Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: LCD LED LG UF7707 55" Ultra HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam raz jeszcze czy wie ktoś czy te tv. są na 120 Hz? LG 60UF7707V albo 60UF778V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W 55 cali na pewno jest 50 Hz bo wyższe modele serii 8 i w wielkości 55 cali mają 50 Hz dopiero od 60 cali w górę na 100 HZ. Pisałem do LG na temat 778 i odpisali,że modele 60 i 65 cali mają jeden suwak a więc wszystkie wielkości prawdopodobnie ale nie na 100 procent są 50 HZ Także nie kupiłem jeszcze tv. bo nie jest łatwo ale chyba wezmę panasonica. To od zawsze solidna firma i ma lepszą elektronikę od LG nawet gdy matryce są te same obraz będzie trochę lepszy a cena no cóż LG chyba zbyt się ceni

Edytowane przez Medard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo:) a tak szczerze jak myślicie 50Hz da rade przy fifie na konsoli czy bedzie dramat? i czym sie różni seria uf80 od uf77 bo albo nie widzę róznicy albo jej nie ma.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Seria uf80 różni się od seri uf77 tym,że 77 nie ma 3D i głośników Harman Kardon dalej nie wiem ale 60 cali i powyżej uf80 jest matryca na 120 Hz a uf77 niestety nigdzie w internecie nia ma ale prawdopodobnie wszystkie są na 60 Hz Za te dodatki nie warto umierać a te matryce to zagadka

Edytowane przez Medard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola wyświetla obraz w max 60kl/s czyli tv 60hz będzie się spisywał dobrze przy konsoli.

Wysłane z mojego D5503

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60" ma 120Hz na 99% chociaż nie lepiej już kupić 65"? Różnica w cenie widzę, że jest nie duża. Jakbyś kupował w sklepie to możesz sprawdzić dwa suwaki a jak przez sieć to i tak możesz zwrócić. Co do powidoków to kurczę... to mimo wszystko LCD. Takie rzeczy nie powinny mieć generalnie miejsca.

Kurcze, widziałem już filmiki na YouTube z tymi powidokami. Dacie może jakoś to sprawdzić? Bo skoro na YouTube takie coś ktoś pokazał, nasz użytkownik forum to potwierdza, to coś musi być na rzeczy. Wolałbym nie wydawać 5000zł na telewizor z taką dodatkową " funkcją " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...