Skocz do zawartości
mulec

Mad Max 1-3 Steelbook francja niemcy - potwierdzenie napisow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos moze potwierdzic ze wydanie Mad Max 1-3 w steelbook-u w Niemczech i Francji ma pl napisy ?

forum blu-ray.com niezbyt jasno odnosi sie do czesci 2.

chodzi o te wydania z Niemczech

http://www.amazon.de/Mad-Max-Exklusiv-Steelbook-Blu-ray/dp/B00XCMUEIQ/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1445158025&sr=8-2&keywords=mad+max+steelbook+blu+ray

http://www.amazon.de/Mad-Max-Vollstrecker-Steelbook-Amazon/dp/B00TI4V1SE/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1445158025&sr=8-3&keywords=mad+max+steelbook+blu+ray

http://www.amazon.de/Mad-Max-Donnerkuppel-Steelbook-Amazon/dp/B00TI4V1FM/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1445158025&sr=8-5&keywords=mad+max+steelbook+blu+ray

i te same z Francji

Francja wychodzi teraz taniej o ok 20zł od Niemiec i chyba stamtad bym zamowil. Jadnak ich sposób pakowania SB pozostawia wiele do życzenia, wiec jednak zdecyduje sie na Niemcy.

z gory dzieki za info

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te wydanie z Francji kupione za grosze w zeszłorocznym Black Friday i mogę potwierdzić obecność polskiej wersji językowej we wszystkich częściach.

Co do steelbooków to na 90% są tam te same płyty, blu-ray.com podaje, że w The Road Warrior jest stara płyta bez pl wersji i bezstratnej ściezki dźwiękowej, amazon z kolei w specyfikacji podaje dźwięk DTS-HD 5.1 - jeśli amazon ma rację to jest tam też pl wersja, jeśli nie ma - dostaniesz zwrot gotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... w niemczech i francji ..

Mam gorącą prośbę, szanujmy nasz język ojczysty.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te wydanie z Francji kupione za grosze w zeszłorocznym Black Friday i mogę potwierdzić obecność polskiej wersji językowej we wszystkich częściach.

Co do steelbooków to na 90% są tam te same płyty, blu-ray.com podaje, że w The Road Warrior jest stara płyta bez pl wersji i bezstratnej ściezki dźwiękowej, amazon z kolei w specyfikacji podaje dźwięk DTS-HD 5.1 - jeśli amazon ma rację to jest tam też pl wersja, jeśli nie ma - dostaniesz zwrot gotówki.

no wlasnie, natomiast amazon es podaje ze wszystkie czesci w steelbooku maja pl napisy

podejrzewam ze kazdy kraj ma to samo wydanie

Mam gorącą prośbę, szanujmy nasz język ojczysty.

Pozdro

masz na mysli dluze litery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli dluze litery ?

Yes Sir :).

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz patrzę na komentarze w amazonie i jednak wychodzi, że we francuskich steelbookach drugiej części są stare płyty. Szokujące, ale zdarza się...

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wroce do tematu, na skanie tylniej okladki z wydania hiszpańskiego widac ze jest pl sciezka jezykowa.

czy w zwiazku z tym wydania niemieckie i francuskie mialyby inne plyty czy poprostu jest gdzies blad w opisie amazona ?

http://ecx.images-amazon.com/images/I/71ziXZLqxLL._SL1045_.jpg

natomiast blu-ray.com pisza ze nie ma pl wersji w hiszpanskim wydaniu ani tez niemieckim czy francuskim

jest mozliwe zeby Hiszpania miala inne plyty niz Niemcy i Francja ?

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ten film istnieje z polskim lektorem/napisami na nośniku 4K UHD ? 

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...