75 na 65cali ale suhd9500 bo w zasadzie +/- 4 tys zl mniej, tylko tez 10 cali mniej.

Edytowane przez Aryan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Gmeru. On takiego rodzicom kupił

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu opinii na tym forum doszedłem do wniosku, że może to być dobry wybór jeżeli chodzi o TV 4K.
Wbijam na allegro a tam...dwa modele i to w  dość rozbieżnie wysokich cenach.. Chyba jednak odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma pytanie do tych, co kupili JU7000 w sklepie z polskiej dystrybucji, ewentualnie z innej dystrybucji (Niemcy, Austria, UK, Europa) - czy w komplecie akcesoriów:

1) Był adapter na moduł CI (takie mała czarne płaskie pudełeczko)?

2) Była przedłużka IR Blaster (kabelek z mini-jack na jednym i czarną "pastylką" na drugim końcu)?

Panowie (jakoś mało tu Pań, telewizji nie oglądają, czy co... ;) ), czy złącze ethernet RJ45 w serii JU7000 ma 100Mbps, czy 1000Mbps (gigabit ethernet)? Fast-ethernet 100Mbps to byłoby zaledwie 10MB/s, trochę mało dla UHD / 4k :-o

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem z Tv. Czasem przeskakuje mi obraz. Np. na meczu jak w tle jest siatka bramki lub trybuny z bliska. Wygląda to jak w kompie który nie wyrabia z grafiką. Ktoś wie ocb? Skacze tak że nie da się oglądać.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zainstalowała mi się jakaś dziwna wersja youtube na telewizorze i doprowadza mnie do szału.

Zniknęła zakładka 4K , kategorie wyboru filmów pojawiły się w poziomie (wcześniej były po lewej stronie w pionie wraz z ustawieniami , logowaniem itd)

Czy da się w jakiś sposób przywrócić starszą wersję youtube ?

Ponowne instalowanie aplikacji nie pomaga. Nie pomaga reset smart hub.

Czy ktoś wie o co tutaj chodzi ?

Poniżej wklejam link do zdjęcia jakie znalazłem w necie tej "najnowszej" wersji youtube ale ta ze zdjęcia ma zakładkę 4K i dodatkowe funkcje po lewej stronie których brak w mojej "najnowszej" wersji. Man nadzieje że link będzie działać;

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fimages.techtimes.com%2Fdata%2Fimages%2Ffull%2F266038%2Fyoutube-tv-app-update.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.techtimes.com%2Farticles%2F178164%2F20160918%2Fgoogle-chrome-beta-for-android-now-lets-you-play-youtube-in-the-background.htm&docid=mSC-xxybKbMTzM&tbnid=vON9ZmphWQfz4M%3A&vet=1&w=800&h=450&safe=off&bih=904&biw=1280&q=samsung smart tv wersja youtube&ved=0ahUKEwjJsavkz63RAhXHiiwKHfm0CZI4yAEQMwgZKBYwFg&iact=mrc&uact=8#h=450&vet=1&w=800

 

Obie wersje w załącznikach

Help ! Czy ktoś wie o co tutaj chodzi ?

 

 

 

youtube-tv-app-update.jpg

youtube-leanback.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co ma chodzić? Yt Ci się zaktualizował do najnowszej wersji i już. Nic z tym nie zrobisz. Ja też mam tą wersję i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że w najnowszej wersji brak zakładek np 4K. Na zdjęciu najnowszej wersji które wkleiłem jest widoczna zakładka 4K. W mojej najnowszej wersji jej nie ma nie wspominając już o innych które były takich jak zakładka Na żywo (live) a teraz nie są dostępne.

Mafia35 czy w twojej wersji jest zakładka 4K ?

Moja wersja youtube oznaczona jest numerem 3.00016.

Trochę nie dorobiona jest ta najnowsza wersja ......

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zakładki 4k, bo mój telewizor jest fhd. Nie wiem czy to ma znaczenie. Wersja yt ta sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam


Chciałem kupić DOBRY telewizor o przekątnej 40"-43".
Dobry kontrast, czerń i oglądanie raczej na wprost ... więc matryca VA.
Do tego dobrze aby była matryca 120Hz.

Wybór padł na UE40J6200, ewentualnie UE40JU7000.

Na tv zamierzam oglądać głównie telewizję naziemną, trochę YT i materiały z pendrive'a. Na razie 3D i 4K nie są potrzebne, ale za jakiś czas ... kto wie :)

Ponieważ J6200 raczej nigdzie już nie dostanę, a JU7000 chyba jeszcze tak więc mam pytanie do użytkowników 40JU7000 oraz pozostałych z serii JU7000:
1. czy na programach SD i HD będę widział różnicę na korzyść JU7000 (120Hz) porównując np. z matrycami serii K/KU (60Hz) ?
2. czy opłaca się kupić droższy i jednocześnie starszy JU7000 z funkcjami, które może kiedyś wykorzystam (3D, 4K), czy lepiej tańszy i nowszy K/KU FHD/4K ale 60Hz ?

Aha ... telewizor chciałem powiesić na ścianie i oglądać z odległości około 3m.

3. czy 120Hz przy 40" i odległości 3m będzie lepsze od FHD 60Hz ? może jakieś inne propozycje tv?


Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darjan5

Napisałeś, że oglądasz naziemną (ale bez precyzowania co). IMHO szybsze matryce pokażą swoje zalety przy dynamicznych materiałach (sport), czy warto do nich dopłacać? Kwestia ile.

Ale... 3m i telewizor UHD 40" to zupełnie mija się z celem moim zdaniem, ciekaw jestem czy odróżniłbyś na nim 900p od 2160p...

Popatrz tutaj: https://hdtvpolska.com/kalkulator-odleglosci/

albo tutaj (aczkolwiek to reklama, nie wiem na ile rzetelna)

 dystans4k.jpg

 

 

A ja się dorzucę ze swoim pytaniem.

NC+ uruchomił kanał 4k, czy komuś się udało go odpalić za pomocą modułu CI i karty?

Ja mam komunikat "dane" albo "brak uprawnień" i nie świeci, oczywiście wszystkie programy z pakietu Canal+ działają, ten nie. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś może uda mi się kupić moduł NC+, jak w tygodniu znajdę czas to potestuję.

 

Edytowane przez adawro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy jest jakiś sposób by wymusić działanie tego tv w rozdzielczości 1080p i 120 Hz? Posiadam konsolę z taką opcją podpiętą do modułu One Connect przez HDMI, ale po zmianie częstotliwości odświeżania tv zgłasza monit o niedostępności takiego trybu. Podobno jest to jedynie ograniczenie programowe, bo tv posiada natywną matrycę 120Hz. Może ktoś znalazł rozwiązanie na ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie mam ju7000 65 cali  dlaczego po wpisaniu w przegladarce zakukaj.com pisze ze nie znaleziono serwera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...