Skocz do zawartości
seba41

TX-55CX700E TEST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przesyłam linka dla zainteresowanych osób tym modelem TV. Test jest w języku francuskim, ale wujek google przyjdzie wam z pomocą ;-).

Zdaję sobie sprawę że nie będzie to idealne tłumaczenie, ale można kilka ciekawych informacji wyciągnąć. TV zapowiada się całkiem fajnie :-D

http://www.lesnumeriques.com/tv-televiseur/panasonic-tx-55cx700e-p25535/test.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że już go mamy. Myślę, że do połowy maja wrzucimy. Ale pierwsze wrażenie jest mega mega mega dobre. To będzie hicior w tej cenie!

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seba41: Dzięki za linka, monitoruję kilka stron w poszukiwaniu testów tego TV, ale na francuskojęzyczne strony do tej pory nie zaglądałem :P

@Gmeru: Bardzo czekamy na ten test! Myślę, że wiele osób ostrzy sobie zęby na ten TV więc byłoby fajnie przeczytać profesjonalny szczegółowy test :P No i będziemy też wdzięczni za jakieś wcześniejsze przecieki :P

Edytowane przez Piotrek P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przecieki :ph34r: w dzisiejszych czasach bardzo wskazane :D . Jeżeli można to jeszcze pytanko , a mianowicie czy będziecie mieli możliwość ; przyjrzenia; 60''CX 750? Ten model w 60'' z dwoma dekoderami , z dwoma gniazdami CI+ wydaje się bardzo dobrze zapowiadającym się TV. a i cena na wyjściu nie jest jakaś powalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seba41 - te ich testy tam na tej stronie to jakieś mocno niedopracowane przykład test Panasonica AX902B

http://www.digitalversus.com/tv-television/panasonic-viera-tx-55ax902b-p22102/test.html

Dali 3 gwiazdki na 5 za obraz, pisząc w wadach ze słaby kontrast matrycy IPS, ok ale zero ani słowa w recenzji ze przecież jest tam wygaszanie strefowe które zmienia zupełnie sytuację.

Kolejny kwiatek

W zaletach piszą: "Good motion compensation"

Z kolei w podsumowaniu:

"We wouldn't call the Panasonic TX-55AX902B a bad TV, but we weren't particularly impressed with it, especially considering its price and the UHD label on the box. The problem stems from its IPS panel, which gives it low contrast, slow response times and blurry motion, and its terrible backlighting (somehow, for Full LED)."

Ktoś wie co autor miał na myśli ? :)

EDIT:

Recenzja na flatpanelshd.com

http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1431346125

Jest na prawde dobrze, czern bardzo dobra i niemal zerowy clouding

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru jak daleko z testem tego Panasa , kiedy coś wrzucisz na Forum :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru jak daleko z testem tego Panasa , kiedy coś wrzucisz na Forum :rolleyes: .

Dziś :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomość i od razu za test który zapewne będzie jak zwykle dobrze przeprowadzony wskazujący na podjęcie decyzji za lub przeciw :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazał się cxe720 i niczym się nie różniący cxm710 co to za modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pobawić się trochę wersją CXM710, z tego co zauważałem to jest to trochę bogatsza wersja posiada 1000Hz BMR IFC w przeciwieństwie do "700" gdzie na pokładzie znajdziemy 800Hz BMR IFC (rzecz chyba raczej niezauważalna) dodatkowo dostaniemy drugiego pilota z Touch-Padem. Brak okularów w obu przypadkach. Po kilku przeczytanych testach produkt w tym przedziale cenowym zapowiada się niesamowicie. Kilka minusów które zważyłem to brak obsługi NTFS oraz dodatkowy pilot który dla mnie tragicznie działa. Jeżeli ktoś miał okazję pobawić się pilotem LG bądź Samsunga to stwierdzi że są to 2 różne światy. Sam system Firefox to raczej bardzo ubogi krewny WEBOS i TIZEN’a. W przypadku tego telewizora możemy nastawić się na dobry obraz, ale bez wodotrysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię właśnie swoją działkę ; ) W ogóle w MM pojawiły się kolejne modele czyli 680 czy 520 (tego wrzucimy w maju też). No nic działam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ukaze sie jeszcze dziś ten test czy można iść już spać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc więc do spania; ) Jutro będzie co czytać. Znowu tyle cudów nawymyślaliśmy, że ciężko to dokończyć ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...