Skocz do zawartości
makosa5

Telewizor 4K 3000zl (opis)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak nie ma jak są: http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/thomson-55uz8766.bhtml Może kiedyś ta firma się odezwie to chętnie je potestujemy.

2. Nie pisz pod sobą postów jeden za drugim (robisz to ciągle, nagminne, jakbyś pierwszy raz korzystał z forum - JAK BYK STOI KLAWISZ MULTI CYTOWANIE!) bo naprawdę normalnie będzie blok konta. OSTATNI RAZ PROSZĘ. Nie będę za każdym razem robił porządków. MAM INNE CIEKAWSZE RZECZY DO ROBOTY NIŻ CIĄGŁE SPRZĄTANIE FORUM. Piszę to także w umieniu moderatorów, którzy to ogarniają non stop. HALO!!!!

Za 3tys można kupić fajny telewizor 4K spełniający swoje zadanie (a Full HD Samsung H6400 to jeden z najlepszych TV na rynku, podobnie jak np. Panasonic AS640 czy Sony W8 itd itd itd i za 3tys je można kupić bez żadnych problemów). . makosa daj znać co z tym LG Ci wyjdzie ale ja bym jak pisałem cudów nie oczekiwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru jak Cię szanuję to proszę nie podawaj jako przykłady tych tzw. VOD Stref UHD bo jak już zostało to udowodnione tu na forum duża część materiałów tam dostępnych nie jest natywnie 4K tylko jest upscalowana.

CO do odtwarzacza Sony to pełna zgoda, pytanie tylko czy to urządzenie juz u nas zadziała i czy będzie działało z TV innymi niż Sony, o ile pamiętam poprzednia jego wersja którą chyba sam testowałeś nawet u nas działać nie chciała.

I pełna zgoda 4K to nie tylko rozdzielczość to także a dla mnie przede wszystkim ale także rozszerzona paleta barwna czy też większy klatkaż.

Pozdrawiam.

Co to znaczy klatkaż? Więcej klatek na sekundę? Rozumię, że to tylko materiały 4K mają więcej klatek /s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy klatkaż? Więcej klatek na sekundę? Rozumię, że to tylko materiały 4K mają więcej klatek /s

Tak to to właśnie znaczy (sorki za niefortunny skrót) dla 4K wszyscy mówią o 60kl/s aczkolwiek to też jest zafałszowanie ponieważ 4K zawiera się w szerszej definicji UHDTV (8K) w której maksymalna ilość klatek na sekundę to 120.

Tutaj link http://pl.wikipedia.org/wiki/Ultra_High_Definition_Television do trochę większej ilości informacji.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...