Skocz do zawartości
Bingooo

Mafia III

Rekomendowane odpowiedzi

"Mafia III" została oficjalnie zapowiedziana.

5 sierpnia będzie więcej informacji....

comment_1fIWQAVPZZF0WE5MtzcotZucW0KlhXxj

Świetnie.W tym momencie jest to chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie gra :)

Edytowane przez Bingooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ile się w to nagrałem swego czasu. Ciekawe na jakim to enginie będzie śmigać? Są jakieś info? autorski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę będzie więcej potwierdzonych informacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy. Też się jaram : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również. Dwójeczka była świetna, nie mogę się doczekać więcej informacji na temat trójki. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba długo czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie w jakich latach będzie się działa akcja...

Sądząc po obrazku i samochodach,to jakieś lata 70'...czyli bardziej "współcześnie" niż w poprzednich częściach (jedynka - lata 30',dwójka - 40'/50 ').

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się!!! :) Przyznaję, że w jedynkę nie grałem, ale w dwójce się "zakochałem" - historia, muzyka, historia, model jazdy, główni bohaterowie, "przebieralnie", bary szybkiej obsługi gdzieś poza miastem, i wiele wiele innych spraw. Dla tej gry jestem gotów przesiąść się na nową generację :) Czy to na PS4 czy nowego Xboxa. Czekam z niecierpliwością na więcej szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry jestem gotów przesiąść się na nową generację :)

Osobiście mam PC,jednak gdybym wolał konsole,już dawno przesiadłbym się na te nowsze (bardziej PS4).Samo "GTA V" na "nowej generacji" wygląda o wiele lepiej ^_^

Za kilka dni targi Gamescoom.Zobaczymy co za nowe gierki pokażą,no i oczywiście ciekawy jestem info o "Mafii 3"... ;)

Ogólnie jest kilka ciekawych nowych zapowiedzianych tytułów,jednak z kontynuacji widziałbym także "The Elder Scrolls",ulepszony "Watch Dogs 2" oraz "Stalker 2",gdyż uwielbiam klimat Czarnobyla/Prypeci :D ..Jednak to jeszcze za wcześnie na te gry... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z ciekawością na gameplay'a - dwójka rewolucyjna IMO nie była, ale jedynce w swoim czasie GTA pod prawie każdym względem mogło buty czyścić (piszę o wersji PC) - no i intro oglądało się coś koło setki razy.

Tak dla potomności:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie w jakich latach będzie się działa akcja... Sądząc po obrazku i samochodach,to jakieś lata 70'...czyli bardziej "współcześnie" niż w poprzednich częściach (jedynka - lata 30',dwójka - 40'/50 ').

Luizjana lata60/70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jedynce w swoim czasie GTA pod prawie każdym względem mogło buty czyścić

Polemizowałbym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjko to była bezsprzecznie spora zaleta Vice City, do tego otwartość świata czy ilość misji. Na tym w moim przekonaniu przewaga nad Mafią się kończyła.

Graficznie to była przepaść na korzyść Mafii do tego ta dbałość o szczegóły - fizykę, model zniszczeń, udźwiękowienie otaczającego nas świata, różnorodność misji i lokacji. I na koniec ta mistrzowsko poprowadzona fabuła...

Całe szczęście, że doczekaliśmy się takiej konkurencji dla GTA bo gdyby nie to, to kto wie ile musielibyśmy czekać na tak zaawansowane dalsze części GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop ale jak zobaczyłem vice city... o panie Pamiętacie ten początek?!?!!?! Broken wings ; ) A teraz zrobili już mały remake na engine gtaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Vice City" było zayebiste.Uwielbiam klimat "Miami" ("Człowiek z blizną",serial "Policjanci z Miami"...) :)

Rockstar lubi powtarzać miejsca akcji w GTA.Bardzo możliwe że kolejna część będzie właśnie w miejscu stylizowanym na Miami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam PC,jednak gdybym wolał konsole,już dawno przesiadłbym się na te nowsze (bardziej PS4).Samo "GTA V" na "nowej generacji" wygląda o wiele lepiej ^_^

Za kilka dni targi Gamescoom.Zobaczymy co za nowe gierki pokażą,no i oczywiście ciekawy jestem info o "Mafii 3"... ;)

Ogólnie jest kilka ciekawych nowych zapowiedzianych tytułów,jednak z kontynuacji widziałbym także "The Elder Scrolls",ulepszony "Watch Dogs 2" oraz "Stalker 2",gdyż uwielbiam klimat Czarnobyla/Prypeci :D ..Jednak to jeszcze za wcześnie na te gry... ;)

"RA", kiedy w końcu dołączysz do prawdziwego grania na konsole , a nie na jakimś tam PeeCeee ;) A myślałeś ze Ci nie znajdę :D . Czołem i pozdrawiam Ci od serca. SAVRON.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Wariacie !!!

Ja wiem że PC-y nie umywają się do konsol.Tak tylko się droczyłem :) Niech moc i nitro będzie z Tobą :)

Nie wiem czy Gmeru nie będzie zakładał tematu o Gamescom 2015,więc nie będę mu tego odbierał :)

Napiszę w skrócie...Obejrzałem przed chwilą konferencję Microsoftu i jeśli chodzi o same gry,to większość z nich była już pokazywana wcześniej a "Crackdown 3" i "Scalebound" jak dla mnie raczej słabo....

Jutro pewnie dadzą info o "Mafii 3".Zastanawia mnie również "Elex"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapcie trailer z "Mafii III" ;)

P.S.

Na konferencji EA wiało nudą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie wrzucać ; ) no to czekamy!

ps. dobra jeszcze to:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie wrzucać ; ) no to czekamy!

ps. dobra jeszcze to:

Gmeru.Ty jesteś na targach ? ;)

Po obejrzeniu gameplayu jakoś zeszło mi ciśnienie...

Myślałem że będzie lepiej....

No ale zobaczymy w praktyce...

Edytowane przez Bingooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem,czy zauważyliście,ale od dłuższego czasu zaniżają optymalizację i wygląd gier.

Crysis (jedynka) wygląda lepiej niż większość gier które powstały 8 lat później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w sumie na targach Gamescom 2015 nie pokazali niczego nadzwyczajnego....,a "Mafia 3" jest pod dużym znakiem zapytania... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie,zbyt współczesne czasy....

Akcja powinna się dziać z 15 lat wcześniej...

No i jeszcze jakiś nyga (nie mam nic przeciwko nim) ale proszę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...