Skocz do zawartości
Lucky555Luke

Projektor i ekran do dość "oświetlonego" pokoju

Rekomendowane odpowiedzi

Fotek jeszcze nie wrzucę (jednak nie wiem czy w ogole moim aparatem jest sens cokolwiek robić), ale mogę powiedzieć, że ekran i projektor wisi. Niestety nie obejdzie się bez poprawek, bo mam wrażenie, że to i to wisi krzywo, przez co obraz mam "krzywo", ale mozę w kolejnym tygodniu się to poprawi. Liczę na to, że nie jest to przez krzywą scianę (w przypadku ekranu).

Jednak mnie ciekawi jedna rzecz, czy to normalne, że powłoka Helios Grey w ekranie Adeo jest taka "srebrzysta" jak się do niej podejdzie bardzo blisko ? W przypadku oglądania nie przeszkadza mi to, jednak w dzień jak podejdę do ekranu to widzę takie "srebrzenie". Czy to jednak normalne w ekranach ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran MUSI wisiec idealnie poziomo. Idealnie !!!

Inaczej bedziesz mial po miesiacu problemy ze zwijaniem, a potem z marszczeniem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam adeo plano Velvet, wiec cały czas jest naciagniety.

Ale fakt idealnie poziomo nie wisi, liczę na to, że w kolejnym tygodniu ogarnę to.

To jak z tym srebrzeniem ? Może to normalne przy tej powłoce jak się patrzy w dzień?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ogarniesz i dalej będzie wisiał krzywo to ...będziesz miał kłopot.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym srebrzeniem ? Może to normalne przy tej powłoce jak się patrzy w dzień?

Tak. Jak tam kontrast?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ogarniesz i dalej będzie wisiał krzywo to ...będziesz miał kłopot.

Pozdro

a tak serio zapytam, w jaki sposób kłopot skoro powłoka jest cały czas naciągnięta ? oczywiście postaram się to ogarnąć jak najszybciej

Tak. Jak tam kontrast?

dzięki, przez chwilę myślałem, że jest coś nie tak :) kontrast elegancko, przy dobrym blu rayu i zaciemnieniu film/serial wygląda super

chociaż przyznam, że chciałbym zobaczyć jak wygląda w akcji taki Sony 55, żeby mieć porównanie jak daleko w tyle jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak serio zapytam, w jaki sposób kłopot skoro powłoka jest cały czas naciągnięta ? oczywiście postaram się to ogarnąć jak najszybciej

dzięki, przez chwilę myślałem, że jest coś nie tak :) kontrast elegancko, przy dobrym blu rayu i zaciemnieniu film/serial wygląda super

chociaż przyznam, że chciałbym zobaczyć jak wygląda w akcji taki Sony 55, żeby mieć porównanie jak daleko w tyle jestem ;)

Miałeś kiedys do czynienia z flagami na 1 maja?

To zwiń sobie taka flagę krzywo na kij to zobaczysz. Tak sam efekt będziesz miał tutaj. Ekran zwinie ci się krzywo do kasety jesli kaseta nie wisi idealnie poziomo.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedys do czynienia z flagami na 1 maja?

To zwiń sobie taka flagę krzywo na kij to zobaczysz. Tak sam efekt będziesz miał tutaj. Ekran zwinie ci się krzywo do kasety jesli kaseta nie wisi idealnie poziomo.

Pozdro

a w jaki sposób ekran mi się zwinie do kasety jak mam ekran ramowy ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposób ekran mi się zwinie do kasety jak mam ekran ramowy ?

Pozdrawiam

Uppps, myślałem, że masz zwijany :).

W takim razie problem nie wystepuje.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uppps, myślałem, że masz zwijany :).

W takim razie problem nie wystepuje.

Pozdro

ok :) już zacząłem sobie wkręcać, że może być coś nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowieeee. nie znam sie. jestem muzykiem.

dosc jasne pomieszczenie. nie chce zaciemniac calkowicie \eby ogladac.

magic screen - jaka alternatywa jesli jest. 

i projektor, ze wzgledu na niechec do przerobek  chcialbym ultra show throw.

czyli optoma 5500+  czy  lg probeam laserowy hf85ja??    dziekuje

 

 

 

 

 

    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa to Stewart Firehawk, albo SI Black Diamond, ale oba wyraźnie droższe. Projektorów, które wymieniłeś, nie znam. Po co takie dziwne modele? Nie lepiej BenQ W1090, albo Epson TW5650?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze chce zamontowac projektor jak najblizej sciany projekcyjnej. nie mam poprowadzonych kabli na dalsze odleglosci a tez nie chce by projektor wisial nade mna . stąd ta dziwnosc wyboru urzadzenia.

rozmawialem z osoba zajmującą sie alr ms . powiedzial mi gosc ze niedlugo wyjdzie wersja ekranu do ultrakrotkoogniskowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...